• Informacje na temat:

  kim jest justin bieber

Artykuły na temat: kim jest justin bieber
 • Justin Bieber parodiuje "Famous" Kanye Westa

  David oraz członkowie grupy 5 Seconds of Summer . "Obejrzeliśmy teledysk Kanye Westa i uważamy, że jest bardzo dziwny, dlatego stworzyliśmy własną, bezpieczną wersję z mnóstwem sławnych ludzi(...) celebrytów oraz polityków. M.in. można było tam zobaczyć podobizny Taylor Swift , Donalda Trumpa , Rihanny , Chrisa Browna , George’a W. Busha , Amber Rose , a także rapera i jego żony Kim...

 • Justin Bieber jako Ozzy Osbourne

  W programie "Lip Sync Battle" Justin Bieber wcielił się w rolę kontrowersyjnego muzyka.

 • MTV Europe Music Awards 2016: Beyonce i Justin Bieber faworytami

  Ogłoszono nominacje do nagród MTV Europe Music Awards. Wśród faworytów znaleźli się Beyonce i Justin Bieber, którzy zgromadzili po pięć nominacji w najważniejszych kategoriach. O tytuł najlepszego polskiego artysty powalczą: Ania Dąbrowska, Bovska, Dawid Podsiadło, Margaret oraz Cleo.

 • Taylor Swift vs Kanye West: Czyją stronę wziął Justin Bieber?

  Spór pomiędzy Taylor Swift i Kanye Westem wzbudza spore zainteresowanie nie tylko wśród fanów, ale i wśród innych gwiazd. Zarówno wokalistka, jak i raper znaleźli swoich sprzymierzeńców. Tym razem po jednej ze stron postanowił opowiedzieć się Justin Bieber.

 • Koniec skandali! Justin Bieber będzie grzecznym chłopcem

  Justin Bieber zrobił rachunek sumienia i stwierdził, że jest rozczarowany swoim złym postępowaniem. Co więcej, Kanadyjczyk zrobi wszystko, by odbudować dobrą reputację.

 • Justin Bieber zgarnia całą pulę

  Nowy album idola nastolatek Justina Biebera wylądował na 1. miejscu światowej listy bestsellerów płytowych, deklasując konkurencję.

 • Justin Bieber zaatakowany? Nie do końca...

  W czwartek (23 czerwca) plotkarskie media obiegła informacja o ataku mężczyzny na 17-letniego, kanadyjskiego gwiazdora - Justina Biebera.

 • Justin Bieber: Przerwa na dorastanie i kontemplację

  Zanim zamknie się w studiu, by nagrać nowy album, 17-letni Justin Bieber zrobi sobie miesięczne wakacje. W tym czasie wokalista będzie "rozmyślał, modlił się i dorastał".

 • Justin Bieber: Chce być jak Jezus, a diabła ma za skórą?

  Justin Bieber zrobił rachunek sumienia, po którym stwierdził, że jest rozczarowany własnym postępowaniem. Kanadyjczyk zapowiedział więc naprawę swojej reputacji. Mówi, że chce żyć jak Jezus i przekonuje, że skończył ze skandalami. Co innego jednak można wyczytać z jego zachowań, o których donoszą media.

 • Justin Bieber szuka sensu życia

  Justin Bieber zachęca fanów do wyjścia ze "strefy komfortu" i zastanowienia się nad sensem życia.

Wideo na temat: kim jest justin bieber
 • Jakimi autami jeżdżą gwiazdy?

  Celebryci mogą sobie pozwolić na zakup prawie każdego samochodu. Jakie wybierają? Imponującymi kolekcjami mogą pochwalić się takie gwiazdy jak David Beckham czy Kanye West. Justin Bieber, mimo swojego wieku, też nie pozostaje w tyle. Szczególnie rzucające się w oczy jest jego Audi R8 w lamparcie cętki. Obalamy też plotki o tym, że kobiety nie znają się na samochodach. Zobaczcie, za kółkiem jakich

Dyskusje na temat: kim jest justin bieber
 • Re: Ciacho do wzięcia!

  Mateusz Damięcki ma jakieś w ogole fanki? Tej samej "klasy" mężczyzna np Justin Bieber owszem ma, ale ten drugi jest bogaty i popularny na całym świecie, uchodzi za "artyste", więc jakimś "kobietom(...) Polska to kraj wiejskich dziewuch! A ty już taka światowa, że polscy aktorzy ci śmierdzą? Kim ty jesteś?