• Informacje na temat:

  kim jest natalia siwiec

Artykuły na temat: kim jest natalia siwiec
 • Natalia Siwiec: Marzyłam, żeby ktoś dał mi szansę

  Już ponad pół miliona Polaków widziało nowy film Macieja Kawulskiego ("Underdog") zatytułowany "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W przedstawiającej świat rodzimych mafiosów produkcji w jednej z głównych ról pojawiła się aktorka i fotomodelka, Miss Euro 2012, Natalia Siwiec.

 • Natalia Siwiec: Lubię się przebierać

  Siwiec było wcielić się w postać reżysera filmowego z lat 50. Problem w tym, że aktor grający główną rolę w sztuce mówił tylko po węgiersku. Modelka przyznaje, że nie miała łatwego zadania i nie do końca jest zadowolona ze swojego występu.

 • Natalia Siwiec: Cieszcie się widokiem!

  To program, w którym chciałam pokazać swoje życie, męża, spotkania z przyjaciółmi i imprezy moimi oczami - mówi o nowym show jego bohaterka, Natalia Siwiec. Co jeszcze nas czeka?

 • Natalia Siwiec o Ani Lewandowskiej

  Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że w nowym sezonie reality show Natalii Siwiec "Enjoy the view" pojawi się Anna Lewandowska, żona naszego słynnego piłkarza. Siwiec zaprzecza jednak, by kiedykolwiek rozważała taką możliwość.

 • Natalia Siwiec: Co odkryje celebrytka?

  Latający talerz, nowa przyjaciółka z USA, głośna domówka, a także wielka niespodzianka! Już dziś, 9 lutego, premiera pierwszego odcinka reality show "Enjoy the view

 • "Stefano jest jak wisienka na torcie!"

  ..."Świetnie radzi sobie z kobietami", "Od razu rzucam mu się na szyję", "Potrafi rozładować napięcie". O kim mowa? To Stefano Terrazzino, człowiek wielu talentów. O współpracy z popularnym tancerzem opowiadają Justyna Steczkowska, Natalia Siwiec i Dorota Rabczewska, czyli Doda.

 • Gwiazdy przeciw homofobii

  ..."Nieważne, z kim idziesz do łóżka i jak to robisz. Kogo obchodzi to, z kim, jak i gdzie?" - to wpis Natalii Siwiec, która poparła akcję "Spoko, ja też!" Kampanii Przeciw Homofobii.

 • "Jesteś Bogiem": Celebryci na premierze

  W Multikinie Złote Tarasy odbyła się premiera filmu "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, która ściągnęła całą towarzyska śmietankę Warszawy. Pojawiła się Doda, Tomasz Karolak, Natalia Siwiec, Kazik Staszewski, Weronika Rosati, oraz twórcy filmu.

 • "U Kardashianów" i "Królowe hardkoru" na Viva Polska

  ...5 maja na antenie Viva Polska premierę będzie miał siódmy sezon "U Kardashianów". Teraz będzie można na własne oczy przekonać się, jak wygląda życie prywatne Kim Kardashian, jej sióstr Kourtney i Khole oraz ich matki Kris Jenner.

 • "Taniec z Gwiazdami": Czuwa nad zdrowiem uczestników

  ...również w pierwszej edycji modelka Natalia Siwiec podczas nagrywania czołówki programu. Podziwiam ją, że mimo ogromnego bólu potrafiła wykrzesać z siebie tyle pozytywnej energii. Artur Krasicki Nie(...)Dla Tomasza Trojnara praca w show jest nie lada wyzwaniem. Liczne obtarcia, skręcenia stawów, bolące mięśnie i kręgosłupy, a nawet złamane żebra wymagają natychmiastowej pomocy medycznej. Jednak, jak...