• Informacje na temat:

  kim jest nowy papież

Artykuły na temat: kim jest nowy papież
 • Czy papież ogląda "Violettę"?

  Jeśli nie jesteś 9-letnią dziewczynką albo rodzicem 9-letniej dziewczynki, istnieje spora szansa, że nie wiesz, kim jest ta cała Violetta, która uśmiecha się do ciebie z billboardów, gdy jedziesz do pracy. Spieszymy więc z wyjaśnieniami, bo "Violetta" to fenomen co się zowie.

 • Olga Bończyk: Wiem, kim jestem

  ..., rosną mi skrzydła. Jestem osobą niebywale rodzinną i uwielbiam dbać o ludzi, których kocham. Niestety, to jest chyba mój największy problem. Momentami zapadam się w tym wszystkim do tego stopnia, że(...). O wyborze papieża dowiedziałam się od znajomych. A czy po rozwodach trudno było otworzyć się na miłość? - To było bardzo trudne. Ponad trzy lata byłam sama i dojrzewałam do nowej relacji. Jestem...

 • Artur Gotz i teledysk "Janusz i Grażyna": Z kim całuje się Michał Wiśniewski?

  ...prawdziwym hitem. W dorobku ma też role w serialach (m.in. "Klan", "Pierwsza miłość", "Na Wspólnej") i filmach ("Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Karol. Człowiek, który został papieżem"). Teraz prezentuje teledysk do piosenki "Janusz i Grażyna", która zapowiada jego nowy album. Autorem nagrania (muzyka, tekst - sprawdź! ) jest Igor Jaszczuk , który pisał dla m.in. Violetty Villas, Haliny...

 • "Polska? Papież i piłkarze z lat 70."

  ...w tamtym okresie zajmował się rapem, był kimś w tym rodzaju. Jesteś pierwszym hiszpańskim wykonawcą, który zmierzy się z polską publicznością. Jak się czujesz jako ten prekursor? Bardzo dobrze się(...) jest ponad wszelkimi barierami językowymi. Jeśli słuchasz jakiegoś pozytywnego przekazu muzycznego i stwierdzasz, że dobrze to brzmi, to dajesz się temu ponieść. Osobiście, nie mam nic przeciwko...

 • "Nimfomanka" będzie filmową sensacją

  Nowy film Larsa von Triera "Nimfomanka" wywoła sensację i będzie rewolucją w kinie - ocenił odtwórca jednej z ról w tym filmie Udo Kier, znany aktor niemiecki, mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Aktor jest gościem Off Plus Camera w Krakowie.

 • Jakie filmy warto zobaczyć? Pięć propozycji na święta

  ...jest o lekarzu, który dokonywał cudów. Drugi o papieżach, którzy są mądrymi ludźmi. Trzeci opowiada o 12 ostatnich godzinach Jezusa na ziemi. Czwarty to melodramat wszech czasów o miłości w czasach zarazy, a ostatni o tym, że najważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu" - pisze dziennikarka.

 • "Przypraw to wiecznością"

  Religia, duchowość, terroryzm i wsparcie papieża - to jedne z wielu tematów poruszonych w książce "Bono o Bono" autorstwa francuskiego dziennikarza Michki Assayas. Przeczytaj obszerne fragmenty.

 • Jak Sławomir Zapała stał się Sławomirem. Autor "Miłości w Zakopanem" kończy 35 lat

  Dziś w TVP zarabia setki tysięcy zł jako prowadzący "Big Music Quiz", a jeszcze kilka lat temu grywał ogony jako serialowy aktor. Kim jest Sławomir Zapała, którego "Miłość w Zakopanem" doczekał się już ponad 128 mln odsłon?

 • Imogen Poots i Aaron Paul razy dwa

  Ten weekend należy do Aarona Paula i Imogen Poots. Parę zobaczymy aż w dwóch produkcjach: "Need for Speed" i "Nauce spadania". Ponadto na ekranach kin zadebiutują m.in.: nowy film Jana Jakuba Kolskiego, sequel "Muppetów" i kolejny obraz o wampirach.

 • Najodważniejszy festiwal w Polsce

  W czwartek rozpoczyna się 11. edycja najodważniejszego w Polsce festiwalu filmowego Nowe Horyzonty. Obok premierowych tytułów (Cannes, Berlin, Wenecja) do Wrocławia przyjadą również gwiazdy światowego kina: Terry Gilliam, Kim Ki-Duk, Bella Tarr i Bruno Dumont.