• Informacje na temat:

  kim jest pani basia

Artykuły na temat: kim jest pani basia
 • Barbara Skrzypek odchodzi na emeryturę! Kim jest słynna "Pani Basia", sekretarka Jarosława Kaczyńskiego?

  ...interesantów. W 2018 roku tygodnik "Wprost" przyznał jej 41. miejsce w rankingu najbardziej wpływowych Polek i Polaków, pisząc, że jest "najbardziej tajemniczą i zarazem jedną z najważniejszych kobiet w polskiej(...) Kaczyńskiego została w latach 90., następnie awansowała na szefową jego biura i dyrektora biura prezydialnego PiS. Jest pełnomocniczką Instytutu Lecha Kaczyńskiego - głównego udziałowca spółki Srebrna, w której...

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • "M jak miłość": Basia najszczęśliwszym dzieckiem na świecie! Rozmowa z Gabrysią Raczyńską

  Gabrysia Raczyńska, czyli mała Basia z "M jak miłość", wakacje spędza aktywnie - zbiera jagody, łowi ryby i jeździ na łyżwach, a w wolnych chwilach tęskni za planem serialu. W nowych odcinkach Basia dopnie swego - jej mama Ala i Paweł wezmą ślub. Dostanie się też do szkoły muzycznej, gdzie gry na pianinie będzie ją uczył dziadek Stefan!

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

 • "Ucho Prezesa": "Wiara góry przenosi, a wiara i pieniądze to już przenosi wszystko"

  Tym razem w gabinecie Prezesa pojawia się słynny duchowny z Torunia, a pani Basia nie wpuszcza na rozmowę światowej sławy kompozytora i dyrygenta. Kim są bohaterowie 11. odcinka serialu "Ucho Prezesa"?

 • Wygrała "MasterChefa". Poprowadzi program

  Niespełna miesiąc temu Basia Ritz zwyciężczyni pierwszej edycji programu "MasterChef" wydała swoją drugą książkę zatytułowaną "Dom pełen smaku", a już w styczniu rozpoczynają się nagrania do jej nowego programu kulinarnego.

 • Barbara Kurdej-Szatan może liczyć na pomoc mamy. Jest dla niej bezcenna!

  Barbara Kurdej-Szatan (30 l.) ma ostatnio wiele zawodowych obowiązków. Zajęty często bywa także jej mąż. Pojawił się problem: z kim zostawić kilkuletnią córeczkę Hanię? Na szczęście małżonkowie znaleźli rozwiązanie. Z pomocą pospieszyli rodzice aktorki. Wiedzą, że córce może być ciężko. Zwłaszcza, że ma kłopoty ze zdrowiem. Zmaga się z boreliozą, której nabawiła się przez kleszcza.

 • Polska muzyka: Sny o potędze

  Z polską muzyką jest jak z polską piłką. Mamy utalentowanych indywidualistów, ale wielkich sukcesów na skalę światową nie widać. Na szczęście, w odróżnieniu od futbolu, w muzyce nie wynik się liczy, ale gra. Pozostaje tylko poinformować publiczność za granicą, kto tak pięknie gra.

 • "Ucho Prezesa": "Kiedy większość rządzi, to reszta morda w kubeł"

  W siódmym odcinku "Ucha Prezesa" w gabinecie tytułowego bohatera pojawia się wyraźnie zestresowany marszałek. Prezesa niespodziewanie odwiedza również kuzyn-filmowiec. A pani Basia, która przygotowała specjalnie dla Prezesa bezę, znowu myli imię pana prezydenta.

 • Tak wygląda legendarna Barbara Skrzypek! To ona współpracuje z Jarosławem Kaczyńskim

  ...​Kim jest niemal już legendarna Barbara Skrzypek (58 l.)? To pytanie zaczęli zadawać sobie ci, którzy oglądają „Ucho Prezesa”. Okazuje się, że najprawdopodobniej to ona była pierwowzorem „pani Basi” z serialu. Jak wygląda w rzeczywistości? I ile ma wspólnego z serialową postacią?

Wideo na temat: kim jest pani basia
 • "M jak miłość": Odcinek 1436.

  opuścił szpital. A pani doktor postanawia wcześniej porozmawiać o Arturze z Izą… Tymczasem w Grabinie Maria odkrywa, że Basia kontaktuje się z tajemniczym "Antkiem" i próbuje ustalić, kim jest nowy kolega(...)Magda odzyskuje przytomność, ale jej stan wciąż jest poważny. A Kamil od razu zjawia się w szpitalu... Budzyński wraca do domu i atakuje Łukasza – po rozmowie z lekarzem, który zdradza mu, że

Dyskusje na temat: kim jest pani basia
 • Re: Kim jest Zorro?

  zaczyna narzekać. Kuba jest załamany tym, że Gośka całowała się z Mariuszem. Rafał namawia go, by poszedł z nim do baru. Potem informuje o tym Roberta, co kończy się wizytą pracownicy ośrodka adopcyjnego u Artura. 42 Pani Broniec z ośrodka adopcyjnego kontroluje sytuację dzieci w rodzinie Artura. Nic nie budzi jej zastrzeżeń. Robert namawia Rafała do kolejnej intrygi. Przekupują Cezarego, by