• Informacje na temat:

  kim jest szymon hołownia

Artykuły na temat: kim jest szymon hołownia
 • Szymon Hołownia może być dumny z żony! Niesamowite, czym się zajmuje!

  Media wciąż rozgrzewają wieści o tym, że Szymon Hołownia (43 l.) być może wystartuje w wyborach prezydenckich. O życiu prywatnym dziennikarza nie wiemy zbyt wiele. Jednak ostatnio wyszło na jaw, czym zajmuje się żona prezentera.

 • Hołownia chce zarabiać tyle, co Prokop

  Szymon Hołownia (36 l.) już od jakiegoś czasu zapowiadał, że kończy z konferansjerką w "Mam talent!". Czyżby nagle zmienił zdanie?

 • Bogusław Kaczyński: Kariera wygrała z żoną

  Muzyka była jego całym światem. Życia prywatnego, jak sam przyznawał, nie miał. "Nie wolno udawać, że jest się artystą i być ojcem, mężem i kimś jeszcze. Ma być koncentracja w jednym kierunku" - mówił. Przekonała się o tym jego jedyna żona. Kim była?

 • Filip Chajzer straci pracę w popularnym show?! Wygryzł go Robert Stockinger?

  ...nagrania nowej edycji ruszą jeszcze w grudniu, dlatego sprawa jest bardzo pilna! Plotkuje się, że największe szanse na poprowadzenie programu ma m.in. Szymon Hołownia (39 l.). Dużym zaskoczeniem(...) decyzji w tej sprawie, ale dla wszystkich w TVN jest oczywiste, że to konieczność. Filipa po prostu trzeba kimś zastąpić w roli prowadzącego show. Praca z małymi dziećmi za bardzo przypominałaby mu...

 • Szymon Hołownia pomaga dzieciom

  Każdą chwilę wykorzystuje na to, by pomagać innym. Między castingami do kolejnej edycji "Mam talent!", Szymon Hołownia opowiada o swojej fundacji oraz zdradza, czego nauczył się od afrykańskich maluchów.

 • Komu wolno się sprzedać

  Titus godząc się na rolę jurora "Bitwy na głosy", poszedł tą samą drogą co Nergal ("The Voice"), Czesław Mozil ("X Factor"), Agnieszka Chylińska ("Mam talent") czy Maciej Maleńczuk ("Idol"). Sztuczny podział na artystów komercyjnych i niekomercyjnych już dawno uległ zatarciu.

 • Głos, talent czy muzyka?

  W ten weekend niemal równocześnie ruszają trzy telewizyjne show, w których dużą rolę odgrywa muzyka: "The Voice of Poland", "Must Be The Music. Tylko muzyka" i "Mam talent". Sprawdźcie, o co w tym wszystkim chodzi!