• Informacje na temat:

  kim kardashian jest

Artykuły na temat: kim kardashian jest
 • Były ochroniarz Kanye Westa i Kim Kardashian ujawnia ich tajemnice. Sprawa trafi do sądu?

  Steve Stanulis może wkrótce spotkać się na sali sądowej ze swoimi byłymi pracodawcami. Kanye West i Kim Kardashian chcą pozwać ochroniarza i początkującego aktora za naruszenie umowy o poufności.

 • Kim Kardashian zamienia się z celebrytki w ekspertkę od prawa karnego

  Gwiazda podpisała umowę ze Spotify na prowadzenie podcastu. Kim Kardashian, studiująca obecnie prawo, skupi się na temacie… więziennictwa. Chce mówić o tym, czym zajmuje się już od pewnego czasu, czyli o pomaganiu ludziom, którzy niesłusznie trafili za kratki.

 • Awantura o Kim Kardashian

  Dla jednych niekwestionowana królowa amerykańskiego show-biznesu, dla innych - skandalistka, która sławę zawdzięcza nie talentowi, a smykałce do biznesu i autopromocji. Nagroda przyznana Kim Kardashian przez prestiżową modową organizację wzbudziła sporo kontrowersji.

 • Nowa inwestycja Kanye Westa i Kim Kardashian. Zobacz, jak mieszkają

  Jak donoszą amerykańskie media Kim Kardashian i Kanye West kupili nową posiadłość w Hidden Hills w Los Angeles (stan Kalifornia), nieopodal swojego obecnego domu.

 • Wszyscy mówią o Kim Kardashian

  Kim Kardashian, królowa portali społecznościowych, jest obecnie w tsunami wiadomości na Twitterze, Facebooku i Instagramie. Piszą o niej wszystkie światowe media. Jedni wspierają ją po ataku w Paryżu i kradzieży biżuterii, inni... krytykują jej ekshibicjonizm.

 • Kim Kardashian została świętą

  Kim Kardashian jest bez wątpienia najgorętszą celebrytką roku. Po roli panny młodej przyszedł czas na wcielenie się w postać świętej!

 • Kim Kardashian napadnięta i obrabowana w Paryżu

  Amerykańska celebrytka Kim Kardashian została w nocy z niedzieli na poniedziałek obrabowana przez uzbrojonych mężczyzn w luksusowej paryskiej rezydencji. Pięciu napastników, grożąc kobiecie bronią, ukradło jej biżuterię wartą kilkanaście milionów euro. Mężczyźni byli przebrani za policjantów.

 • Kim Kardashian: Bolesny lifting twarzy

  Kim Kardashian poddała się na oczach telewidzów bolesnemu zabiegowi.

 • Kiedy Kanye West wyda "Yandhi"? Kim Kardashian zdradziła datę premiery

  Kim Kardashian ujawniła nową datę premiery płyty jej męża Kanye Westa. Według jej zapewnień "Yandhi" ukaże się 23 listopada. Raper nagrywanie albumu ma zakończyć w Afryce.

 • Kim Kardashian : Naga pupa na okładce

  Kim Kardashian słynie z eksponowania swoich wdzięków. Tym razem celebrytka zdecydowała się na odważny krok i pochwaliła się... pupą.

Zdjęcia na temat: kim kardashian jest
Wideo na temat: kim kardashian jest
 • Kim Kardashian ma cukrzycę ciążową?

  Kim Kardashian zdradziła, że być może cierpi na cukrzycę ciążową. Gwiazda podzieliła się wieściami z rodziną w zwiastunie najnowszego sezonu „Z kamerą u Kardashianów”. „W łożysku jest więcej płynów(...) cukrzyca typu 2. Kim bardzo źle znosiła pierwszą ciążę z córką North. Młodszy potomek gwiazdy i Kanye Westa ma przyjść na świat w grudniu. (źródło: CNN Newsource/x-news)

 • Kim Kardashian znów na okładce "Vogue'a"!

  Kim Kardashian znów odniosła sukces. Po tym jak jej ślubne zdjęcie zadebiutowało na okładce "Vogue'a", gwiazda kolejny raz pojawiła się na pierwszej stronie biblii mody. Tym razem Kim wzięła udział w sesji do australijskiego wydania pisma. Autorem zdjęć, które pojawią się w lutowej edycji "Vogue'a" jest Gilles Bensimon. Przy okazji sesji, Kim udzieliła szczerego wywiadu. (źródło: x-news)

 • Kim Kardashian West chce przejść operację macicy, by móc zajść w trzecią ciążę

  Kim Kardashian West planuje przejść operację rekonstrukcji macicy. Celebrytka chciałaby powiększyć rodzinę. Odrzuciła jednak wcześniejszy pomysł o wynajęciu surogatki. Mimo obaw lekarzy Kim pragnie sama urodzić trzecie dziecko. Jest to dosyć ryzykowne, gdyż jej poprzednia ciąża była zagrożona. Przypomnijmy, że razem z Kanye Westem mają już dwoje dzieci - córkę North i syna Sainta. (Cover Video

Dyskusje na temat: kim kardashian jest
 • Re: Aleksandra Domańska wreszcie akceptuje siebie!

  ma dystans do siebie i do tych woskowych twarzy z insta filtrami i ze sztucznym wszystkim które na insta wyglądają jak klony kim kardashian i siwiec a jak jej ktoś z ukrycia sfotografuje bez maski to zupełnie inna osoba no jest tragedia bo się wydało

 • Re: "Pierwsza miłość": Melka cudem uniknie gwałtu

  Nie rozumieć co kim Kardashian przefarbowała do mnie mòj tylko na odpowiedź to pogadamy do skutku nie rozumieć jako że byś nie usłyszałem od razu na na odpowiedź tak oki kochanie co kim ty też się do(...) telefonu dam z prezesem został wybrany do telewizora do skutku to pogadamy do telewizora LCD z prezesem jest w pracy nie rozumieć że wywala mi to trafiłeś motyki nie dam z tobą nie usłyszałem że byś do

 • Re: Beata Kawka z córką Zuzanną

  znanych ,,gwiazd ,,na świecie nawet nie przekracza 160 cm.Są to piosenkarki i również aktorki! Podam wam wszystkim kilka przykładów: Lady Gaga 155cm ,Natalie Portman 160cm ,Shakira 156cm ,Avril Lavigne 156cm , Kim Kardashian 157cm, Katarzyna Cichopek 158cm ,Amy Winehouse(Śp.)160cm , Justyna Steczkowska 160cm ,Kylie Minogue 152cm ,Dannii Minogue 157cm