• Informacje na temat:

  kim kardashian urodziła córke

Artykuły na temat: kim kardashian urodziła córke
 • Kardashian urodzi córkę!

  To już koniec domysłów. Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się narodzin córki. Wiadomość ta została podana dzisiaj w nocy (polskiego czasu) na kanale E! Entertainment w premierowym epizodzie 8. sezonu reality show " Z kamerą u Kardashianów".

 • Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się kolejnego dziecka. To już potwierdzone

  Choć Kim Kardashian jakiś czas temu twierdziła, że z kolejnym dzieckiem raczej sobie nie poradzi, w jednym z ostatnich odcinków show "Z kamerą u Kardashianów" potwierdziła plotki, że spodziewają się z mężem kolejnego członka rodziny.

 • Kanye West ma problemy psychiczne. Jego żona zabrała głos

  Podczas swojego pierwszego wiecu wyborczego Kanye West rozpłakał się i zwierzył z prywatnych sekretów. Fani są zaniepokojeni stanem jego zdrowia psychicznego. Kim Kardashian wydała oświadczenie.

 • Kanye West został ojcem

  W sobotni poranek, 15 czerwca, na świat przyszła córka 36-letniego rapera Kanye Westa i 32-letniej celebrytki Kim Kardashian.

 • Ciąża w finale "Z kamerą u Kardashianów"

  Największa gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" spodziewa się drugiego dziecka ze swoim mężem Kanye'em Westem. Po wielu miesiącach starań North West w końcu zostanie starszą siostrą. Odcinek show, w którym Kim ogłasza nowinę, obejrzymy już 14 czerwca o godz. 20 tylko na kanale E!

 • Kanye West odstawił leki i alkohol: Czuję się silniejszy, niż kiedykolwiek

  ...działanie terapeutyczne. "Us Weekly" właśnie poinformował, że Kanye West i Kim Kardashian w maju zostaną rodzicami po raz czwarty. Dziecko ma urodzić surogatka, która jest odpowiedzialna za...

Zdjęcia na temat: kim kardashian urodziła córke
Wideo na temat: kim kardashian urodziła córke
 • Kim Kardashian West chce przejść operację macicy, by móc zajść w trzecią ciążę

  Kim Kardashian West planuje przejść operację rekonstrukcji macicy. Celebrytka chciałaby powiększyć rodzinę. Odrzuciła jednak wcześniejszy pomysł o wynajęciu surogatki. Mimo obaw lekarzy Kim pragnie sama urodzić trzecie dziecko. Jest to dosyć ryzykowne, gdyż jej poprzednia ciąża była zagrożona. Przypomnijmy, że razem z Kanye Westem mają już dwoje dzieci - córkę North i syna Sainta. (Cover Video