• Informacje na temat:

  kim kardashians

Artykuły na temat: kim kardashians
 • Kanye West i Kim Kardashian się rozwodzą? To tylko plotka!

  Jak poinformował serwis US Weekly, Kim Kardashian chce rozwieść się z Kanye Westem. Nieoficjalnie mówi się, że celebrytka ma dość ostatnich zachowań rapera. Jednak przyjaciel Kim, Jonathan Cheban, stwierdził, że informacje mediów nie mają żadnego pokrycia w faktach.

 • Wampiryczna dziewczyna 007

  Bywalczyni wszystkich najważniejszych imprez w Hollywood, Kim Kardashian, może zostać nową dziewczyną Bonda w kolejnym filmie o agencie 007.

 • "U Kardashianów" i "Królowe hardkoru" na Viva Polska

  ...5 maja na antenie Viva Polska premierę będzie miał siódmy sezon "U Kardashianów". Teraz będzie można na własne oczy przekonać się, jak wygląda życie prywatne Kim Kardashian, jej sióstr Kourtney i Khole oraz ich matki Kris Jenner.

 • Kylie Jenner wkracza do świata muzyki?

  Celebrytka, która znana jest dzięki swojej siostrze, Kim Kardashian i programowi "Keeping With The Kardashians", coraz intensywniej myśli o rozpoczęciu kariery muzycznej. Podobno rozpoczęła nawet(...). Kylie wie, od kogo uczyć się, jak tworzyć muzykę. Jej chłopakiem jest popularny raper Tyga , a mężem Kim Kardashian, Kanye West . Ten jednak obecnie ma dużo większe problemy (trafił do szpitala...