• Informacje na temat:

  kim wild

Artykuły na temat: kim wild
 • Kto zgarnia nagrody?

  ..." ("Into the Wild"). Christopher charakteryzuje się wszystkimi cechami niezbędnymi do przetrwania w niebezpiecznym środowisku - doświadczeniem, determinacją oraz wrażliwością. Jest to człowiek, który(...) przede wszystkim?) stylem odpowiedzi.  Kouandri: Wyprawa w nieznane obszary Amazonii nigdy nie będzie wyprawa łatwą, dlatego zgromadzona do poszukiwań ekipa powinna być zwarta, ale także...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Kim Cattrall przyjedzie do Krakowa

  Czworo przedstawicieli świata filmu zdecyduje, do kogo podczas festiwalu Off Plus Camera trafi 100 000 złotych. W jury Konkursu Polskiego znaleźli się: słynna amerykańska aktorka: Kim Cattrall, kurdyjski reżyser Bahman Ghobadi, brytyjski krytyk Mark Adams i Kim Yutani, programerka Sundance.

 • Metallica i Kim Wilde razem...

  ... na jednej płycie. Ich utwory w wersji norweskiej elektrorockowej grupy Apoptygma Berzerk znajdą się na płycie "Sonic Diary", która ukaże się pod koniec listopada. Album zawierać będzie jedynie same przeróbki takich wykonawców jak m.in. The Rolling Stones, Marilyn Manson, U2, Rammstein, Kraftwerk czy The Cure.

 • Przewodnik rockowy. Rick Parfitt (Status Quo): Wild Old Man Of Rock 'n' Roll

  To zakrawa na ironię losu. Nazwa zespołu, który z przerwami funkcjonuje już ponad 45 lat (!) i który w rodzinnej Anglii jest wręcz uwielbiany, w naszej ojczyźnie, miłośnikom muzyki niepoważnej kojarzy się głównie z jedną piosenką.

 • Country pobiło gigantów rapu

  Czy wiecie kim jest Reba McEntire? Kanye West i 50 Cent już wiedzą...

 • Córeczka tatusia, blond wamp i ogrodniczka

  Zaczęła od "Dzieci w Ameryce", potem "Tańczyła w ciemnościach", robiła "Kolejny krok (bliżej ciebie)", a niedawno odkryła, jak wygląda "Prawdziwe życie". Nazywana we Francji "Brigitte Bardot rocka", angielska wokalistka Kim Wilde skończyła właśnie 50 lat.

 • Misia Ff: Żeby nie było falstartu

  Laureatka Paszportu Polityki i Fryderyka z zespołem Tres.b dopiero teraz, jako solowa artystka, przebija się do głównego nurtu. Została nawet "nową idolką" kobiecego magazynu.

 • "Muzyka trzyma mnie przy życiu"

  Dorothee Pesch, urodzona w 1964 roku w Düsseldorfie, zalicza się do coraz węższego grona przedstawicielek płci pięknej, które zaznaczają swoją obecność na hardrockowej scenie. Ale nie ma co narzekać, bo w końcu najważniejsza jest jakość, a jeśli z tego punktu widzenia spojrzeć na ostatnie dokonania drobniutkiej niemieckiej blondynki, można być tylko zadowolonym. Zarówno płyta "Calling The Wild

 • Vaughn w kolejnej komedii

  Ron Howard wyreżyseruje komedię o niewierności z Vincem Vaughnem w głównej roli. Scenariusz napisze Allan Loeb, produkcja powinna ruszyć na wiosnę tego roku - czytamy w "Variety".