• Informacje na temat:

  kin karolak

Artykuły na temat: kin karolak
 • Kożuchowska i Karolak znowu razem. "Miłość na Marsie" w kinach na Walentynki 2021

  Wiele osób spodziewało się, że z racji bożonarodzeniowej otoczki świąteczna komedia romantyczna "Miłość na Marsie" pojawi się w kinach pod koniec tego roku. Tak się jednak nie stanie. Widzowie będą mogli zobaczyć ją trochę później - premiera została zaplanowana na 12 lutego 2021 roku. Film w reżyserii Michała Rogalskiego będzie więc dobrym prezentem na przyszłoroczne Walentynki.

 • Karolak kontra "Testosteron"

  Już od najbliższego piątku do kin w całej Polsce wejdzie "Lejdis". Najnowsza komedia duetu Konecki & Saramonowicz. Odtwórca głównej roli Tomasz Karolak, porównuje ją z kreacją w poprzednim filmie.

 • Tomasza Karolaka recepta na szczęśliwy związek

  Dużymi krokami zbliża się premiera "Porad na zdrady" - komedii o testowaniu wierności facetów. W filmie występuje m.in. Tomasz Karolak. Aktora grającego specjalistę od relacji damsko-męskich spytaliśmy o jego receptę na szczęśliwy związek.

 • Tomasz Karolak jako... Nerwal

  Tomasz Karolak użyczy swego głosu dżdżownicy Nerwalowi - mistrzowi gitary o prawdziwie heavymetalowej duszy, który do każdego występu roztańczonych i rozśpiewanych "Disco robaczków" próbuje przemycać ulubione motywy z historii hard rocka.

 • Śpiewający Tomasz Karolak

  Już w najbliższą sobotę, 27 września, czwarty fotel jurora programu "jak Oni śpiewają" został zarezerwowany dla Tomka Karolaka. Aktor jest znany z takich filmów jak "Testosteron", "Nie kłam kochanie" oraz z serial u "39 i pół".

 • Śpiewający Tomasz Karolak

  Już w najbliższą sobotę, 27 września, czwarty fotel jurora programu "jak Oni śpiewają" został zarezerwowany dla Tomka Karolaka. Aktor jest znany z takich filmów jak "Testosteron", "Nie kłam kochanie" oraz z serial u "39 i pół".

 • Karolak gotuje, a Adamczyk...

  ...26 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do komedii Krzysztofa Langa "Na ostrzu noża". W filmie wystąpią Tomasz Karolak ("Testosteron") i Piotr Adamczyk ("Nie kłam, kochanie"), a partnerować im będą Małgorzata Socha ("BrzydUla") i Iza Kuna ("Lejdis").

 • Karolak mężem Kingi Preis

  Kinga Preis i Tomasz Karolak grają główne role w nowym filmie Janusza Kondratiuka, twórcy "Dziewczyn do wzięcia". Komedia "Milion dolarów" - do której muzykę skomponował Leszek Możdżer - walczy w konkursie głównym 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 • Tomasz Karolak chomikiem

  Zbliża się premiera najnowszej produkcji Disneya - animacji "Piorun". Twórcy rodzimej wersji językowej zadbali o to, by rozmach widowiska był nie tylko widoczny, ale i słyszalny. Udało im się zaangażować do tytułowej roli Borysa Szyca, a ponadto zebrać w studiu nagraniowym silną reprezentację popularnego serial u "39 i pół". I tak w jednej opowieści spotykają się znów Tomasz Karolak, Sonia...

 • "Klub włóczykijów": Karolak bandytą

  W piątek, 10 lipca, mija 90. rocznica urodzin Edmunda Niziurskiego. "Klub włóczykijów" - komedia na motywach jego kultowej powieści - wkrótce w kinach!

Zdjęcia na temat: kin karolak
Wideo na temat: kin karolak
 • Koterski i Karolak o wierności! "Jak kobieta będzie chciała, to puści się za drzwiami"

  Za kilka miesięcy do kin trafi film Ryszarda Zatorskiego "Porady na Zdrady". W rolach głównych zobaczymy m.in. Miśka Koterskiego i Tomka Karolaka. Aktorzy postanowili więc podzielić się swoimi przemyśleniami na temat zdrad. Tomek przyznał, że przed laty zdarzało mu się "testować", a z kolei Misiek uważa, że "jak kobieta będzie chciała, to się puści za drzwiami na twojej własnej imprezie

 • Doda założyła firmę. Teraz chce być aktorką

  Kilka tygodni temu Doda zadebiutowała jako aktorka w spektaklu „Słownik Ptaszków Polskich” wystawianym na deskach teatru Tomka Karolaka. Po debiucie aktorskim postanowiła zająć się produkcją filmową. Twierdzi, że jest miłośniczką męskiego kina i takie filmy będą powstawać w założonej przez nią wytwórni. - Ja raczej mam męski gust, czyli takie kino męskie. Oprócz tego, że imam się aktorstwa

Dyskusje na temat: kin karolak
 • Re: "rodzinka.pl": Widzowie mówią NIE rodzince Boskich!

  Niepokalana Kożuchowska ,córka rydzykowego sługusa i karolak ,syn oborowej i alkoholika . Cudowna para :)

 • Re: "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski odkłada maturę na przyszły rok!

  Byłem cały czas przekonany, że Adam Zdrójkowski jest w związku z chłopakiem. No, ale ma chłopak talent, już niedługo zobaczymy go na ekranach kin, w filmie opartym na autentycznych wydarzeniach, w których niejaki Dominik by uwolnić się z patologicznej opresji, likwiduje konkubenta matki. Tutaj konkubenta zagra Karolak, bracia Mroczek wcielą się w rolę dobrego i złego policjanta, Hanka czyli