• Informacje na temat:

  kinga hanna tomasz

Artykuły na temat: kinga hanna tomasz
 • Karolak mężem Kingi Preis

  Kinga Preis i Tomasz Karolak grają główne role w nowym filmie Janusza Kondratiuka, twórcy "Dziewczyn do wzięcia". Komedia "Milion dolarów" - do której muzykę skomponował Leszek Możdżer - walczy w konkursie głównym 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 • Tomasz Lis najbardziej lubiany

  Ponad 35% Polaków wskazuje Tomasza Lisa (Polsat) jako najbardziej lubianą postać ze świata telewizji.

 • Hanna Lis zagrozi Kindze Rusin?

  ...- Kinga ma Edwarda , a teraz Hanna pokazała, że może mieć za sobą Aldonę . Szykuje się pojedynek gigantów! - mówi osoba z TVN.

 • Kinga Rusin: "Nasza noblistka"

  Kinga Rusin właśnie kończy 40 lat i wydaje bankiet na dwieście osób. Jest jednak kilka spraw, które spędzają dziennikarce sen z oczu...

 • Co dalej z Kingą Rusin?

  Gwiazdą czerwca w serwisach plotka rskich była Hanna Lis . Lipiec upływa pod dyktando Kingi Rusin.

 • Wzbudza silne emocje

  Przez jednych kochany, przez innych znienawidzony - Tomasz Lis to dziennikarz, który swoją przyszłość widzi w świecie polityki.

 • Lis i Kraśko z Wiktorami

  Dziennikarze Tomasz Lis i Piotr Kraśko oraz aktorzy Anna Dymna i Piotr Fronczewski znaleźli się wśród laureatów Wiktorów 2008. Gala rozdania nagród, przyznawanych największym osobowościom telewizyjnym, odbyła się w poniedziałek, 11 maja 2009 roku, w Warszawie.

 • Preis w ciąży z Karolakiem

  Najnowszy film Janusza Kondratiuka "Milion dolarów" trafi w maju do kin. Na ekranie zobaczymy m.in. Kingę Preis i Tomasza Karolaka.

 • Karolak, Mohr i Grabowski śpiewają disco polo

  Trójka znanych aktorów: Tomasz Karolak, Andrzej Grabowski i Rafał Mohr założyła zespół disco polo. Nowa kapela nosi nazwę Tylko dens dziś ma sens i ma w swoim repertuarze największe przeboje polskiego disco... A wszystko za sprawą komedii Janusza Kondratiuka.

 • Cichopek zgarnie Wiktora?

  ...lub publicysta: Tomasz Lis Bogdan Rymanowski Jarosław Gugała Elżbieta Jaworowicz Dorota Gawryluk Najpopularniejszy aktor telewizyjny: Paweł Małaszyński Cezary Żak Janusz Gajos Andrzej Grabowski(...) Ibisz Justyna Pochanke Maciej Kurzajewski Hanna Lis Twórca najlepszego programu telewizyjnego: Rinke Rooyens Szymon Majewski Janina Paradowska J. Rewiński / K. Piasecki Agnieszka Holland Osobowość...

Zdjęcia na temat: kinga hanna tomasz
Wideo na temat: kinga hanna tomasz
 • "Zoom na miasto": Odcinek 252.

  , Michał Koterski, Cezary Pazura, Andrzej Chyra - kontrowersyjny pokaz Doroty Goldpoint: Dorota Goldpoint, Olga Kalicka, Wiganna Papina, Małgorzata Potocka, Ewa Pacuła, Michalina Sosna, Tomasz Jacyków - a gdyby tak być kobietą…jeden dzień? Michał Malinowski, Hanna Śleszyńska, Sylwester Maciejewski, Laura Breszka, Jacek Lenartowicz, Urszula Dębska, Anna Korcz, Karol Strasburger, Marek Kaliszuk

Dyskusje na temat: kinga hanna tomasz
 • Re: "Klan": O ich rozstaniu mówiła cała Polska. Tylko nieliczni znali prawdę...

  . Psuć w pseudozwiązku zaczęło się wówczas, gdy nie było kogo robić w konia, bo Diana zginęła tragicznie. Tomasz i Hanna L. to samo. Fajnie było robić w konia Kingę, a jak Kinga wyszła na prostą i ułożyła sobie życie, to powiało nudą i pseudozwiązek Hanny i Tomasza szla.g trafił. Są na świecie ludzie, którzy karmią się nieszczęściem innych.