• Informacje na temat:

  kinga napis

Artykuły na temat: kinga napis
 • Kinga Rusin szykuje się do ślubu?! Jej koleżanka wyjawiła prawdę!

  ...​Kinga Rusin (44 l.) miała ostatnio sporo stresu, a ukochany idealnie wyczuł moment i porwał ją do Paryża. Pojawiły się plotki, że właśnie tam chciał poprosić ją o rękę. Te przewidywania nie sprawdziły się.

 • Skandalizujący materiał Eliego Rotha z Laną Del Rey i Marylin Mansonem

  Fragmenty nieopublikowanego nigdy wideo, jakie w 2013 roku reżyser Eli Roth ("Hostel") zrealizował do muzycznego projektu Marilyn Mansona, trafiły do internetu. W głównej roli możemy oglądać Lanę Del Rey.

 • ​"M jak miłość": Piotrek ostatni dowie się o ciąży Kingi!

  Choć Kinga podaruje Piotrkowi z wymownym napisem na plecach: "Po raz trzeci zostanę tatą", Zduński nie zorientuje się, że żona jest w upragnionej od dawna ciąży. - Cały dzień byłem cierpliwy, znosiłem fochy, dąsy, zasuwałem, naprawiałem dekoracje. Ale teraz już chcę wiedzieć - o co chodzi? Gdzie byłaś i po co? - zapyta wieczorem po powrocie do domu. Kinga spoważnieje i spojrzy mężowi...

 • TVN z nowymi kanałami: TVN Fabuła i TVN Meteo Active

  16 kwietnia TVN uruchomi dwa nowe kanały tematyczne: TVN Fabuła i TVN Meteo Active.

 • Pierwsza miłość

  Artur pod wpływem słów Kingi zjawia się u psychologa. Chce mieć pisemne zaświadczenie, że nie jest seksoholikiem. Kulczycki otrzymuje testy psychologiczne do rozwiązania w domu. Kinga czyta jego(...) pod jej adresem. Co ciekawe, nawet Wiktoria tym razem nie stawia się za siostrą. Kiedy zdruzgotana Malwina wraca do domu, na drzwiach czeka na nią obraźliwy napis. Malwina całkowicie się załamuje...

 • Startuje TVN Fabuła

  TVN Fabuła to nowy kanał filmowo-serialowy, który debiutuje w czwartek, 16 kwietnia. Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów.

 • "Kochane kłopoty": 11 faktów o Stars Hollow, o których nie mieliście pojęcia

  ...pojawiła się dosłownie na minutę w filmie Wesa Andersona "Rushmore", a jej nazwisko nie zostało nawet wymienione w napisach końcowych. Plan "Kochanych kłopotów" był więc pierwszym miejscem, gdzie(...) pojawiła się na płycie "Tapestry" z 1971), a słowa do utworu napisała King wspólnie z Tonim Sternem. Kiedy Amy i Daniel Palladino, twórcy serialu, chcieli uzyskać zgodę na wykorzystanie utworu...

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

 • Czy Falkowicz udaje kalekę?

  Po kilku miesiącach rekonwalescencji profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) pojawi się w Leśnej Górze. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) powita go plakatem z jego wizerunkiem i napisem: "Morderca".

 • King Kong zdobył Londyn

  Przez dwa dni Londyn gościł u siebie dwie premiery najbardziej oczekiwanych tegorocznych filmów. Po królewskiej premierze "Opowieści z Narnii" w czwartek, 8 grudnia, do Londynu zjechali twórcy "King Konga" . To, po Nowym Jorku i Berlinie, trzecie miasto, które Peter Jackson ( "Władca Pierścieni" ) z ekipą odwiedzili w tym tygodniu.

Dyskusje na temat: kinga napis
 • Re: "M jak miłość": Budzyński umrze w finale?! Złapie się za serce i upadnie

  dziećmi. Okaże się, że strzelała (do Anki) Kinga Zduńska, a broń dał jej Piotrek i zamkną ich wszystkich w tiurmie, gdzie spłodzą następne 41 dzieci i okaże się, że więzienia w Polsce nie są(...) podprogowy napis KONIEC, wszyscy Polacy pomyślą, że to koniec z PISem i połowa popełni zbiorowe samobójstwo z rozpaczy, a druga połowa ze szczęścia upije się i też umrze, bo okaże się że spirytus był