• Informacje na temat:

  kinga preis aktorka

Artykuły na temat: kinga preis aktorka
 • ​Kinga Preis w spocie o bezpieczeństwie na drodze

  Rocznie w Polsce na przejściach dla pieszych z winy kierujących ginie 200 osób. Śląska policja przygotowała spot pokazujący, jak ma się zachować pieszy i czego nie wolno robić kierowcy. Jego bohaterką jest jedna z najpopularniejszych polskich aktorek Kinga Preis.

 • ​Kinga Preis, czyli kobieta-demolka

  Bycie aktorem to czasami gra subtelności, a czasami pełne oddanie się szaleństwu. Tego drugiego Kinga Preis zasmakowała na planie "Planu B". W tym filmie obyczajowym oglądamy scenę, w której Preis, w napadzie furii, spektakularnie demoluje kuchnię.

 • Kinga Preis: Miłość jest pracą

  ...- Dla mnie zawsze wyzwaniem, ale też i największą radością jest spotkanie na planie z ciekawymi ludźmi. Tak było i w tym przypadku - mówi Kinga Preis o pracy na planie nowego filmu Kingi Dębskiej "Boski plan".

 • Kinga Preis i Piotr Borowiec: Poszlibyśmy za sobą w ogień

  On nerwus, ona choleryczka. Łatwo się denerwują, często kłócą i... kochają na zabój. – Bardziej zbliżyły nas do siebie trudne doświadczenia, niż chwile, w których do siebie ćwierkamy – mówią. Kinga Preis i Piotr Borowiec są razem od ponad dwudziestu lat. Mówią, że nie mają potrzeby, by zalegalizować swój związek.

 • Kinga Preis jeszcze w tym roku rozpocznie zdjęcia do horroru. Film w reżyserii pochodzącego z Wrocławia Bartka Kędzierskiego ma być utrzymany w stylistyce obrazu "Lśnienie" Stanley'a Kubricka.

 • "#WSZYSTKOGRA": Kinga Preis romansuje z piłkarzem

  Już 6 maja największe polskie przeboje po raz pierwszy na ekranach kin! Film "#WSZYSTKOGRA" to prawdziwy zastrzyk optymizmu na wiosnę. Prezentujemy materiał zza kulis produkcji, w którym Kinga Preis i Sebastian Fabijański opowiadają o uczuciu, które rodzi się pomiędzy ich bohaterami.

 • Kinga Preis: Dramatyczna historia

  ...- Dzięki temu filmowi potrafimy choć trochę zrozumieć tych ludzi i w minimalnym stopniu wczuć się w ich sytuację - mówi o "W ciemności" Kinga Preis, która w filmie Agnieszki Holland zagrała jedną z głównych ról.

 • Natalia Kukulska "Halo tu Ziemia": Kinga Preis w roli głównej

  Znana z m.in. filmów "Bogowie", "Córki dancingu", "Komornik" i serialu "Ojciec Mateusz" aktorka Kinga Preis wystąpiła w teledysku do tytułowego utworu z płyty "Halo tu Ziemia" Natalii Kukulskiej.

 • Gdynia 2016: Kinga Preis oceni aktorskie kreacje

  Kinga Preis ("Dom zły", "Córki dancingu", "Cztery noce z Anną", "Cisza", "Bogowie") aż trzy razy uznana została przez jurorów festiwalu w Gdyni za najlepszą aktorkę. W tym roku to ona oceniać będzie kreacje swoich koleżanek i kolegów.

 • Kinga Preis namawia syna, by został filmowcem

  Kinga Preis ("Bogowie", "Pod Mocnym Aniołem", "Róża", "W ciemności", "Ojciec Mateusz") nie kryje, że namawia syna, 18-letniego Antoniego, aby został filmowcem. - Chciałabym, żeby moje dziecko mnie posłuchało! - mówi aktorka.

Zdjęcia na temat: kinga preis aktorka
Wideo na temat: kinga preis aktorka
 • Kinga Preis o Wężach: Jeśli dostanę zaproszenie, to się pojawię

  Kinga Preis jest jedną z nominowanych do tegorocznych Węży - nagród dla najgorszych filmowych produkcji roku. Aktorka ma szansę na niechlubną statuetkę w kategorii "występ poniżej talentu" (za rolę w filmie "#wszystkoGra"). W rozmowie z Piotrem Parzyszem Preis przyznała, że o nominacji dowiedziała się od sąsiadów. Dodała jednak, że jeśli dostanie zaproszenie na galę, to z przyjemnością się na

 • Kinga Preis o nominacji do Wężów: Dowiedziałam się od sąsiadów

  Kinga Preis jest jedną z nominowanych do tegorocznych Węży - nagród dla najgorszych filmowych produkcji roku. Aktorka ma szansę na niechlubną statuetkę w kategorii "występ poniżej talentu" (za rolę w filmie "#wszystkoGra"). W rozmowie z Interią Preis zdradziła, że o nominacji dowiedziała się od... sąsiadów. - Ja nawet nie wiem, gdzie jest taka gala i nie wiedziałam, że w Polsce przyznawane są

Dyskusje na temat: kinga preis aktorka