• Informacje na temat:

  kinga preis borowiec

Artykuły na temat: kinga preis borowiec
 • Kinga Preis i Piotr Borowiec: Poszlibyśmy za sobą w ogień

  On nerwus, ona choleryczka. Łatwo się denerwują, często kłócą i... kochają na zabój. – Bardziej zbliżyły nas do siebie trudne doświadczenia, niż chwile, w których do siebie ćwierkamy – mówią. Kinga Preis i Piotr Borowiec są razem od ponad dwudziestu lat. Mówią, że nie mają potrzeby, by zalegalizować swój związek.

 • Kinga Preis: Niespodziewana zamiana ról

  Preis (40 l.) pokochali widzowie serialu "Ojciec Mateusz". Taka jest także prywatnie. Aktorstwo jest jej miłością numer dwa. Pierwsze miejsce w jej sercu zajmuje rodzina. Mąż, a właściwie życiowy partner (nie mają ślubu), operator Piotr Borowiec i syn Antoni, pełen temperamentu 15-latek. Aktorka jest jednak zaprzeczeniem teorii o instynktownej miłości macierzyńskiej. Gdy urodziła synka, miała 27 lat...

 • Kinga Preis: Nie pozwalam zwieść się rzeczom, które nic mi nie dają

  ...- Mam to szczęście, że uprawiam zawód, który jest dla mnie przygodą - wyznaje Kinga Preis. Gwiazda opowiada o tajnikach dobrego aktorstwa i swoich sposobach na to, jak nie dać się rutynie. Zdradza także, dlaczego nie ogląda programów informacyjnych i co w liście napisał do niej Jerzy Stuhr.

 • Kinga Preis namawia syna, by został filmowcem

  Kinga Preis ("Bogowie", "Pod Mocnym Aniołem", "Róża", "W ciemności", "Ojciec Mateusz") nie kryje, że namawia syna, 18-letniego Antoniego, aby został filmowcem. - Chciałabym, żeby moje dziecko mnie posłuchało! - mówi aktorka.

 • Dobra strona gry w serialach

  Jeszcze niedawno była aktorką niszową. Przeciętny widz mógł ją skojarzyć co najwyżej z gospodynią z "Ojca Mateusza". Dziś to się zmienia: Kinga Preis wychodzi na pierwszy plan i błyszczy.

Zdjęcia na temat: kinga preis borowiec
Dyskusje na temat: kinga preis borowiec
 • Re: Barbara Kurdej-Szatan na planie "M jak m...

  Kulesza) Iwona Warakomska (Kinga Preis) Paweł Warakomski ( Antoni Borowiec) Basia Malinowska (Aleksandra Zienkiewicz) Daria Mostowiak (Ewa Skibińska) Magda Gruszyńska (Katarzyna Zielińska)