• Informacje na temat:

  kinga rusin i węglarczyk

Artykuły na temat: kinga rusin i węglarczyk
 • Nowy partner Kingi Rusin

  Kinga Rusin wygrała. Zostaje w TVN i dostanie nowego partnera. Wiadomo już nawet kogo.

 • Cena popularności Kingi Rusin

  Odkąd została jurorką show "You Can Dance. Po prostu tańcz", liczba jej fanów znacznie wzrosła. Kinga Rusin ma też wielu przyjaciół wśród gwiazd. Należą do nich m.in. Piotr Kraśko i Bartosz Węglarczyk, z którym prezenterka przyjaźni się od dawna i prowadzi program "Dzień dobry TVN". Panowie chętnie wypowiadają się na jej temat, nie szczędząc jej wyrazów uznania. Jednak ten, kto ma zwolenników...

 • Bartosz Węglarczyk o "Milionerach": Znałem prawidłową odpowiedź

  Bartosz Węglarczyk podczas wizyty w programie "Dzień Dobry TVN" wydał ustne oświadczenie w sprawie swego epizodu w świątecznym wydaniu "Milionerów".

 • Nie boi się Kingi Rusin

  Bartosz Węglarczyk, nowy współprowadzący "Dzień dobry TVN", nie obawia się rywalizacji z Kingą Rusin. Ma też własny pomysł na siebie w roli telewizyjnego gospodarza.

 • "Milionerzy". Kinga Rusin i Piotr Kraśko dotarli do pytania za milion

  Dziennikarze Kinga Rusin i Piotr Kraśko dotarli do pytania za milion w specjalnym odcinku "Milionerów". Co wydarzyło się podczas nagrywania programu? Czy Rusin i Kraśko udzielili poprawnej odpowiedzi? W "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska powiedziała, jakie jeszcze gwiazdy wzięły udział w grze.

 • Bartosz Węglarczyk nie poprowadzi już "Dzień Dobry TVN"

  Nie zobaczymy już na małym ekranie duetu Kinga Rusin - Bartosz Węglarczyk. Popularny dziennikarz nie będzie współprowadzącym magazyn "Dzień Dobry TVN". "Po ośmiu latach pora na zmiany" - oświadczył Węglarczyk.

 • Szulim zastąpi Rusin?

  ...weekendowe wydania "Dzień dobry TVN" w parze z Kinga Rusin. Czy to oznacza, że Kina Rusin żegna się z programem? Uspakajamy. Agnieszka Szulim na razie ma prowadzić wakacyjne wydania programu "Dzień dobry TVN(...)Prowadząca w TVN program "Na językach" a w TVN Style "Stylowy magazyn" w śniadaniowym "Dzień dobry TVN" zadebiutuje w piątek - 14 czerwca 2013 roku w duecie z Bartkiem Węglarczykiem. "Będę przede...

 • "Milionerzy": Rusin i Kraśko "przeszli do historii"

  W świątecznych odcinkach programu "Milionerzy" wezmą udział trzy pary gwiazd: Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

 • Kinga Rusin podbija Amerykę

  Wywiady Kingi Rusin prosto z USA, nowe cykle - tej jesieni "Dzień Dobry TVN" przechodzi do ofensywy!

 • Kinga Rusin: Wpadki? Ludzka rzecz

  ...- Jeżeli się pomylimy, to po prostu musimy się do tego przyznać i tyle. Wpadki są ludzką rzeczą. Dzięki temu program nabiera kolorów - przyznaje Kinga Rusin, jedna z prowadzących 'Dzień Dobry TVN".

Zdjęcia na temat: kinga rusin i węglarczyk
Wideo na temat: kinga rusin i węglarczyk
 • Piotr Kraśko zadebiutował w "Dzień dobry TVN"

  Do ekipy "Dzień Dobry TVN" dołączył Piotr Kraśko. Znany widzom prezenter będzie razem z Kingą Rusin prowadził weekendowe wydania programu. Zastąpi on Bartosza Węglarczyka, który postanowił spróbować swoich sił w dziennikarstwie internetowym. Jak ekipa przywitała nowego kolegę? (Dzień dobry TVN/x-news)