• Informacje na temat:

  kinga w usa

Artykuły na temat: kinga w usa
 • Kinga Rusin: Afery ciąg dalszy

  Kinga Rusin kilka dni temu stała się gwiazdą światowych mediów. To za sprawą jej wspólnego zdjęcia z Adele i wpisu, w którym zrelacjonowała zamkniętą imprezę Beyonce i Jaya-Z, na której miała bawić się z największymi gwiazdami Hollywood. Zaraz po tym, na dziennikarkę spadła spora krytyka. Rusin wydała już w tej sprawie oświadczenie. Teraz ponownie komentuje całe zamieszenie.

 • Wpadka Kingi Rusin. "Podglądało" ją kilkaset osób

  Kinga Rusin zaliczyła wpadkę na Instagramie. Jej telefon przez przypadek zaczął nadawać live. Rusin nic o tym nie wiedziała. Tymczasem w sieci osobliwą transmisję "podglądało" kilkaset osób.

 • Marzenia Larry'ego Kinga

  ...organizacji Al-Kaida, odpowiedzialnej za zamachy w USA z 11 września 2001 roku. King ujawnił, że gdyby miało dojść do tego wywiadu, nie zacząłby od tematu terroryzmu, bo to wywołałoby u jego gościa postawę(...) rozmawiał w swoim programie Larry King, byli także prezydenci państw otwarcie wrogich wobec USA, na przykład prezydent Wenezueli Hugo Chavez, przywódca Libii Muammar Kadafi, czy prezydent Iranu Mahmud...

 • Kinga Rusin podbija Amerykę

  Wywiady Kingi Rusin prosto z USA, nowe cykle - tej jesieni "Dzień Dobry TVN" przechodzi do ofensywy!

 • Jamie Foxx jako Martin Luther King?

  Laureat Oscara Jamie Foxx, którego ostatnio mogliśmy oglądać jako prezydenta USA w filmie akcji Rolanda Emmericha "Świat w płomieniach", teraz chciałby wcielić się w rolę Martina Luthera Kinga.

 • Obama do Kinga: "Jesteś gigantem"

  Jeden z najbardziej znanych talk-show w dziejach telewizji przeszedł do historii. W czwartek wieczorem, po 25 latach emisji, ukazał się na antenie CNN ostatni program "Larry King Live". Jego autora pożegnało wiele prominentnych postaci, w tym dwaj prezydenci USA.

 • Slayer: Ciuchy Kerry'ego Kinga

  Fani grupy Slayer długo czekają na zapowiadany box "The Soundtrack To The Apocalypse". W USA ma się on pojawić w listopadzie. Zwłoka wynika być może z intensywnych koncertów oraz pozamuzycznych zajęć członków grupy. Kerry King zamierza na przykład zaprezentować wkrótce własną linię ubrań.

 • Koncertowa płyta Kinga Diamonda

  Nie tak dawno cieszyliśmy się z premiery nowej studyjnej płyty Kinga Diamonda, zatytułowanej "The Puppet Master", a już zapowiedziano, iż w 2004 roku ukaże się koncertowe wydawnictwo słynnego Duńczyka. Jego premiery można się spodziewać w październiku 2004 roku.

 • King Diamond: Szczegóły płyty koncertowej

  Materiał na płytę nagrano w czasie ostatniego tournee zespołu Kinga Diamonda po USA. Zmiksowano go w studiu Los Angered należącym do gitarzysty Andy'ego LaRocque'a, a mieszczącym się w Göteborgu. Na(...) fanów Kinga. "Koncertowe DVD prawdopodobnie pojawi się nieco później, a obie wytwórnie wydające moje płyty, Massacre i Metal Blade, chcą połączyć siły, by je wydać. Na DVD znajdzie się materiał z trasy...

 • B.B. King, legendarny amerykański gitarzysta i wokalista bluesowy, kończy w sobotę, 16 września, 75 lat. Z tej okazji bynajmniej nie zamierza on zaprzestać działalności muzycznej. W tym roku artysta zagra w sumie aż 200 koncertów na całym świecie. Jego ostatni album "Ridin' With The King" zadebiutował w USA na trzeciej pozycji.

Zdjęcia na temat: kinga w usa
 • Kinga Rusin i Tomasz Lis
Wideo na temat: kinga w usa
 • "M jak miłość": Odcinek 1324.

  Artur kolejny raz ściera się z Marcinem. W końcu okłamuje rywala, mówiąc że Iza zaszła z nim w ciążę, ale poroniła i po utracie dziecka wyjechała do USA. Marzenka szykuje się do wesela i dostrzega(...) został sparaliżowany. Tymczasem Kinga czuje, że Piotrek jest w kancelarii niedoceniany i namawia męża, by zaczął walczyć o posadę wspólnika. A później zaprasza na Deszczową Magdę oraz Andrzeja.

Dyskusje na temat: kinga w usa
 • Re: "Stulecie Winnych": Kinga Preis słono zapłaci za swój żarcik z... Jacka Kurskiego?

  No to Natalia Borowik dostanie zaproszenie z USA od nieznanego do tej pory kuzyna. Pomieszka sobie parę lat w Ameryce to jej rurka zmięknie, nawet jeśli brzmi to dość surrealistycznie.

 • Re: "Na dobre i na złe": Pocałunek... ostatniej szansy?

  Musze przyznać, ze Filip Bobek im starszy tym przystojniejszy. Ma to cos....

 • Re: "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  pieniądze. Michał w USA, milioner? Bo co? Paweł w knajpie zarabia ile? Nie ma tematu prawdziwej emigracji, za pracą, rozdzielania rodzin, mimo, że się kochają, bo nie ma z czego żyć. Tu wszyscy mają mnóstwo pieniędzy a Kinga i Magda bardzo drogie buty na ogromnie wysokich obcasach na przydomowym ogrodzie. Ani realiów, ani gustu, ani logiki. Tyle ludzi z gubili bez słowa, a wprowadzą niezliczoną

 • Re: Zrobi karierę w USA?

  Właśnie!!. Brak jej słów w YCD. Kinga była najlepsza. Te jej tulenie do uczestników...masakra..cóż jak brak jej słów...

 • Re: "M jak miłość": Kinga chce rozwodu!

  Jeju...Zero starych Mostowiaków, same wątki jakiegoś Marcina, jego brata i brata kolegi z pracy...do tego nudny że szok wątek małej Basi i jej matki, których nachodzi jak zwykle wyrodny biologiczny ojciec knujący intrygę...Córki Marka Natalki dawno nie ma, Uli już też nie...Do tego Gośka która tak sie zakochała po raz enty tym razem w byłym mężu, że z rozpaczy odesłała swe malutkie dziecko z USA

 • Re: "M jak miłość": Kinga chce rozwodu!

  Jaki scenariusz! Gośka tak kochała Michała, ze odesłała własne dziecko z rozpaczy...Jakoś nie rozpaczała jak się z nim wcześniej rozwodziła...Po tylu związkach dorosła kobieta poświęca własne malutkie dziecko, dla odgrzewanego kotleta, jakim jest Michał...teraz dzieciaka śledzi mafia (sekta)...do tego ta opiekunka małego z USA...po cholerę ten wątek, w dodatku beznadziejny...Bo już wątku Marii

 • Re: - Artur stanie przed trudnym wyborem: co...

  . W tym samym czasie Kinga z Piotrkiem są już koło Księżyca. W pewnej chwili Kindze przypomina się, że zostawiła rolkę papieru toaletowego na werandzie i ktoś może ją ukraść. Każe natychmiast zawracać(...) jest wściekły gdy zauważa ile wody zmarnowała żona. W USA Małgosia wstaje z grobu i postanawia dostać się do Warszawy. Po drodze spotyka Michała, który został wyrzucony z zaświatów z powodu niepłacenia