• Informacje na temat:

  kinowa

Artykuły na temat: kinowa
 • Powstanie kinowa biografia Enza Ferrariego

  Powstanie kinowa biografia słynnego konstruktora samochodowego Enza Ferrariego. Zdjęcia mają zacząć się wiosną przyszłego roku.

 • "Zieja": Kolejna produkcja TVP Dystrybucja Kinowa

  Kolejnym po "Zenku" filmem, który na ekrany polskich kin wprowadzi TVP Dystrybucja Kinowa, będzie biograficzny obraz "Zieja". Premiera produkcji Roberta Glińskiego z głównymi rolami Zbigniewa Zamachowskiego i Andrzeja Seweryna zaplanowana jest na 13 marca.

 • Emmanuelle Riva: Ostatnia kinowa rola

  "Połączenie bajkowej estetyki i lawiny pomysłowych gagów. Uwodzące i zaraźliwe" - pisze o szalonej komedii duetu Abel i Gordon Eric Kohn w IndieWire.com. Film trafi na ekrany polskich kin już 11 sierpnia. W ostatniej kinowej roli zobaczymy w nim zmarłą w styczniu legendę europejskiego kina: Emmanuelle Rivę.

 • "El Camino: Breaking Bad": Kinowa wersja kultowego serialu

  Serial "Breaking Bad" zdobył powszechne uznanie krytyków. Nic dziwnego, że jego fani z niecierpliwością czekali na premierę kinowej kontynuacji produkcji - "El Camino: Breaking Bad". 11 października będą mieli okazję poznać dalsze losy Pinkmana.

 • Kinowa wersja serialu "Jerycho"

  Amerykański serial "Jerycho" ma szansę na swoją kinową wersję ze swoimi gwiazdami w roli głównej - Ashleyem Scottem i Bradem Beyerem.

 • "Kinowa telenowela" Bromskiego

  Krytycy nie mają wątpliwości - trzeci film Jacka Bromskiego z serii "U Pana Boga..." to porażka. Kolejne przygody bohaterów Królowego Mostu to - według nich - "kinowa telenowela".

 • Kinowa wersja "Simpsonów"

  Kilka miesięcy temu informowaliśmy , że trwają prace nad kinową wersją "Simpsonów" , jednego z najpopularniejszych na świecie seriali animowanych. Jak poinformował ostatnio Michael Fleming, felietonista magazynu Variety , miłośników słynnej rodziny czeka niespodzianka - powstaną bowiem aż dwa filmy kinowe o "Simpsonach".

 • Kinowa wersja serialu "Dallas"

  Wytwórnia 20th Century Fox zrealizuje kinową wersję serial owego hitu lat 80. "Dallas" - poinformował serwis "Variety". Za kamerą stanie Robert Luketic ( "Legalna blondynka" , "Sposób na teściową" ) a w filmie zagrają: Jennifer Lopez ( "Sposób na teściową" ), Shirley MacLaine ( "Siostry" ), John Travolta ( "Kod dostępu" ) i Luke Wilson ( "Rodzinny dom wariatów" ).

 • Kinowa wersja "Simpsonów"

  ..." - powiedział Groening. Szykuje się więc kolejna, tym razem kinowa, niespodzianka.

 • Zniknie kultowa sala kinowa

  Sala Wielka Centrum Kultury Zamek w Poznaniu powstała w latach 60-tych ubiegłego wieku, jako sala posiedzeń delegatów PZPR, a później jako sala widowiskowo-kinowa. Przez ponad 30 lat była miejscem, w którym działało Kino Pałacowe, mające status kina studyjnego, organizowano w niej także koncerty. Tu na początku lat 90. ubiegłego wieku po raz pierwszy na koncercie grupa Kult wykonała cover utworu...

Zdjęcia na temat: kinowa
Wideo na temat: kinowa
 • "Ranczo Wilkowyje"

  Kinowa wersja kultowego serialu w TVP1

 • "Git"

  "Git" to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami polski dramat sensacyjny, odkrywający brudny świat więziennych porachunków. Jak mówi reżyser, Kamil Szymański, pomysł zrodził się z krótkiego artykułu w jednej z łódzkich gazet. Historia dotyczyła więźnia, który zabił swojego kolegę z celi na jego własną prośbę. Premiera kinowa 13 listopada 2015.

Dyskusje na temat: kinowa