• Informacje na temat:

  kirstie alley waga

Artykuły na temat: kirstie alley waga
 • Kirstie Alley: Im więcej kilogramów, tym mniej miłości

  Kirstie Alley była gwiazdą wielu produkcji, zarówno kinowych jak i telewizyjnych. Jednak największe emocje budziła, nie jej kariera, ale wieloletnia walka z nadwagą.

 • Ich waga zachęca nas do plotek!

  .... Wciąż jest na diecie i regularnie ćwiczy na siłowni pod okiem trenera personalnego, który dobrał dla niej najbardziej odpowiedni zestaw ćwiczeń. Kirstie Alley Najwięcej było jej w 2009(...). Przez wiele miesięcy aktywnie uprawiałam sporty, przestrzegałam zaleceń dietetyka i... nic się nie działo. Mimo ogromnego wysiłku, waga stała w miejscu. To, że udało mi się to wreszcie przewalczyć...

 • Znana aktorka znowu próbuje schudnąć

  Wygląda na to, że amerykańska aktorka Kirstie Alley , która od dawna toczy walkę ze zbędnymi kilogramami, jest bliska wygranej.

 • Znowu próbuje schudnąć

  Kariera Kirstie Alley , znanej z filmów "I kto to mówi", "Czy to ty, czy to ja" znacznie zwolniła tempo. Obecnie aktorka więcej sensacji wywołuje wahaniami swojej wagi niż rolami.

 • Przytyła 40 kilogramów!

  Amerykańska aktorka Kirstie Alley twierdzi, że przytyła prawie 40 kg od czasu, kiedy w 2007 roku była ambasadorką diety opracowanej przez firmę Jenny Craig.

 • Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Nie wstydzą się swojego wyglądu

  Dymnej i tutaj również znajdą się tacy, którzy zarzucają, że to jej metoda na "lans". Kirstie Alley Kirstie Alley, znana wszystkim dobrze z serii filmów "I kto to mówi" aktorka(...) nie polepszały jej sytuacji. To wszystko miało wpływ na późniejszą otyłość Kirstie Alley, która była jedynym powodem, dla którego media rozpisywały się wtedy o niej.   Udział w amerykańskiej...

 • "Słoneczny patrol": Co się stało z bohaterami serialu

  Parker Stevenson (Craig) Opuścił serial po pierwszym sezonie. Oficjalnie: twórcze różnice zdań z producentami, nieoficjalnie: produkcji nie stać było na gażę dla dwóch gwiazd. Niestety, Parker przegrywał w rankingach popularności z Hasselhoffem, zwłaszcza na terenie Europy. 16 grudnia 1997 r. po 14 latach do historii przeszło małżeństwo z Kirstie Alley (załatwiła mu rolę w serialu "Północ...

 • Gwiazda zrzuci 40 kilogramów?

  Wygląda na to, że amerykańska aktorka Kirstie Alley, która od dawna toczy walkę ze zbędnymi kilogramami, jest bliska wygranej.

 • Kirstie Alley grubsza niż kiedykolwiek

  Kirstie Alley postanowiła zakpić sobie ze swej przeszłości, kiedy stosowanie przez aktorkę drastycznej diety poskutkowało efektem jojo i opublikowała zabawny fotomontaż, doklejając swoją głowę do potężnego kobiecego ciała w bikini.

 • Powrót do krągłości Kirstie Alley

  Amerykańska aktorka Kirstie Alley twierdzi, że przytyła prawie 40 kg od czasu, kiedy w 2007 roku była ambasadorką diety opracowanej przez firmę Jenny Craig.

Zdjęcia na temat: kirstie alley waga