• Informacje na temat:

  kisio aleksandra usta

Artykuły na temat: kisio aleksandra usta
 • Kuba zamieni się w macho

  Kuba Dobroś (Wojtek Rotowski) z każdym dniem jest coraz bardziej zakochany w Gośce Figurze (Aleksandra Kisio). Postanowi więc działać. Sprawdź, z jakim skutkiem.

 • Brzuch, pępek i plecy - o tym się mówi!

  Pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego przyciągnął do jednej z hal zdjęciowych w Warszawie mnóstwo gwiazd. Kreacje, w jakich przyszły na imprezę, są dziś na ustach wszystkich!

 • Dziewięć gwiazd na pokazie Cateriny!

  Kwiatkowska. Również dwie panie wystąpiły w barwach "Prosto w serce": Aleksandra Kisio, czyli Gośka Figura, oraz Marta Powałowska, czyli Basia Stasiak. W kreacjach Cateriny pokazały się też na wybiegu Aldona Orman, czyli prokurator Marta z "Przeznaczenia", i Elena Leszczyńska, czyli Oksana z "Usta Usta". Nie tylko na wybiegu roiło się od aktorek. Pokaz z uwagą i zachwytem oglądali między innymi...

 • Z kim zatańczą serialowe gwiazdy?

  ...ewentualnego zwycięstwa wcale nie musi okazać się prosta. Dlaczego? Bo inne serialowe gwiazdy też mają za trenerów i partnerów... wielkie gwiazdy tańca. Aleksandra Kisio, czyli Gośka Figura z "Prosto(...)", "Usta Usta", "Hotel 52". Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", bierze lekcje walca i cza-czy od uwielbianej przez widzów Anny Głogowskiej. Ania jest jedną z najlepszych...

 • ...jest już mężatką. Kogo poślubiła wcześniej i w jakich okolicznościach? b/ Wymień dwie sytuacje, w których między Gośką (Aleksandra Kisio) a Kubą (Wojtek Rotowski) doszło do pocałunku. Udzielenie...

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • Nowa polska komedia romantyczna

  "Milczenie jest złotem" - to tytuł polskiej komedii romantycznej, która trafi do kin 10 września. Zakochaną parę grają w filmie Jan Wieczorkowski i Aneta Todorczuk-Perchuć.

 • "Prosto w serce": Wypadek na torze

  Artur Sagowski (Filip Bobek) przyjmie wyzwanie Bernarda Rogowskiego (Dobromir Dymecki) - weźmie udział w wyścigu i pobije rekord toru!

 • Pavlović: Współczuję gwiazdom

  Zasiadająca w jury "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović z niecierpliwością oczekuje kolejnej edycji programu, licząc na ogromne emocje, ale też dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Dyskusje na temat: kisio aleksandra usta