• Informacje na temat:

  klan andrzej grabarczyk

Artykuły na temat: klan andrzej grabarczyk
 • Andrzej Grabarczyk: Czego nie wiemy o gwieździe "Klanu"?

  W serialu "Klan" trudno go nazwać postacią kryształową. Grany przez niego Jerzy Chojnicki miał swego czasu spore problemy z dochowaniem wierności żonie. Jednak prywatnie Andrzej Grabarczyk (61(...) studenckich. Poznali się, gdy oboje dopiero wchodzili w dorosłe życie. Pan Andrzej, syn znanego aktora Wincentego Grabarczyka, choć wychowany za kulisami teatru, myślał o tym, by zerwać z rodzinną...

 • Jubileusz serialu "Klan"

  We wtorek, 19 listopada, telewizyjna Jedynka wyemituje jubileuszowy, 2500. odcinek "Klanu". - To doskonały moment, by podziękować wszystkim widzom za to, że są z nami już od ponad 16 lat - mówi producent serialu Paweł Karpiński.

 • "Klan": Idą zmiany!

  Twórcy "Klanu", najdłużej emitowanej polskiej telenoweli, niezmiennie od 16. sezonów zaskakują swoich fanów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Do obsady dołączyli Daniel Olbrychski, Grażyna Strachota, Krzysztof Tyniec, Michał Lesień i Jerzy Molga.

 • Andrzej Grabarczyk: Ślązak zza Buga

  Kocha rodzinę i miejsca, z których pochodzi. Uwielbia jeść i sam świetnie gotuje. A na dodatek cieszy go praca. Rola Jerzego z "Klanu" jest dla niego stworzona...

 • Edyta Jungowska w "Klanie"

  Edyta Jungowska wkrótce stworzy nową, ciekawą postać - jesienią pojawi się w serialu "Klan".

 • "Klan" pozostanie w TVP

  Realizowany od 15 lat serial "Klan" nadal będzie gościł na ekranach telewizorów. Zarząd Telewizji Polskiej w czwartek, 26 kwietnia, ogłosił decyzję o kontynuacji sagi Lubiczów.

 • "Klan": 2500. odcinek serialu!

  Już dzisiaj, 19 listopada, telewizyjna Jedynka wyemituje 2500. odcinek "Klanu". Producenci serialu - Paweł Karpiński i Wojciech Niżyński - zaprosili z tej okazji całą ekipę oraz władze TVP na jubileuszowy bankiet.

 • Święta Bożego Narodzenia już za kilka tygodni, nic więc dziwnego, że ekipa produkcyjna serial u "Klan" nagrywa specjalne świąteczne odcinki serialu. Zdjęcia kręcono w podwarszawskiej Podkowie Leśnej, gdzie mieści się serialowy "domek na Sadybie" Elżbiety i Jerzego Chojnickich.

 • "Klan": Czekają ich porcelanowe gody

  Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk grają w "Klanie" małżonków już od 18 lat. Niedługo świętować będą porcelanowe gody. Aktorzy przyznają jednak, że początkowo z dystansem podchodzili do roli w telenoweli.

 • "Klan": Problem z byłą kochanką Chojnickiego

  Zapowiadają się gorące i emocjonujące sceny! Do serialu "Klan" wraca bowiem doktor Alina (Sylwia Wysocka), która zamieszała w życiu Chojnickiego (Andrzej Grabarczyk), by potem go porzucić.

Zdjęcia na temat: klan andrzej grabarczyk
Wideo na temat: klan andrzej grabarczyk
 • „Klan”: Andrzej Grabarczyk o roli Jerzego

  - Czasem szukamy rozwiązań niekonwencjonalnych – mówi aktor o kulisach pracy na planie „Klanu”. Zdradza też informację, co ten kultowy serial ma wspólnego z kołaczem.

Dyskusje na temat: klan andrzej grabarczyk