• Informacje na temat:

  klan co nowego

Artykuły na temat: klan co nowego
 • 21. sezon serialu "Klan"

  Właśnie ruszyła emisja 21. sezonu serialu "Klan". Co wydarzy się w kolejnych odcinkach sagi rodu Lubiczów? Paweł będzie musiał porzucić zawód chirurga, Jacek zostanie samotnym ojcem, a Monika pożałuje, że poślubiła Feliksa.

 • "Klan": Idą zmiany!

  Twórcy "Klanu", najdłużej emitowanej polskiej telenoweli, niezmiennie od 16. sezonów zaskakują swoich fanów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Do obsady dołączyli Daniel Olbrychski, Grażyna Strachota, Krzysztof Tyniec, Michał Lesień i Jerzy Molga.

 • Coals: Nowa EP-ka "Klan" i trasa koncertowa

  Dwa lata po wydaniu debiutanckiej płyty "Tamagotchi" grupa Coals zapowiada kolejny minialbum - EP-kę "Klan".

 • Aktorka "Klanu": Miewam kryzysy

  Jeśli scenarzyści piszą dla nas atrakcyjne zdarzenia, to rola jest ciągle atrakcyjna. Natomiast nie będę ukrywać, że miewam kryzysy - przyznała Barbara Bursztynowicz, od 13 lat w serialu "Klan".

 • "Klan": Kto szuka uczucia?

  Wiek nie ma znaczenia. Wszyscy potrzebują bliskości i zaufania. Jesienią zobaczymy w "Klanie", że kilka par po okresie niepewności i zawirowań nareszcie cieszy się szczęściem niemal niezmąconym. A przed innymi jeszcze sporo emocji...

 • "Klan": W miłosnym potrzasku

  Po śmierci małżonków zarówno Grażynka, jak i Paweł Lubicz szukają szczęścia u boku nowych partnerów. Wygląda jednak na to, że ta sielanka w "Klanie" nie potrwa zbyt długo...

 • Joanna Kurowska w "Klanie"

  Joanna Kurowska wcieli się w postać Lutki - uwielbiającej plotki właścicielki salonu fryzjerskiego. Jej klientkami są panie z "Klanu". Jak zapewnia, koleżanki-aktorki mogą bez obaw wpadać do jej serialowego salonu.

 • Miłosne perypetie w "Klanie"

  Małżeństwo Beaty (Dorota Naruszewicz) i Jacka (Tomasz Bednarek) w serial u "Klan" pełne było wzlotów i upadków. Po namiętnym romansie Beaty z Piotrem Rafalskim (Jacek Borkowski) i zdrad Jacka, z których najpoważniejsza była ostatnia z Donatą (Joanna Kupińska), Beata stwierdziła, że lepiej być samą niż z człowiekiem, którego się nie kocha.

 • "Klan": Czas goi rany?

  ...von Nathusius)? Premierowy odcinek nowego sezonu zobaczymy 1 września w Jedynce o godz. 17.55. A.IM.

 • ​Piotr Cyrwus: Rysiek z "Klanu" lepiej się klika

  ...​Piotr Cyrwus wciąż utożsamiany jest przez większość widzów z Ryszardem Lubiczem z serialu "Klan". Bywa też określany tak w artykułach prasowych, przyciąga to bowiem uwagę czytelników. Aktor ma jednak nadzieję, że wkrótce zacznie funkcjonować w świadomości Polaków pod własnym nazwiskiem.

Zdjęcia na temat: klan co nowego
Wideo na temat: klan co nowego
 • Anna Powierza: trudno jest uzyskać alimenty

  dziecka jej drogi z Łukaszem - biznesmenem z branży meblarskiej - zaczęły się rozchodzić. Dziś serialowa Czesia z "Klanu" nie kryje, że samotne rodzicielstwo nie jest łatwe, zwłaszcza w Polsce, gdzie(...) i na razie nie szuka nowego partnera. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości jeszcze z kimś się zwiąże. "Chciałbym poznać miłość życia, ale nie ukrywam, że nie jest to teraz dla mnie priorytet

Dyskusje na temat: klan co nowego