• Informacje na temat:

  klan kaja paschalska

Artykuły na temat: klan kaja paschalska
 • Kaja Paschalska chce odejść z "Klanu"?

  Jak przyznaje, przywiązała się do swojej serialowej bohaterki w "Klanie". Jednak zawodową przyszłość wiąże ze śpiewem. - To moja pasja - mówi Kaja Paschalska.

 • Kaja Paschalska: Nowa płyta jesienią

  Jak przyznaje, przywiązała się do swojej serialowej bohaterki w "Klanie". Jednak zawodową przyszłość wiąże ze śpiewem. - To moja pasja - mówi Kaja Paschalska.

 • Kaja Paschalska: Priorytety? Muzyka

  Kaja Paschalska nie myśli o wakacjach, pochłonięta jest bowiem pracą nad swoim nowym albumem. Na początku maja zaprezentowała swój pierwszy od 14 lat singiel, który promuje trzeci krążek w jej dorobku. Wokalistka twierdzi, że muzyka jest obecnie jej zawodowym priorytetem.

 • VNM i Kaja Paschalska. Związek z pasją

  ..." oraz "Klaud N9JN". Z drugiej Kaja Paschalska , aktorka -  znana głównie z serialu "Klan" - oraz wokalistka mająca na koncie dwa albumy "Kaja Paschalska" oraz "Kaja 2". Jej kariera muzyczna jest(...) ostatni nasz numer" - zapowiadał raper w rozmowie z Bartoszem Boruciakiem z radia WNET.fm. VNM przyznał również, że to Paschalska poleciła mu nauczyciela śpiewu Bartka Cabonia , z którym raper...

 • Kaja Paschalska 2

  Już wkrótce fani Kai Pasachalskiej będą mogli się cieszyć kolejnym wydawnictwem młodej piosenkarki. Album zatytułowany po prostu "Kaja 2", pojawi się na półkach sklepowych 12 maja.

 • Kaja Paschalska nie zamierza odejść z "Klanu"!

  Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z "Klanu", którą od kilku tygodni oglądamy w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", nie ma zamiaru - co ostatnio zasugerował jeden z portali - rozstać się z serialem, w którym gra już od 18 lat.

 • Kaja Paschalska opowiedziała o karierze muzycznej. Co planuje?

  Kiedyś przyznała, że przywiązała się do swojej serialowej bohaterki w "Klanie". Jednak zawodową przyszłość wiąże ze śpiewem. "To moja pasja" - mówi Kaja Paschalska.

 • Kaja Paschalska wraca do gry

  Popularność dał jej serial "Klan".

 • Kaja Paschalska: Zaczęłam się tym wszystkim za bardzo przejmować

  Przez siedemnaście lat obserwowaliśmy, jak dorastała na planie serialu "Klan". Kaja Paschalska w niczym nie przypomina ułożonej Oli Lubicz, jej największą miłością jest śpiewanie. Czy ma szansę wygrać trzecią edycję muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

 • Kaja Paschalska: "Muzyka to dla mnie priorytet"

  Kaja Paschalska znana jest głównie jako Ola Lubicz z popularnego telewizyjnego serial u telewizyjnego "Klan", a w tym roku dała się poznać także jako wokalistka. Zadebiutowała piosenką "Przyjaciel od zaraz", którą wygrała konkurs debiutów ostatniego festiwalu w Opolu. Zaraz potem ukazał się jej pierwszy album, zatytułowany po prostu "Kaja Paschalska". Jak sama mówi, śpiewanie było i jest dla...

Zdjęcia na temat: klan kaja paschalska
Wideo na temat: klan kaja paschalska
 • Kaja Paschalska: Nie popadłam w rutynę

  Dla mnie "Klan" to jedna wielka przygoda, która stała się po prostu częścią mojego życia. Czułabym się bardzo dziwnie, gdyby ten serial nagle się skończył - mówi serialowa Ola Lubicz.

 • Życie uczuciowe Oli Lubicz

  Będzie ciekawie - tak o nowych odcinkach serialu "Klan" mówi Kaja Paschalska. Jej bohaterkę - Olę Lubicz - czeka wiele burzliwych przeżyć.

Dyskusje na temat: klan kaja paschalska