• Informacje na temat:

  klan obsada żona rafalskiego

Artykuły na temat: klan obsada żona rafalskiego
 • Powrót Barbary

  Po ośmiu latach nieobecności do pracy na planie "Klanu" wraca Aldona Orman, którą ostatnio mogliśmy oglądać w "Komisarzu Aleksie" i "Barwach szczęścia". Jako Barbara Milecka niespodziewanie pojawi się w życiu swojego męża Piotra Rafalskiego (Jacek Borkowski).

 • Na widowni zamiast na... scenie

  Jacek Borkowski, czyli Piotr Rafalski z "Klanu", długo przygotowywał się do premiery farsy "Morderstwo w hotelu". Niestety, publiczność nie zobaczyła go na scenie w premierowym przedstawieniu w Teatrze Capitol. Zagrał jego zmiennik - Piotr Polk, czyli Orest Możejko z "Ojca Mateusza".

 • Serialowy przewodnik

  ..., a później pub w Lipnicy, gdzie pomagają Kaśce pozbyć się natrętnego klienta. Agnieszka mówi Sandrze, że chce dokonać aborcji. Zmienia zdanie, gdy okazuje się, że ciąża jest zagrożona. "Szpilki na(...) przekonać go do zmiany decyzji. Tuż przed pierwszą rozprawą rozwodową Marta mówi Januszowi, że weźmie na siebie całą winę. "Klan" (2118) Jerzy i Elżbieta dowiadują się, że Jasiek...

 • Tajemnicza przeszłość

  Z jej bohaterką z "Klanu" łączy ją przede wszystkim zamiłowanie do podróży. Zwiedziła niemal cały świat, a do serca najbardziej przypadła jej Azja. - Niebawem znów wyruszam na jedną z tamtejszych wysepek, gdzie można na chwilę zapomnieć o naszej jesieni - mówi Aldona Orman.