• Informacje na temat:

  klan pierwszy odcinek

Artykuły na temat: klan pierwszy odcinek
 • Klan

  .... Janusz wyjeżdża w delegację. Agnieszka zapewnia go, że będzie na siebie uważała. W firmie Michała i Norberta Sandra i Hanna szykują "jajeczko". Michał i Norbert sprzedają pierwszy wyszykowany wspólnie...

 • Kaja Paschalska nie zamierza odejść z "Klanu"!

  Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z "Klanu", którą od kilku tygodni oglądamy w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", nie ma zamiaru - co ostatnio zasugerował jeden z portali - rozstać się z serialem, w którym gra już od 18 lat.

 • "Leśniczówka" nie pokonała "Klanu"!

  ..."Leśniczówka", która zadebiutowała 2 marca, zastępując emitowany dotąd w każde piątkowe popołudnie "Klan", nie podniosła oglądalności TVP1. Po pierwszym odcinku aż 165 tysięcy widzów zrezygnowało z obejrzenia drugiego... - Ale to było nudne - napisał na oficjalnym fan page’u "Leśniczówki" jeden z widzów. Dopatrzono się także błędów merytorycznych.

 • "The Voice of Poland": Trudne wybory Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak

  Za nami pierwszy odcinek na żywo piątej edycji "The Voice of Poland". Tradycyjnie nie obyło się bez łez i emocjonalnych wyznań.

 • Kalendarz emisji premierowych odcinków polskich seriali

  ...- w poniedziałek 28 sierpnia - TVP2 pokaże pierwszy tej jesieni premierowy odcinek "M jak miłość", a Jedynka rozpocznie emisję 21. sezonu "Klanu". W środę 30 sierpnia Dwójka zaprosi na nowy odcinek "Na dobre i na złe", a w czwartek 31 sierpnia Jedynka zaprezentuje pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek "Ojciec Mateusza". Serialowa jesień w TVP1 na dobre rozpocznie się w pierwszy weekend września...

 • Tomasz Stockinger: Brakuje na planie Agnieszki Kotulanki

  - Dziwnie jest na planie bez Agnieszki Kotulanki - mówi Tomasz Stockinger. Aktor przyznaje, że cała ekipa serialu "Klan" przez szesnaście lat zżyła się z jego serialową żoną, dlatego teraz wszystkim brakuje jej obecności na planie. Stockinger potwierdza też, że u boku doktora Lubicza wkrótce pojawi się nowa partnerka.

 • „Klan”: Przeżyjmy to jeszcze raz

  ...„Klan” ma już 18 lat. Jak wyglądał pierwszy odcinek serialu ?

 • "W kręgu zła": Nie tylko sekty

  "W kręgu zła" to program, który odsłania sekrety tajemniczych subkultur, stowarzyszeń, a nawet sekt. Pierwszy odcinek widzowie kanału ID obejrzą w czwartek, 16 października.

 • „Klan”: Serial z udziałem Bożenki to klapa?

  Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) wreszcie doczeka się premiery serialu, w którym zagrała. Pierwszy odcinek obejrzy w towarzystwie Miłosza (Konrad Darocha) i Kamili (Martyna Kowalik)... Niestety, to, co zobaczą na ekranie, nie zachwyci ich!

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

Zdjęcia na temat: klan pierwszy odcinek
Dyskusje na temat: klan pierwszy odcinek
 • Re: "Klan": Maciek otworzy preclownię w... Kanadzie?

  Jest ktoś kto oglądał pierwszy odcinek klanu? Słyszałem że maciek wtedy był normalny, dopiero bliższy kontakt z Ryśkiem sprawił że go ołilodreipoP.

 • Re: „Klan”: Fani „Klanu” ostro protestują przeciwko decyzji władz TVP1

  Jeju to to jeszcze jest w telewizji ,jaka masakra ,a ta leśniczówka to pewnie jest w bialowiezy a pierwszy odcinek bedzie o kornikach w roli glownej pan Szyszko ? :)

 • Re: "Klan": Była szczęśliwa tylko na ekranie

  Na dobre i na złe już puszczają, pierwszy odcinek był emitowany we wtorek .... chyba na TVPseriale

 • Re: „Klan”: Fani „Klanu” ostro protestują przeciwko decyzji władz TVP1

  " - program o najnowszych, światowych trendach w nakryciach głowy i fryzurach "Darz Bóg" - program łowiecki - odcinek o polowaniu na jelenie. "1001 rzeczy które można zrobić z moheru" - drzwi balkonowe(...) słońca nad Toruniem" - program popularno naukowy. PROGRAMY DOKUMENTALNE "Zbuntowany anioł" - historia Macierewicza "Ministrant" - pierwszy krok kariery parlamentalnej "Nowoczesna Genetyka - czy można

 • Re: ​"Klan": Jacek Kurski znów zmienił ramówkę i daty premier niektórych seriali!

  o najnowszych, światowych trendach w nakryciach głowy i fryzurach "Darz Bóg" - program łowiecki - odcinek o polowaniu na jelenie. "1001 rzeczy które można zrobić z moheru" - drzwi balkonowe "Samo szycie" - kurs(...) Toruniem" - program popularno naukowy. PROGRAMY DOKUMENTALNE "Zbuntowany anioł" - historia Macierewicza "Ministrant" - pierwszy krok kariery parlamentalnej "Nowoczesna Genetyka - czy można braci

 • Re: "Klan": W sieci wrze! Ola Lubicz zostanie wdową! To sprawka... Jacka Kurskiego?

  w nakryciach głowy i fryzurach "Darz Bóg" - program łowiecki - odcinek o polowaniu na jelenie. "1001 rzeczy które można zrobić z moheru" - drzwi balkonowe "Samo szycie" - kurs robienia moherowego(...) naukowy. PROGRAMY DOKUMENTALNE "Zbuntowany anioł" - historia Macierewicza "Ministrant" - pierwszy krok kariery parlamentalnej "Nowoczesna Genetyka - czy można braci bliźniaków połączyć w jeden

 • Re: "Klan”: Maciek i Martynka przepadną w Kanadzie bez śladu!

  , nie mogą.... Zaraz pęknę... Ciekawe jakie zioła biorą autorzy scenariusza? Super. Aż chyba w końcu obejrzę pierwszy raz cały odcinek. Tylko browara i chrupki kupię, bo będzie mega komedia. Genialne!

 • Re: "Klan": Zamiana miejsc, czyli nowe stare twarze u Lubiczów

  Trzeba było oglądać w 1997. Pierwszy odcinek zaczyna się od prezentacji całej rodziny, od Moniki wpadającej do chaty po rzeczy.

 • Re: Królowa seriali chce spokoju

  ogladalam pierwszy odcinek "M jak milosc" i spodobal mi sie, byla wartka akcja i dobra gra Malgosi Kozuchowskiej, a teraz co,mdlo i nijako,tak samo w klanie, klan ogladam czasem z nudow ,bo tam zawsye zaplapie o co chodzi , ale to co sie kreuje w telewizji to mija sie rzeczywistoscia, obrusy na stolach, zastawy i wazy, a wlasciwie zupa w wazie, ktora zawsze jest pod reka i stoi w nieograniczonej