• Informacje na temat:

  klasa na obcasach

Artykuły na temat: klasa na obcasach
 • "Klasa na obcasach": Polscy maturzyści, problemy z USA

  ...serialem "Klasa na obcasach".

 • Polska Bridget Jones coraz bliżej

  Ruszyły przygotowania do realizacji filmu na podstawie powieści "Nigdy w życiu". Katarzyna Grochola, autorka książki, była współautorką scenariusza. Przygody bohaterki nazywanej "polską Bridget Jones", przenosi na ekran Ilona Łepkowska, twórczyni sukcesu serial u "Na dobre i na złe".

 • Weronika Rosati świętuje 20-lecie pracy artystycznej

  ...​Weronika Rosati, czyli Marta Kulesza z "Zawsze warto", świętuje właśnie 20-lecie pracy artystycznej. Była jeszcze licealistką, gdy w 2000 roku dostała rolę Niki w serialu "Klasa na obcasach", od której zaczęła się jej kariera. - Od tej pory zagrałam w 59 projektach, w tym w 17 zagranicznych produkcjach - napisała z okazji jubileuszu na Instagramie.

 • Almodóvar kocha modę

  W klasie biznes oczekuje się luksusów. Pedro Almodóvar nie mógł więc zadowolić się byle czym. W jego najnowszym filmie "Przelotni kochankowie", którego akcja toczy się na pokładzie samolotu, a bohaterami są majętni pasażerowie, nie brakuje wielkiej mody i słynnych marek. Od kosmetyków Chanel po biżuterię Cartier i dodatki od Prady i Diora. U Almodóvara nie podróżuje się tanio.

 • "M jak miłość": 35. urodziny Weroniki Rosati

  Weronika Rosati urodziła się 9 stycznia 1984 w Warszawie. Zadebiutowała w 2000 roku w serialu "Klasa na obcasach", a prawdziwą popularność przyniosła jej rola Anki w "M jak miłość". Niedawno, po 12 latach przerwy, powróciła do roli swojej bohaterki.

 • Rosati z twórcą "Pulp Fiction"

  Co łączy Weronikę Rosati ze znanym hollywoodzkim producentem, Harvey'em Weinsteinem? Aktorka mówi, że przyjaźń.

 • Doda dzwoni do Nergala z pretensjami

  Czyżby naczelna skandalistka IV RP nie potrafiła rozstać się z klasą? Znajomy Nergala twierdzi, że Doda wydzwania do muzyka z pretensjami.

 • Rozdano "Machinery"

  W czwartek, 31 maja, w warszawskim klubie Piekarnia rozdano po raz piąty "Machinery", nagrody miesięcznika "Machina", przyznawane za najciekawsze zjawiska ubiegłego roku. Ceremonię uświetnił pierwszym występem na żywo zespół Yugoton, autor jednej z najpopularniejszych płyt pierwszego półrocza bieżącego roku.

 • "M jak miłość": Weronika Rosati wraca do serialu!

  Bohaterka Weroniki Rosati, Ania, koleżanka Kingi Zduńskiej (Kasia Cichopek) pierwszy raz pojawiła się w "M jak miłość" dokładnie 15 lat temu. Jej wątek został rozwinięty w 2003 roku, kiedy to została dziewczyną Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Dla Rosati była to jedna z pierwszych ról w karierze. Wcześniej zagrała jeszcze w serialu dla młodzieży "Klasa na obcasach" i niewielką rolę w "Marzeniach...

 • Marzena Trybała: 35 lat na scenie

  Marzena Trybała, popularna aktorka, gwiazda filmowa i telewizyjna, obchodzi jubileusz 35-lecia pracy zawodowej. Bohaterka serial u "Pensjonat pod Różą" wyznała, że uprawia (bywa że ekstremalnie) żeglarstwo i uwielbia książki Hemingway'a.

Zdjęcia na temat: klasa na obcasach
Wideo na temat: klasa na obcasach
 • Anita Sokołowska: klasa na obcasach

  Moja bohaterka to pewna siebie bizneswoman z klasą, zawsze elegancka i z obowiązkowo pomalowanymi ustami - tak o postaci Zuzy, w którą wciela się w serialu "Przyjaciółki", mówi Anita Sokołowska.

 • X-Men: Pierwsza klasa

  "X-Men: Pierwsza klasa" to nie tylko spektakularny film akcji, ale i fascynująca historia o złożonych postaciach ukazująca początki sagi X-Men. Opowiada o tajemnych wydarzeniach z czasów zimnej wojny i o tym, jak świat uniknął nuklearnego Armagedonu. Zobaczymy jak tytułowa pierwsza klasa pogodziła się ze swoimi mocami i jak doszło do konfliktu. Podobnie jak poprzednie części, również ten film jest nie tylko widowiskowy, ale zgłębiający relacje między nietypowymi super-bohaterami. Akcja...

 • "M jak miłość": Prosto z Hollywood

  Bohaterka Weroniki Rosati, Ania, koleżanka Kingi Zduńskiej (Kasia Cichopek) pierwszy raz pojawiła się w "M jak miłość" dokładnie 15 lat temu. Jej wątek został rozwinięty w 2003 roku, kiedy to została dziewczyną Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Dla Rosati była to jedna z pierwszych ról w karierze. Wcześniej zagrała jeszcze w serialu dla młodzieży "Klasa na obcasach" i niewielką rolę

 • Pan Lazhar

  Film jest adaptacją sztuki pod tym samym tytułem, kanadyjskiej dramatopisarki Evelyne de la Cheneliere. Bachir Lazahr, algierski imigrant, zostaje zatrudniony w szkole podstawowej w miejsce zmarłego tragicznie nauczyciela. Podczas gdy klasa przechodzi powolny proces wychodzenia z traumy, nikt w szkole nie uświadamia sobie trudnej i bolesnej przeszłości nowego opiekuna, ani ciągłego ryzyka deportacji w obliczu, którego bohater stoi. Z poczuciem humoru i wrażliwością, reżyser Philippe Falardeau...

Dyskusje na temat: klasa na obcasach