• Informacje na temat:

  klasycznie piękna

Artykuły na temat: klasycznie piękna
Zdjęcia na temat: klasycznie piękna
Wideo na temat: klasycznie piękna
 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.

Dyskusje na temat: klasycznie piękna
 • Re: Szepty przeszłości

  Mark i Maud... Ta para ma moc! On jest boski, ona choć nie klasycznie piękna, ma nietuzinkową urodę i roztacza wokół siebie niesamowitą aurę.

 • Re: Alicia Florrick (Julianna Margulies)...

  piękna, elegancka kobieta - powinni ubierać ją bez większych udziwnień, klasycznie.

 • Re: "Mój mąż mnie nie rozumie"

  Klasycznie jak to w polskich serialach katolickich Michał będzie musiał wrócić do żony a piękna Zyta będzie musiała zostać ukarana. Jak zwykle obraz mijający sie rzeczywistością.

 • Re: Andrzej ma dziecko!

  Z której strony ona piękna??? Klasycznie piękny to jest od zawsze jej mąż.... Dziwię mu się, że wziął sobie tak nieatrakcyjną żonę... No, cóż.... Może ma jakieś inne UKRYTE walory...

 • Re: O jak okrągłe urodziny. „Czterdzieści...

  to, że nie jest KLASYCZNIE piękna, nie oznacza wcale, że jest brzydka. Wręcz przeciwnie, Agnieszka Dygant, ma w sobie to "coś", co przykuwa uwagę i nie pozwala o niej zapomnieć, nie jest nijaka, jak większość współczesnych gwiazdek. Jest świetną aktorką i moim zdaniem piękną kobietą.

 • Re: Andrzej ma dziecko!

  Z której strony ona piękna??? Klasycznie piękny to jest od zawsze jej mąż.... Dziwię mu się, że wziął sobie tak nieatrakcyjną żonę... No, cóż.... Może ma jakieś inne UKRYTE walory... całkowicie się z tobą zgadzam mąż super i taki naturalny ta pani moze tez by była ładna gdyby z godnością umiała przyjąć to co niesie ze sobą wiek natomiast obecnie wygląda jak kreatura