• Informacje na temat:

  klaudia musiał

Artykuły na temat: klaudia musiał
 • Klaudia Gawor z nowym singlem. Posłuchaj "Jesteś ikoną"

  Klaudia Gawor to zwyciężczyni trzeciej edycji programu "X Factor". Właśnie opublikowała swój nowy singel "Jesteś ikoną".

 • Wpadki Klaudii El Dursi na planie "Hotelu Paradise"

  Klaudia El Dursi, czyli piękna uczestniczka jednej z edycji "Top Model", a następnie prowadząca show "Hotel Paradise", podzieliła się w sieci zabawnym nagraniem. Na swój Instagram wrzuciła bowiem filmik przedstawiające jej gafy na planie "Hotelu...".

 • Klaudia Halejcio twierdzi, że przypomina jedną z bohaterek serialu "Przyjaciele"

  ...„Sprzątam przed panią sprzątającą (...) Jestem perfekcjonistką i to jest zmora. Potrafię poprawiać poduszki dwa razy dziennie, ale pracuję nad tym” - wyznała Klaudia Halejcio w najnowszym odcinku „Domówki u Dowborów”. To właśnie obsesyjne dbanie o porządek sprawia, że aktorka jest porównywana z Monicą Geller z "Przyjaciół".

 • Krakowianka pod presją. Wywiad z Klaudią Gawor

  ...- Ewelina Lisowska od razu po programie zaczęła nagrywać. Dawid Podsiadło poczekał i ja też jestem bardziej skłonna poczekać, żeby nie zrobić czegoś, czego będę potem żałować - mówi INTERIA.PL Klaudia Gawor, zwyciężczyni trzeciej edycji programu "X Factor".

 • Klaudia Marchewka: Kim jest rapująca uczestniczka "Big Brothera"?

  ...​Klaudia Marchewka z "Big Brothera" z pewnością odróżnia się od innych kobiet w programie - i fizycznie, i jeżeli chodzi o zainteresowania. Klaudia jest typem chłopczycy. Na co dzień pracuje jako kierowca karetki i ochroniarz imprez masowych, jest także raperką. W programie wykonała piosenkę, którą stworzyła dla swojej zmarłej mamy.

 • Klaudia Halejcio o programie „Dance, Dance, Dance”

  ...początki na parkiecie dla obydwu z nich nie były łatwe. "Już po pierwszym tygodniu wylądowałam u fizjoterapeuty, dostałam zwolnienie na cztery dni i musiałam siedzieć w domu. Paulina też teraz ma kontuzję szyi, więc przez parę dni tak samo musiała ograniczać swoje treningi. Mam nadzieję, że po takim mocnym wstępie nasze ciało się przyzwyczai i później, jak będzie coraz więcej tych...

 • Klaudia Gawor – co dzieje się u zwyciężczyni "X Factor" 2013?

  Sukces wróżyła jej sama Edyta Górniak. W finale trzeciej edycji "X Factor" pokonała Grzegorza Hyżego i Wojciecha Ezzata. Po tym zwycięstwie Klaudia Gawor nie nagrała jednak od razu płyty twierdząc, że potrzebuje czasu i nie chce niczego robić pochopnie. Minęło już kilka lat, co teraz dzieje się u Klaudii i czy planuje robić karierę muzyczną?

 • Klaudia Halejcio wie wszystko o seksie

  Klaudia Halejcio, czyli Alina Lenczyk z 3. odcinka 5. serii "Komisarza Aleksa", niezapomniana Andżelika Kwaśniewska ze "Złotopolskich" oraz uczestniczka "Tańca z Gwiazdami", wkrótce zostanie dyplomowanym psychologiem. Jej specjalnością jest... seksuologia!

 • Klaudia Halejcio: Podróżuję za smakami

  Aktorka Klaudia Halejcio opowiedziała o swojej miłości do podróży i smaków, które z nich przywozi. "W każdym miejscu, w którym jestem, dopytuję o lokalne zwyczaje kulinarne. Moim marzeniem jest kurs kulinarny w Tajlandii" - mówi młoda gwiazda.

 • "Hotel Paradise": Kto odpadł z programu?

  W "Hotelu Paradise" wydarzyło się ostatnio bardzo wiele. Wydawało się, że to zbliżenie Martyny i Adama wzbudziło największe emocje, jednak to ostatnie "rajskie rozdanie" zelektryzowało widzów. Kto tym razem musiał pożegnać się z programem?

Zdjęcia na temat: klaudia musiał
Dyskusje na temat: klaudia musiał
 • Re: Jak mieszka Klaudia Halejcio?

  kocha się z kobietą twarzą w twarz, a nie od tyłu i gapi się na jej cycunie. I to musiał być kamień milowy w naszej ewolucji !!!. Wiesz ~Terry, ja chyba w tym temacie rypnę kiedyś pracę doktorską.

 • Re: "Ranczo": Klucz do sukcesu

  (cytatem z ,,Wesela"), zupełnie nie w pogodnym stylu ,,Rancza". Rozmowy na skypie były beznadziejne, żadna nie odbyła się w całości - ciągle im przerywano - a to Klaudia, a to Grażyna, a to zezłoszczona(...) na siłę jeszcze przez dwie serie. Nawet jeśli na ograniczenie roli Lucy w 10 serii miały wpływ ,,inne sprawy zawodowe lub rodzinne" aktorki, to scenarzysta p. R. Brutter wcale nie musiał psuć świetnej

 • Re: "M jak miłość": Seniorki łapią złodzieja!

  Nowa M jak miłość Sandra Olszewska (Magda Zięba) Natalia Olszewska (Iga Milik) Paweł Olszewski (Maciej Musiał)

 • Re: "M jak miłość": Rodzinne święta Tamary Arciuch

  Nowa Lucyna Mostowiak (Małgorzata Socha) Paweł Mostowiak (Maciej Musiał) Agnieszka Mostowiak (Ewa Skibińska) Kasia Mostowiak (Aneta Zając) Daria Olszewska (Aleksandra Kisio) Małgorzata Olszewska (Katarzyna Paskuda) Klaudia Mostowiak (Anna Przybylska) Karolina Kwiatkowska (Maja Sablewska) Lucyna Kwiatkowska (Klaudia Halejcio) Klaudia Kwiatkowska (Agnieszka Szulim-Badziak)

 • Re: "M jak miłość": Zostanie pocieszycielką

  Cezary Olszewski (Paweł Okraska) Beata Kamińska (Anita Sokołowska) Lucyna Kamińska (Małgorzata Socha) Jagoda Kamińska (Magdalena Lamparska ) Paweł Kamiński (Maciej Musiał) Karolina Buford (Karolina Gruszka) Klaudia Kwiatkowska (Magdalena Boczarska)

 • Re: Alina targnie się na swoje życie

  Wydaję mi się, że mimo wszystko Waldemar nie powinien pakować się w związek z Klaudią. Ma żonę, z którą spędził całe życia, a Klaudia miała przecież być ich synową.. Po mimo wszystko Waldemar mógł(...) swoje małżeństwo będzie musiał bardzo długo czekać na zaufanie ze strony najbliższych.