• Informacje na temat:

  klaudia rusin

Artykuły na temat: klaudia rusin
 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając w "Tańcu z gwiazdami"! Czy Filip Bobek też zatańczy?

  ...nadawanego dotąd w TVN show poprowadził do zwycięstwa Kingę Rusin, w 8. edycji - Agatę Kuleszę, czyli Marię z "rodzinki.pl". O udział w reaktywowanym po ponad dwóch latach programie Anetę Zając podobno poprosiła osobiście Nina Terentiew. Dyrektor Programowa Telewizji Polsat złożyła też ofertę wystąpienia na parkiecie dwóm gwiazdom "Hotelu 52" - Filipowi Bobkowi i Klaudii Halejcio. Filip i Klaudia nie...

 • "Ranczo": Kusy jest załamany

  .... A Kusy? W popłochu zbiegnie do lasu. I postanowi stamtąd nie wracać! Wkrótce do polowania na Jakuba dołączy Klaudia (Marta Chodorowska). Dziewczyna stwierdzi, że cierpiący na depresję artysta(...) gabinetu polityk planuje start w wyborach prezydenckich. Jego brat (Cezary Żak) będzie tym faktem mocno przygnębiony. Wyśle nawet Macieja (Mateusz Rusin) na przeszpiegi. - Rządy Pawła oznaczają katastrofę...

 • Banderas, deszcz i gafa Rusin

  Karol Niecikowski i Klaudia Bryzek odpadli w trzecim odcinku "You Can Dance" nadawanym na żywo. Po raz pierwszy w historii telewizji polało się też na tancerzy 700 litrów wody. Gafę zaliczyła też Kinga Rusin.

 • "YCD" kontra "Taniec z gwiazdami"

  Chcesz być świadkiem największej bitwy tanecznej w Polsce? Już w najbliższą sobotę, 11 czerwca, staną naprzeciwko siebie reprezentanci programów "You Can Dance - Po prostu tańcz!" i "Tańca z gwiazdami".

 • Oto finaliści "You Can Dance"!

  Po setkach godzin spędzonych na parkiecie i litrach wylanego potu wyłoniono finałową szesnastkę programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!".

 • "Taniec z gwiazdami": Pełna lista gwiazd

  Aktor Antoni Królikowski to ostatni, nieujawniony dotąd uczestnik "Tańca z gwiazdami". Show będzie można oglądać od 7 marca w Polsacie. Pełna nazwa programu brzmi "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Kogo zobaczymy na parkiecie?

 • Lis i Kraśko z Wiktorami

  Dziennikarze Tomasz Lis i Piotr Kraśko oraz aktorzy Anna Dymna i Piotr Fronczewski znaleźli się wśród laureatów Wiktorów 2008. Gala rozdania nagród, przyznawanych największym osobowościom telewizyjnym, odbyła się w poniedziałek, 11 maja 2009 roku, w Warszawie.

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

Wideo na temat: klaudia rusin
 • Last Minute

  Patryk Vega wraca w środku zimy z propozycją wprost spod egipskich piramid. Znakomity humor i seria fars zapewnią głównym bohaterom niekończące się pasmo wakacyjnych tarapatów. Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i bystrego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na...

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

Dyskusje na temat: klaudia rusin
 • Re: Jak mieszka Klaudia Halejcio?

  Czego tu zazdrościć? Zachłyśnięcia się kasą?Niemodnym wykończeniem wnętrz?Przecież to cielęcy zachwyt taki sam jak Kingi Rusin w „reportażu” z USA.Każda tzw blogerka, influencerka, szafiarka etc. kiedy spotyka się z krytyką twierdzi- to zazdrość nie biorąc pod uwagę że niektórzy ludzie mają trochę więcej znajomości świata, trendów w modzie, w urządzaniu domu.

 • Re: "Komisarz Alex": Alex zostanie najlepszym kumplem nowej policjantki

  Komisarz Alex Sezon 7 Na Planie Policja Basia Kruk (Klaudia Halejcio) Agnieszka Orlicz (Julia Pietrucha) Bartek Orlicz (Filip Bobek) Joanna Szmidt (Maja Hirsch) Natalia Szmidt (Anna Mucha) Karolina Bromska (Katarzyna Cichopeka) Paulina Bromska (Kinga Rusin) Ewa Puchała (Oliwia Dabrowska) Tomek Puchała (Rafał Maserak)

 • Re: Grobowiec rodziny Lubiczów, w którym spo...

  Klan Pn i Pt Wrzesień Na planie TVP 1 godz 18.00 sezon 2 Basia Lubicz (Magdalena Walach) Klaudia Lubicz (Kinga Rusin) Joanna Lubicz (Katarzyna Bujakiewicz) Sandra (Katarzyna Zielińska) Michał (Piotr Polk) Krystyna (Danuta Stenka) Weronika (Anna Mucha)

 • Re: "M jak miłość": Małgorzacie Pieńkowskiej była potrzebna przerwa

  Serial M jak miłość Na planie 1-2 Wrzesień Godz 20.40 Lucyna Mostowiak (Marta Żmuda-Trzebiatowska) Ewa Mostowiak (Kinga Rusin) Sandra Mularczyk (Anna Antonowicz) Paulina Domańska (Katarzyna Bujakiewicz) Klaudia Szefler (Maja Ostaszewska) Paweł Szefler (Piotr Adamczyk) Joanna Kolęda (Lucyna Malec) Agata Wolska (Małgorzata Socha)