• Informacje na temat:

  klaudii halejcio

Artykuły na temat: klaudii halejcio
 • Klaudia Halejcio pokazała, jak mieszka. Te wnętrza robią wrażenie!

  Chyba wielu z nas interesuje to, jak mieszkają polskie gwiazdy. Swoimi "czterema" ścianami bez wątpienia może pochwalić się Klaudia Halejcio. Aktorka, znana z filmów "Serce nie sługa", "Historia Roja" czy "Wkręceni2" oraz udziału w takich telewizyjnych show, jak "Taniec z Gwiazdami" czy "Dance, Dance, Dance" pokazała tam swoje ulubione miejsce w domu. Ten pokój naprawdę robi wrażenie!

 • Klaudia Halejcio: Preferuję domówki

  Klaudia Halejcio uwielbia halloweenowe imprezy. Odbywają się one w jej mieszkaniu lub w domu któregoś z jej przyjaciół, a uczestnicy muszą samodzielnie przygotować dla siebie kostium. Gwiazda twierdzi, że woli domówki od imprez w klubie, te drugie nie mają bowiem takiego uroku.

 • Długie wakacje Klaudii Halejcio

  Po raz pierwszy od kilku lat Klaudia Halejcio wybrała się na długi urlop. Gwiazda wypoczywała, zwiedzając Indonezję. Twierdzi, że przeżyła fantastyczną przygodę i mimo powrotu do pracy czuje się zrelaksowana i pełna energii.

 • Dwie nowe role Klaudii Halejcio

  Klaudia Halejcio przygotowuje się do dwóch premier teatralnych. Zagra w spektaklach wyjazdowych Marka Rębacza: "Atrakcyjny pozna panią" oraz "Dwie morgi utrapienia". Gwiazdę można oglądać także na deskach warszawskiego Teatru Komedia oraz w serialu "Pierwsza miłość" na antenie telewizji Polsat.

 • Klaudia Halejcio: Ukochany w prezencie

  Mijający rok był dla niej bardzo pracowity. I ważny. Jeśli chodzi o zbliżające się święta, Klaudia Halejcio już dostała prezent: to jej ukochany.

 • Klaudia Halejcio tańczy na rurze

  Taniec, zwłaszcza na rurze, to ulubiona dyscyplina sportu Klaudii Halejcio. Gwiazda stara się także regularnie biegać i uczestniczyć w zajęciach fitness, mimo że nie przepada za tego rodzaju aktywnością fizyczną. Wie jednak, że dobrze wpływa ona na sylwetkę i samopoczucie. Do uprawiania sportu mobilizuje aktorkę jej partner, Tomasz Barański.

 • Klaudia Halejcio twierdzi, że przypomina jedną z bohaterek serialu "Przyjaciele"

  ...„Sprzątam przed panią sprzątającą (...) Jestem perfekcjonistką i to jest zmora. Potrafię poprawiać poduszki dwa razy dziennie, ale pracuję nad tym” - wyznała Klaudia Halejcio w najnowszym odcinku „Domówki u Dowborów”. To właśnie obsesyjne dbanie o porządek sprawia, że aktorka jest porównywana z Monicą Geller z "Przyjaciół".

 • Klaudia Halejcio jako Wonder Woman

  ...9 maja śliczna Klaudia Halejcio na parkiecie "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" z pewnością będzie miała najbardziej oryginalny strój. Aktorka znana z serialu "To nie koniec świata" wystąpi w kostiumie inspirowanym Wonder Woman.

 • Klaudia Halejcio i Tomasz Barański: Pierwsza wspólna "ścianka"

  Klaudia Halejcio dementuje plotki o kryzysie w jej związku z Tomaszem Barańskim. Para coraz częściej pokazuje się razem publicznie. Przed imprezą "Róże Gali" po raz pierwszy pozowali fotografom na ściance. Oboje zapewniają jednak, że nadal będą bronić swojej prywatności.

 • Klaudia Halejcio: O (k)rok od trzydziestki

  Figury i urody mogłaby pozazdrościć jej niejedna modelka. Klaudia Halejcio postawiła jednak na aktorstwo. Ze względu na ten zawód szczególnie o siebie dba: ćwiczy, zdrowo je i używa kosmetyków, które sama robi. W piątek, 13 września gwiazda świętuje 29. urodziny.

Zdjęcia na temat: klaudii halejcio
 • Klaudia Halejcio
 • Klaudia Halejcio
 • Klaudia Halejcio
Wideo na temat: klaudii halejcio
 • Długie wakacje Klaudii Halejcio

  Po raz pierwszy od kilku lat Klaudia Halejcio wybrała się na długi urlop.

 • Klaudia Halejcio tańczy na rurze

  Taniec, zwłaszcza na rurze, to ulubiona dyscyplina sportu Klaudii Halejcio. Gwiazda stara się także regularnie biegać i uczestniczyć w zajęciach fitness, mimo że nie przepada za tego rodzaju aktywnością fizyczną.

 • Klaudia Halejcio: Mimo plotek udowodniliśmy, że wszystko jest w porządku

  . Oboje zapewniają jednak, że nadal będą bronić swojej prywatności. Związek Klaudii Halejcio i Tomasza Barańskiego trwa już prawie rok. Mimo to jeszcze do niedawna para rzadko pokazywała się razem(...) swobodę swojego partnera. – Już od dłuższego czasu jesteśmy razem i chyba mimo tych wszystkich plotek udowodniliśmy, że wszystko jest w porządku – mówi Klaudia Halejcio. Aktorka twierdzi, że

Dyskusje na temat: klaudii halejcio