• Informacje na temat:

  klaudiusz

Artykuły na temat: klaudiusz
 • Klaudiusz Pobudzin: "Wiadomości" bliżej ludzi

  ...- "Wiadomości" mają być bliżej ludzi i ściśle współpracować z innymi serwisami informacyjnymi Telewizji Polskiej - powiedział szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Klaudiusz Pobudzin. W ten sposób odniósł się do zmiany na stanowisku szefa "Wiadomości" - Marzenę Paczuską zastąpił Jarosław Olechowski.

 • DiCaprio w "Ja, Klaudiusz"?

  Powstanie kolejna ekranizacja powieści Roberta Gravesa "Ja, Klaudiusz". Jest wielce prawdopodobne, że słynną tytułową kreację Dereca Jacobi powtórzy Leonardo DiCaprio.

 • Klaudiusz Pobudzin odszedł z Telewizji Polskiej

  Klaudiusz Pobudzin zrezygnował z funkcji dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej (TAI). Wypowiedzenie umowy o pracę miał również złożyć jego zastępca, zarządzający TVP Info Grzegorz Pawelczyk. Reporterka "Wiadomości" Ewa Bugała udała się z kolei na urlop - o zawirowaniach w TVP poinformował tygodnik "Do Rzeczy".

 • "Ja, Klaudiusz" według Malkovicha

  John Malkovich ("Pod osłoną nieba", "Portret damy", "Na linii ognia") postanowił przenieść na duży ekran słynny serial , zrealizowany przez brytyjską telewizję BBC, "Ja, Klaudiusz". Aktor będzie autorem scenariusza, producentem filmu i zagra w nim najprawdopodobniej tytułową rolę. Producentem obrazu będzie Jerry Bruckheimer.

 • Gwiazdy "Big Brothera" wspominają Janusza Dzięcioła

  ..."W pierwszej chwili myślałam, że to okrutny żart" - tak uczestniczka pierwszej edycji "Big Brothera", Manuela Jabłońska, zareagowała na informację o śmierci Janusza Dzięcioła. Zwycięzcę show TVN-u wspominają też pozostali uczestnicy programu: Klaudiusz Sevković, Alicja Walczak oraz Grzegorz Malec.

 • Gwiazda "Big Brothera" walczy w wyborach

  Słynny "Sznikers", czyli Klaudiusz Sevković z pierwszej edycji "Big Brothera", walczy w wyborach samorządowych o fotel radnego Chorzowa.

 • Zmiany w "Teleexpressie"

  W poniedziałek, 8 sierpnia, doszło do zmian w kierownictwie "Teleexpressu". Marek Walencik nie jest już kierownikiem redakcji programu, zastąpił go Klaudiusz Pobudzin - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 • Biecz Music Summer 2018: Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej w pięknej scenerii

  Już po raz drugi Miasto Biecz zaprasza wszystkich miłośników historii i sztuki, ale przede wszystkim muzyki kameralnej na cykl letnich koncertów Biecz Music Summer/Bieckie Lato Muzyczne. Wśród gwiazd tegorocznej edycji znajdują się najwybitniejsi artyści z Polski, Czech i Holandii: Peter Kooij, Baroque Colegium 1685, Chopin University Accordion Trio Klaudiusza Barana czy Żeleński String Quartet.

 • "Telefon 110" z polskimi aktorami w TVP1 i Das Erste

  Specjalny odcinek serialu kryminalnego "Telefon 110: Na granicy" z udziałem polskich aktorów - Danuty Stenki, Roberta Gonery, Klaudiusza Kaufmanna i Barbary Wysockiej - zostanie 20 grudnia pokazany w niemieckiej stacji Das Erste oraz w TVP1.

 • Ich Trzech konkurencją dla Ich Troje?

  Klaudiusz Sevkovic, Piotr Gulczyński i Arek Nowakowski, czyli trzech uczestników programu "Big Brother", utworzyli zespół, któremu nadali nazwę Ich Trzech. Już nagrali pierwszą piosenkę - "Nie umiem tańczyć", a teraz w planach mają zarejestrowanie płyty.

Zdjęcia na temat: klaudiusz
Wideo na temat: klaudiusz
 • "To nie koniec świata!": Wspólne interesy burmistrza i Klaudiusza

  - Z Klaudiuszem, ale wcześniej też z Pawłem, szukają nowego wizerunku dla burmistrza i odwiedzają różne arcyciekawe, przedtem burmistrzowi miejsca nieznane. Zdobywają te twierdze urody, designu, z niejakim powodzeniem – mówi tajemniczo Paweł Królikowski. Co jeszcze słychać u jego bohatera? Sprawdźcie sami!

 • "To nie koniec świata!": Piotr Rogucki jako... pisarz harlequinów?!

  Nowy bohater Klaudiusz pojawi się w 20. odcinku "To nie koniec świata!" i nieźle namiesza w życiu bohaterów! Sprawdźcie, co o swojej postaci powiedział nam aktor Piotr Rogucki.

 • Mieszkańcy domu "Wielkiego Brata" po 14 latach!

  Byli pierwszymi mieszkańcami domu Wielkiego Brata. Czy po 14 latach od udziału w pierwszym w Polsce reality show nadal utrzymują kontakty? "Z Klaudiuszem jesteśmy już 14 lat razem, jak kuchenka z gazem" - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Piotr „Gulczas” Gulczyński. "My często się widujemy z Klaudiuszem" - dodała Alicja Walczak. Bardzo się zmienili? (Dzień Dobry TVN/x-news)  

Dyskusje na temat: klaudiusz