• Informacje na temat:

  klient

Artykuły na temat: klient
 • Jednorazowy klient

  W filmie "Sponsoring" Małgorzaty Szumowskiej w jednej z ról wystąpił Andrzej Chyra, który w nowym obrazie autorki "33 scen z życia" zagrał klienta korzystającego z usług call girls.

 • Brutalny klient prostytutek

  W najnowszym filmie Małgorzaty Szumowskiej "Sponsoring" Andrzej Chyra wciela się w rolę brutalnego klienta młodych studentek, uprawiających seks za pieniądze. "To jest rola, jak każda inna" - przekonuje aktor.

 • Kochanek, klient i... detektyw

  Stana Katic, występująca w słynnym serial u "Herosi", zagra płatną zabójczynię, w której zlecenie przypadkowo zostają wmieszani jej kochanek, klient i pewien detektyw. Berenger wcieli się w życiowego partnera bohaterki i jednocześnie członka organizacji przestępczej, na czele której stoi mroczna postać - na ekranie w tej roli zobaczymy Michaela Biehna. Scenariusz "Stiletto" napisał Paul Sloan...

 • Menadżerka gwiazd: Klient jest najważniejszy

  Po pierwsze uczciwość, po drugie zasada: klient jest najważniejszy - zdaniem Aldony Wleklak, która od lat współpracuje z gwiazdami, to priorytety w pracy dobrego menadżera. Ma ona na swoim koncie współpracę z Małgorzatą Sochą, Aleksandrą Kisio, Agnieszką Cegielską, Marią Niklińską i Kasią Cichopek.

 • Mick Jagger: Stały klient

  ...grali trasę koncertową "40 Licks". Gdyby nie tournee Jagger zapłaciłby w sumie prawie 5 milionów dolarów. "To jeden z naszych najważniejszych klientów. Jesteśmy jego drugim domem w Wielkiej Brytanii. A jako stały klient, pan Jagger dostaje małą zniżkę" - powiedział pracownik hotelu Mayfair's Claridges.

 • Cardi B dawała narkotyki swoim klientom i ich okradała? "Zrobiłam to, co musiałam zrobić, by przeżyć

  ...sposób zarabia na życie jako striptizerka. Przyznała się m.in. do tego, że narkotyzowała klientów, którzy chcieli uprawiać z nią seks, a potem ich okradała. Cardi B nie ma zamiaru przepraszać i kajać...

 • Nick Cave: Klip o kliencie prostytutki

  W najnowszym teledysku Nicka Cave'a i The Bad Seeds wystąpił znany brytyjski aktor Ray Winstone, który wcielił się w rolę klienta prostytutki.

 • Film Asghara Farhadiego otworzy festiwal w Cannes

  ..."Wszyscy wiedzą" ("Everybody Knows") w reżyserii Asghara Farhadiego ("Rozstanie", "Klient") zainauguruje tegoroczną edycje festiwalu w Cannes - wynika z informacji magazynu "Variety". Główne role w filmie grają hiszpańscy aktorzy Javier Bardem i Penelope Cruz.

 • Zaufać swoim zmysłom

  W programie "Salonowe rewolucje" Leszek Czajka odwiedza salony, których właściciele nie narzekają na nadmiar klientów.

 • ​Władze Iranu gratulują Farhadiemu Oscara i chwalą decyzję o bojkocie gali

  Irański rząd pogratulował w poniedziałek reżyserowi Asgharowi Farhadiemu zdobycia Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego za dramat "Klient". Władze pochwaliły jego decyzję o zbojkotowaniu niedzielnej gali w Hollywood.

Zdjęcia na temat: klient
Wideo na temat: klient
Dyskusje na temat: klient