• Informacje na temat:

  klip doda

Artykuły na temat: klip doda
 • Doda: Nowy klip, nowe zdjęcia

  ..."2 bajki" to tytuł najnowszego przeboju zespołu Virgin, którego wokalistką jest Dorota "Doda" Rabczewska. O nakręconym do niego klipie, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL, rozmawialiśmy z Tomkiem Lubertem, gitarzystą i kompozytorem piosenek Virgin. W teledysku Doda wcieliła się w rolę płatnej morderczyni.

 • Doda w plenerze w klipie "Nie pytaj mnie"

  W sieci pojawił się utwór do teledysku Dody "Nie pytaj mnie". Wokalistkę w klipie oglądać można m.in. na plaży.

 • Doda kontra Fokus: Bo klip jest za ostry

  Miłe złego początki... Piosenkarka Doda i raper Fokus nie mogą dojść do porozumienia w sprawie teledysku do nagranego wspólnie utworu "Fuck It".

 • Doda: Ludzie są złaknieni przełamywania tematów tabu

  ...- przyp. red.) i zrobiliśmy wspólnie płytę - opowiada Interii Doda. Nowa płyta Doroty Rabczewskiej zadedykowana będzie zmarłej w czerwcu tego roku babci gwiazdy,  Pelagii . Prace nad albumem z utalentowanymi muzykami wokalistka potraktowała jako swoistą terapię po stracie bliskiej osoby. - To super oczyszczające - dodała. - Tworzenie tej płyty było przygodą, bo dotyka ona różnych etapów...

 • Doda "Riotka": Doda przejmuje 2015?

  ..."#DodaPrzejmuje2015" - takim hasztagiem oznaczono nowy teledysk Dody. Klip "Riotka", w którym rozebrana niemal do naga wokalistka pojawia się na sztucznym koniu, możecie zobaczyć poniżej.

 • Doda ujawnia

  ...którego już niedługo ma się pojawić klip. Według słów samej Dody teledysk ma "zaskoczyć niejednego fana". Na płycie znajdzie się 14 kompozycji, do których powstały "osobiste" teksty wokalistki. - Ja(...) - innowacyjnie, nowocześnie, dużo brzmień zagranicznych - tłumaczyła nam Doda. Zobacz teledyski Dody i Virgin na stronach INTERIA.PL.

 • ..."Diamond Bitch", czyli "Diamentowa suka" - tak brzmi tytuł nowej, niegrzecznej płyty Doroty "Dody" Rabczewskiej. Klip do piosenki "Katharsis", która pilotuje solowy album wokalistki, miał już swoją premierę. Ale w telewizji zobaczyliśmy "grzeczną" wersję teledysku. Wycięte fragmenty obejrzymy tylko na płycie. A jaki jest teledysk? Doda podgrzewała atmosferę mówiąc, że zaskoczy wszystkich fanów...

 • Doda i jej metamorfoza ("Kopiuj - wklej" Virgin)

  Na potrzeby teledysku "Kopiuj - wklej" grupy Virgin Doda dość mocno zmieniła swój wizerunek - zobaczcie sami!

 • Doda: Nowy teledysk!

  Kolejnym singlem promującym album "Bimbo" zespołu Virgin, jest ballada "Nie zawiedź mnie". Wokalistka zespołu, Dorota "Doda" Rabczewska, opowiedziała w rozmowie z INTERIA.PL, jak powstawał ten klip, kręcony w Paryżu. Od dziś możecie go zobaczyć u nas.

 • Doda w "Tańcu z gwiazdami" ("Sens" Virgin)

  Gościem dzisiejszego (5 maja) półfinału "Tańca z gwiazdami" będzie Doda, która wraz z grupą Virgin zaprezentuje najnowszy singel "Sens".

Wideo na temat: klip doda