• Informacje na temat:

  klopsiki

Artykuły na temat: klopsiki
 • Amerykanie wybrali "Klopsiki"

  Animowany film 3D "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" znalazł się na szczycie listy najpopularniejszych filmów w Ameryce Północnej. W premierowy weekend zarobił 30,1 mln dolarów.

 • "Klopsiki" nie do pokonania

  Pomimo, że w amerykańskich kinach swoje premiery miały w tym tygodniu trzy filmy, na pierwszym miejscu box office'u ponownie znalazły się "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe". Animacja kolejny tydzień z rzędu cieszy się olbrzymią popularnością i za oceanem okazuje się bezkonkurencyjna.

 • Zombie triumfują w USA!

  Film "Zombieland" Rubena Fleischera został nowym liderem amerykańskiego box office'u. Ciągle świetnie radzą sobie "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe".

 • Żyć za wszelką cenę

  Rozgrywająca się w kosmosie "Grawitacja", oparte na prawdziwych wydarzeniach, wzruszające "Chce się żyć", komedia "Wieczni chłopcy", melodramat "W ciemno" i dwie animacje "Kumba" oraz "Klopsiki kontratakują" - oto sześć piątkowych premier.

 • Różne odcienie kobiecości

  W ten weekend w kinach zobaczymy różne odcienie kobiecości - buńczuczne "Galerianki" i rodzące matki, dla których pępkiem świata jest "Pierwszy krzyk" ich dzieci, namiętną femme fatale w "Przerwanych objęciach" oraz kobiety samotne, szukające prawdziwej bliskości, a nie tylko "Surogatów" i obżartuchy kochające "Klopsiki oraz inne zjawiska pogodowe".

 • Sekrety efektów specjalnych

  Najbardziej kasowe filmy ostatnich lat, takie jak "Gwiezdne wojny: Atak klonów", "Spider-Man", "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe", "Speed: Niebezpieczna prędkość" czy "Opowieści z Narnii: Książę Kaspian" zdobyły ogromną widownię, ale co tak naprawdę działo się za kulisami tych superprodukcji?

 • "Koralina" faworytem nagród Annie

  O tytuł najlepszej animacji 2009 roku "Koralina" rywalizować będzie z: "Odlotem", "Księżniczką i żabą", "Fantastycznym panem Lisem" oraz "The Secret of Kells". W kategorii reżyserskiej o nagrodę Annie walczyć będą Selick ("Koralina..."), Wes Anderson ("Fantastyczny pan Fox"), Pete Docter ("Odlot"), Hayao Miyazaki ("Ponyo") i Chris Miller z Philem Lordem ("Klopsiki i inne zjawiska pogodowe...

 • Animacje walczą o Oscara

  Nominacje otrzyma pięć spośród dwudziestu tytułów. Aby Akademia mogła przyznać nominacje, do rywalizacji musi być zakwalifikowanych ponad 16 filmów. Z tym w tym roku nie było problemu - o nominacje stara się aż 20 filmów z całego świata. Lista zaprezentowana przez Amerykańską Akademię Filmową: "Alvin i Wiewiórki 2" "Astro Boy" "Terra 3D" "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" "Koralina...

 • Dan Aykroyd misiem Yogi

  Film na podstawie scenariusza Brada Copelanda reżyseruje Eric Brevig ("Podróż do wnętrza Ziemi"). Producentami są Donald De Line oraz Karen Rosenfelt. Zdjęcie mają się rozpocząć w grudniu w Nowej Zelandii. Anna Farris negocjuje wcielenie się w "Yogi" w postać dokumentalistki. Aktorka, znana głównie z serii "Scary Movie", ostatnimi czasy użyczyła głosu w animacji "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe...

 • Kino dzieciom: Nie tylko w Krakowie

  ...kultowej bajki. To jednak filmowa retrospektywa, ale obok niej nie zabraknie premier i pokazów przedpremierowych. Wśród nich wchodzące do kin 25 września "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe", czy "Terra 3D...

Dyskusje na temat: klopsiki