• Informacje na temat:

  kloss odcinki

Artykuły na temat: kloss odcinki
 • Kobiety Hansa Klossa

  Czy Kloss był kobieciarzem? Agent J-23 po służbie często bawił się w towarzystwie pięknych kobiet... Dlaczego tak łatwo ulegały jego urokowi?

 • Stanisław Mikulski nie żyje

  Stanisław Mikulski, aktor znany przede wszystkim jako odtwórca roli Hansa Klossa w serialu "Stawka większa niż życie", nie żyje. Zmarł w czwartek, 27 listopada, nad ranem. Miał 85 lat.

 • Powrót Hansa Klossa

  Wydawnictwo składać się będzie z dziewięciu płyt DVD, do każdej płyty dołączona będzie również książka. Na każdej płycie znajdziemy dwa odcinki tego kultowego serialu. Jak pracę nad tą produkcją wspominają Stanisław Mikulski i Emil Karewicz? Przeczytaj nasz wywiad z odtwórcami głównych ról: "Rączki, rączki Kloss!" Kolejne płyty z odcinkami, zwanego "polskich Jamesem Bondem", serialu ukazywać...

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Kapitan Kloss wraca w jakości HD

  Stanisław Mikulski i Emil Karewicz, czyli kapitan Hans Kloss i Brunner Herman, ze wzruszeniem obejrzeli w warszawskim kinie Kultura jeden z odcinków serialu, który dał im nieprawdopodobną popularność(...) byli wtedy telewizji, oglądali wszystko i czekali na kolejne odcinki naszego serialu. Kiedy "leciała" "Stawka większa niż życie" ulice świeciły pustkami, a przed telewizorami zbierały się całe rodziny...

 • Hans Kloss ciągle popularny

  Telewizja TVN od kwietnia pokazuje nam kinową wersję przygód Hansa Klossa. Okazuje się, że serial nadal cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Według wstępnych szacunków trzy pierwsze odcinki gromadziły średnio 1,74 mln widzów.

 • To miała być wojna z Klossem

  Twórcy serialu nie ukrywali, że wybierają się na wojnę z Klossem, i zamierzają ją wygrać. Kompozytor Stanisław Syrewicz zapytany o motyw muzyczny do "Tajemnicy twierdzy szyfrów" w ramach żartu zanucił kilka taktów ze "Stawki większej niż życie". Sukces wydawał się gwarantowany.

 • Andrzej Szypulski i Zbigniew Safjan, scenarzyści "Stawki większej niż życie", pracują obecnie nad kontynuacją przygód Hansa Klossa. Powstanie najprawdopodobniej 12 nowych odcinków, które widzowie będą mogli zobaczyć w drugiej połowie 2001 roku. Akcja ma toczyć się w czasie II wojny światowej, ale kto zagra Klossa, jeszcze nie wiadomo.

 • Nowa jakość Klossa

  ...sześcioma odcinkami jeszcze trwają. Telewizyjna premiera pierwszego, odświeżonego odcinka przygód kapitana Hansa Klossa odbędzie się 13 listopada 2011 roku w TVP HD o godz. 18.25.

 • Pan Tadeusz, Wiedźmin, a teraz Kloss

  Scenariusz do nowych odcinków jednego z najpopularniejszych polskich seriali - "Stawka większa niż życie" - jest już gotowy. Według nieoficjalnych informacji reżyserem serialu będzie Władysław Pasikowski, a tytułową rolę zagra Michał Żebrowski, główny bohater "Pana Tadeusza" i "Wiedźmina".

Zdjęcia na temat: kloss odcinki
Dyskusje na temat: kloss odcinki