• Informacje na temat:

  kloss w kinach

Artykuły na temat: kloss w kinach
 • Kloss w kinach. Kiedy?

  Film "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", w którym w rolach Klossa i Brunnera wracają po latach Stanisław Mikulski i Emil Karewicz, trafi na ekrany 16 marca. Reżyserem jest Patryk Vega, a autorami scenariusza Władysław Pasikowski i Przemysław Woś.

 • Hans Kloss wraca do kin!

  Nie Władysław Pasikowski, tylko młody reżyser Tomasz Szafrański ("Diabeł") wyreżyseruje kinową wersję serial u "Stawka większa niż życie". W głównych rolach ponownie zobaczymy Stanisława Mikulskiego (Kloss) i Emila Karewicza (Brunner).

 • Zmarł współtwórca "Klossa"

  ...razem 12 nowych odcinków "Stawki" i scenariusz filmu pełnometrażowego opowiadającego o powojennych losach dwóch głównych bohaterów serialu - Klossa i Brunnera. W latach 1967-1990 Safjan był członkiem(...) i nic nie wskazywało na to, że wkrótce odejdzie" - powiedział o zmarłym odtwórca roli Hansa Klossa w "Stawce większej niż życie", Stanisław Mikulski. "To był wspaniały człowiek. Miły, uczynny...

 • "Kanał": Pierwszy sukces polskiego kina

  Morgenstern. Andrzej Wajda nie miał podobnych obiekcji. "Film w ciemnościach kanałów nie zapowiadał sukcesu w kinach, ale nie bałem się tego. Od pierwszego zetknięcia z tekstem 'Kanału' było jasne, że(...) i sadzę" - wspomniał późniejszy Kloss. "Zdjęcia realizowaliśmy na przełomie września i października, więc było już chłodno i wielu z nas się przeziębiło, mimo że codziennie rano wpuszczano nam...

 • "Hans Kloss" : Jest teaser!

  W sieci dostępny jest już oficjalny teaser wojennego thrillera "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", który do kin trafi 16 marca.

 • "Hans Kloss": Zero ustępstw!

  ..."Postawiłem sobie za punkt honoru, że nie możemy odpuścić żadnej sceny" - zdradza Patryk Vega, reżyser wojennego thrillera "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", który do kin trafi już 16 marca.

 • Hans Kloss w Moskwie

  Projekcją filmu "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" w reżyserii Patryka Vegi w czwartek rozpoczął się 6. Festiwal Filmów Polskich "Wisła" w Moskwie. Przegląd potrwa do 28 kwietnia.

 • Plejada gwiazd w "Hansie Klossie"

  J-23 znów nadaje! 16 marca na ekrany kin wejdzie wojenny thriller "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" - współczesna wersja przygód legendarnego polskiego agenta. Twórcy filmu, zadeklarowani fani Klossa, nie kryją podekscytowania z okazji zbliżającej się premiery.

 • Będą kolejne filmy o Hansie Klossie?

  Stanisław Mikulski, Emil Karewicz, Piotr Adamczyk i Tomasz Kot to odtwórcy głównych ról w najnowszym filmie Patryka Vegi "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". Film, utrzymany w klimacie kultowego serialu z lat 60., wejdzie na ekrany kin 16 marca.

 • Kot jako Kloss: Legenda powraca

  W siedem lat po "Skazanym na bluesa" Tomasz Kot zmierzy się z kolejną polską legendą. W wojennym thrillerze "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" zobaczymy go w roli tytułowego agenta J-23.

Zdjęcia na temat: kloss w kinach
Dyskusje na temat: kloss w kinach
 • Re: Kloss wraca na ekrany!

  Czekam na ten serial bo lubię tego aktora. na serial to sobie poczekasz, bo to będzie film pełnometrażowy...............".superprodukcja w kinach...."