• Informacje na temat:

  klub mieści

Artykuły na temat: klub mieści
 • Zamkną klub "CBGB"?

  Legendarnemu nowojorskiemu klubowi "CBGB" grozi zamknięcie. Istniejący od 1973 roku lokal to symbol alternatywnej muzyki, w którym kariery zaczynali między innymi grupy The Ramones, Blondie czy Talking Heads.

 • Koniec kilku klubów

  Dziś podpadnę (i to strasznie) zwolennikom zamkniętego niedawno warszawskiego klubu Le Madame. Mianowicie stwierdzę, że zamknięto go słusznie. I powiem to w czasie trwającego właśnie Festiwalu Równości. Aż mnie serce boli, niestety.

 • Występ Jana Pietrzaka w TVP Kultura na cenzurowanym

  Posłowie PO złożyli skargę do KRRiT ws. występu satyryka Jana Pietrzaka, który wyemitowała TVP Kultura. - Skandaliczny język, którym posługiwał się Pietrzak, nie mieści się w pojęciu misji publicznej - mówili w środę Krzysztof Brejza i Zbigniew Konwiński.

 • Anekdoten: Trzeci koncert w Kielcach

  Jak się okazuje, szwedzka grupa Anekdoten zagra w Polsce nie dwa, lecz trzy koncerty. Ten ostatni odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 października, w Kielcach, w klubie "Takarczma", który mieści się przy ul. Bodzentyńskiej 9.

 • Międzynarodowy Zlot Fanów TSA

  ...23 lutego, w łódzkim klubie "Funaberia 1" przy ul. Moniuszki 4a, odbędzie się Międzynarodowy Zlot Fanów zespołu TSA. Imprezę organizuje fan klub najsłynniejszej polskiej formacji hardrockowej "Alien", którego siedziba mieści się właśnie w Łodzi. Będzie to pierwszy koncert TSA w Łodzi w najsłynniejszym składzie od blisko 19. lat, czyli występu na "Rockowisku '83".

 • "III Warsaw Mosh Day"

  Po raz trzeci w warszawskim klubie "Nemo" odbędzie się impreza pod nazwą "Warsaw Mosh Day". 5 lipca na scenie klubu zaprezentują się amerykański Walls Of Jericho, brazylijski Carather oraz dwie rodzime kapele - Crash All Fakes i The Best Of Me.

 • Godzi w uczucia patriotyczne

  Scenariusz filmu "Tajemnica Westerplatte" autorstwa Pawła Chochlewa godzi w uczucia patriotyczne, burzy etos bohaterów narodowych i pomija prawdę historyczną - ocenił zarząd Klubu Szkół Westerplatte, ogólnopolskiego stowarzyszenia zrzeszającego szkoły noszące imiona bohaterów Westerplatte.

 • Terroryści zaatakowali na paryskim koncercie Eagles of Death Metal. Dziesiątki ofiar

  Klub Bataclan stał się celem terrorystów. Napastnicy wzięli zakładników w trakcie koncertu rockowego zespołu Eagles of Death Metal. Antyterroryści odbili halę widowiskową. W trakcie szturmu zastrzelono dwóch terrorystów. Agencja AFP początkowo informowała o przynajmniej 100 zabitych, jednak liczba ofiar wciąż rośnie.

 • Vader: Pierwszy koncert z Novym

  ...20 lipca, w gliwickim klubie "Bravo", odbędzie się pierwszy wakacyjny koncert zespołu Vader, podczas którego zaprezentuje się on z Novym, basistą znanym z Behemoth i Devilyn, który zastąpił Simona. Występ legendy polskiego death metalu otworzą polskie zespoły NeVer i Iscariota.

 • "Ozorki w sosie chrzanowym"

  Mathplanete to projekt dwóch muzyków: Piotra "Skuter" Skotnickiego i Artura "Klero" Włodkowskiego, którzy po latach pracy na rachunek innych wykonawców postanowili zadebiutować własnym wydawnictwem. Album, zatytułowany po prostu "Mathplanete", mieści się w szeroko rozumianym nurcie clubbingowym. Łączy elementy takich stylów, jak acid jazz, R&B, soul, house, deep house, jungle, drum & bass...