• Informacje na temat:

  kobieca fantazja

Artykuły na temat: kobieca fantazja
 • Cannes: Triumf filmowych fantazji

  Trwa 66. edycja festiwalu w Cannes - smakowita uczta filmowa na najwyższym, światowym poziomie, którą kilka dni temu rozpoczął pokaz "Wielkiego Gatsby'ego" Baza Luhrmanna. Choć impreza dopiero dobiega półmetka, to już teraz dostarczyła wielu wrażeń, od których może zakręcić się w głowie.

 • "Zapaśnik" w wersji kobiecej?

  Scenarzystka Diablo Cody ("Juno", "Zabójcze ciało") wydaje się być diablo zapracowaną osobą. W wywiadzie dla serwisu Vulture ujawniła najbliższe kinowe plany.

 • Marcin Dorociński w erotyku

  Najnowszy film z udziałem Marcina Dorocińskiego "Kobieta, która pragnęła mężczyzny" trafi 16 kwietnia na ekrany polskich kin. To "opowieść o świecie kobiecych fantazji i erotycznych pragnień" - tłumaczy dystrybutor obrazu, Gutek Film.

 • Dorociński w erotyku. Jest zwiastun!

  "Kobieta, która pragnęła mężczyzny" to erotyczny dramat z Marcinem Dorocińskim i duńską aktorką, Sonją Richter w rolach głównych. Opowieść o świecie kobiecych fantazji i erotycznych pragnień.

 • Isabelle Huppert: Gra z gwałcicielem

  "Film to bajka. A bajka prowadzi do świata fantazji. W bajce możliwe jest wszystko. Moralność przestaje być ważna" - mówi Isabelle Huppert, która gra główną rolę w nowym filmie Paula Verhoevena - "Elle". Za swoją kreację triumfowała kilka dni temu, podobnie zresztą jak produkcja holenderskiego reżysera, podczas gali Złotych Globów.

 • "Pokusa": Plastikowy, duszący erotyzm

  "Pokusa" to parny, gorący melodramat o śledztwie, prowadzonym w 1969 roku na słonecznej Florydzie, przez grupę dziennikarzy i rozpalającą fantazje narzeczoną skazanego za (rzekomo) niepopełnioną zbrodnię więźnia.

 • "LOVE" : Czerwień

  Seks przed kamerą nie jest udawany. Genitalia nie są sztuczne. Towarzyszące stosunkom emocje też wydają się prawdziwe, bo "LOVE“ Gaspara Noé ("Nieodwracalne“) to nie porno w 3D, ale erotyczny melodramat ufundowany na melancholijnej męskiej fantazji.

 • Seksowne wcielenie Pavlović

  "Iwona Pavlović (45 l.), słynna Czarna Mamba, zmieniła się nie do poznania. Porzuciła czarny kolor, któremu była wierna od lat, na rzecz jasnych, połyskliwych i niezwykle kobiecych fatałaszków" - ekscytuje się "Super Express".

 • Ewa Kaim: Najlepszą figurę ma Monica Bellucci

  - Ważne, co się ma w głowie, sercu, czym się emanuje od środka. Wygląd jest dla mnie sprawą drugorzędną - mówi Ewa Kaim, choć przyznaje, że najpiękniejsze są kobiece kształty włoskiej aktorki.

 • Hiphopowa laleczka o wielu twarzach

  ...'). Byłam tą osobą przez dłuższy czas. Później byłam 'Harajuku Barbie', by wreszcie zostać 'Nicki Minaj'. Fantazja była dla mnie rzeczywistością" - wspominała na łamach magazynu "New York". W okolicach...

Dyskusje na temat: kobieca fantazja
 • Re: Wojenne dziewczyny

  kobieta ma inne zdanie i robi coś instynktownie bez utartych konspiracyjnych reguł ale to właśnie ta kobieca fantazja spryt wdzięk i co najważniejsze serce czynią ze oglądają je tysiące kobiet . .to dla tej