• Informacje na temat:

  kobiece zestawienia

Artykuły na temat: kobiece zestawienia
 • Sprawy kobiece na 60. Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Opowieści ze świata to stała sekcja pozakonkursowa Krakowskiego Festiwalu Filmowego, która przenosi widzów do najdalszych zakątków globu. W tym roku bohaterkami filmów dokumentalnych będą kobiety: matki, córki, żony i ich zmagania z często zagmatwanym losem. W historiach przebija się kobieca siła, a także niezastąpione solidarne wsparcie w walce z trudami świata.

 • Kobiece albumy wszech czasów. Lista!

  ...rankingu przypadło Joni Mitchell z wydawnictwem "Blue" (1971 r.), a podium zamyka "Dusty in Memphis", czyli kultowa płyta Dusty Springfield z 1969 roku. Wysokie, bo 6. miejsce zestawienia zajęła...

 • Striptiz? Rzecz kobieca!

  Zatańczyć na rurze? Nie trzeba być aktorką. Sztuka filmowego striptizu jest bowiem umiejętnością o wiele wyższym stopniu erotycznego wyrafinowania. Czasem, jak zrobiła to Rity Hayworth, wystarczyło tylko zdjąć rękawiczkę. Przedstawiamy 10 najoryginalniejszych striptizów w historii kina.

 • Recenzja Shania Twain "Now": Kobieca siła

  Po piętnastoletniej przerwie od działalności muzycznej, której powodem były problemy z głosem, Shania Twain powraca na scenę. Czy niegdysiejszej królowej pop-country uda się przy pomocy "Now" ponownie zasiąść na tronie?

 • Najlepsza płyta i piosenka 2018 roku. Magazyn "Time" publikuje zestawienie

  ...w serwisie Teksciory.pl! ) - który podbił zestawienia w 2017 roku. Ale 'Invasion of Privacy' dostarcza nie tylko mroczny, defensywny rap, ale również zniewalające przeboje takie jak 'I Like It', gdzie...

 • Wielka Brytania: Całe podium dla pań

  Trzy kobiece gwiazdy popu zajęły trzy pierwsze miejsce na brytyjskiej liście bestsellerów płytowych.

 • Kożuchowska królową okładek

  Pisma kobiece coraz częściej sięgają na jedynkach po znane twarze spoza świata seriali - wynika z raportu "Okładki pism kobiecych" opublikowanego przez Press-Service Monitoring Mediów. Od stycznia do marca 2013 roku w pierwszej dziesiątce znalazły się Małgorzata Rozenek, Agnieszka Szulim i Beata Tadla.

 • Alt-J na szczycie brytyjskiej listy bestsellerów

  Po raz pierwszy w karierze zespół Alt-J, laureaci prestiżowej Mercury Prize, znalazł się na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii.

 • Lamparska i Krzywkowska: Jak siostry

  ...siostry! Obydwie piękne, utalentowane, kobiece i eteryczne...", "Podobieństwo ogromne", "Jak siostra bliźniaczka", "Żadnej różnicy pomiędzy tymi zdjęciami nie ma" - brzmią zamieszczone pod zestawieniem...

 • Lista światowa: Katy Perry gromi Lady Gagę

  To miał być wielki pojedynek dwóch gwiazd kobiecego popu: w tym samym czasie Katy Perry i Lady Gaga wydały swoje najnowsze single. We wszystkich zestawieniach górą jest Katy Perry i "Roar".