• Informacje na temat:

  kobiecy marcin

Artykuły na temat: kobiecy marcin
 • "Zbliżenia": Kobiece "Pręgi"

  ...odpowiada Marcin Koszałka, nagrodzony na festiwalu filmowym w Gdyni za pracę operatorską w "Rewersie". "Zbliżenia" opowiadają o kobiecie w dorosłym związku, która nie potrafi poradzić sobie...

 • "Zabawa, zabawa": Kinga Dębska o kobiecym alkoholizmie

  ...ekranie towarzyszą im m.in.: Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Przemysław Bluszcz, Jowita Budnik, Marian Dziędziel oraz Tomasz Sapryk. Scenariusz filmu reżyserka napisała wspólnie z Miką Dunin, najsłynniejszą polską blogerką piszącą o kobiecym piciu. Został on doskonale udokumentowany i uwiarygodniony rozmowami z wieloma kobietami, zmagającymi się z nałogiem.  40-letnia prokurator Dorota...

 • Carmell dba o kobiecą moc ("Faces")

  ...zapowiedzią jest piosenka "Faces" współtworzona z Marcinem Kuczewskim i Pawłem Jurczakiem. Teledysk do tego utworu wokalistka przygotowała z myślą o kobietach i specjalnym przesłaniu właśnie dla nich...

 • Marcin Spenner kontra Dawid Podsiadło. Walka o kasę, prestiż i przyszłość

  Faworyzowany Dawid Podsiadło czy podopieczny Kuby Wojewódzkiego - Marcin Spenner? Który z wokalistów wygra drugą edycję "X Factor"?

 • Z kamerą w kobiecym więzieniu

  Marcin Koszałka tym razem zdecydował się wejść do świata kobiet, dla których więzienie stało się drugim domem. Premiera "Wyroku na życie" już 12 grudnia w polskiej telewizji.

 • Marcin Dorociński w erotyku

  Najnowszy film z udziałem Marcina Dorocińskiego "Kobieta, która pragnęła mężczyzny" trafi 16 kwietnia na ekrany polskich kin. To "opowieść o świecie kobiecych fantazji i erotycznych pragnień" - tłumaczy dystrybutor obrazu, Gutek Film.

 • Marcin Spenner kontra Dawid Podsiadło. Walka o kasę, prestiż i przyszłość

  Faworyzowany Dawid Podsiadło czy podopieczny Kuby Wojewódzkiego - Marcin Spenner? Który z wokalistów wygra drugą edycję "X Factor"?

 • Kobiece pragnienia i tęsknoty. Olga Szomańska debiutuje

  ...o kobietach i dla kobiet". Olga śpiewa o kobiecych pragnieniach, słabościach i tęsknotach, o romantycznych wzlotach i bolesnych upadkach. "Ta płyta to 13 piosenek o nas. Niech będzie pamiętnikiem dla(...) nagrała płytę w klimacie soulowo-popowym zawierającą 13 utworów napisanych wspólnie z kompozytorem Marcinem Partyką. Płyta trafi do sprzedaży w kwietniu. Z tej okazji 13 kwietnia w warszawskim Teatrze...

 • Marcin Bortkiewicz: Patrzę na rzeczywistość przez kino

  Aktorzy szydzili ze mnie, że reżyserowałem ten film na leżąco - mówi Marcin Bortkiewicz, którego pełnometrażowy debiut - "Noc Walpurgii", z fantastycznymi kreacjami Małgorzaty Zajączkowskiej i Philippe'a Tłokińskiego, wchodzi w piątek, 25 września, na ekrany kin.

 • Marcin Krzyształowicz: Następny taki film zobaczycie za 23 lata

  Następny taki film zobaczycie za 23 lata - Marcin Krzyształowicz, reżyser "Pani z przedszkola", żartował w rozmowie z dziennikarzami po czwartkowym pokazie swej komedii. - W Polsce takich filmów nie da się zrobić - uważa twórca.

Zdjęcia na temat: kobiecy marcin
Wideo na temat: kobiecy marcin
 • TVN depiluje swoich pracowników

  Ula Chincz z "Dzień Dobry TVN" przygotowała dla dziennikarza Marcina Sawickiego i kierowników produkcji Bartosza Sobkowiaka oraz Piotra Plebańczyka kolejne kobiece zadanie - depilację. Jak to wyzwanie znieśli znani panowie? (Dzień Dobry TVN/x-news)