• Informacje na temat:

  kobieta 56

Artykuły na temat: kobieta 56
 • Martyna Wojciechowska: Kobieta na antenie 56 krajów

  Odniosła międzynarodowy sukces. Prawa do emisji jej programu "Kobieta na krańcu świata" wykupiło aż 56 krajów.

 • Kim Shattuck nie żyje. Liderka grupy Muffs miała 56 lat

  Kim Shattuck, frontmanka grupy Muffs i jedna z najważniejszych przedstawicielek alternatywnego rocka w Stanach Zjednoczonych w latach 80. i 90. zmarła 2 października w wieku 56 lat. Artystka chorowała na stwardnienie zanikowe boczne.

 • 26-letni partner 56-letniej Madonny: "Lubię starsze"

  ..." - komentuje. "To bardzo silna kobieta, która nie potrzebuje podążać za głównym nurtem. To czyni ją prawdziwą artystką" - dodał Timor Steffens. Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL!

 • Zwycięzcy 56. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  W sobotę, 4 czerwca, w sali kina Kijów.Centrum rozdano nagrody 56. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Międzynarodowe jury przyznało nagrody najlepszym filmom dokumentalnym, krótkometrażowym i animowanym.

 • Jacek Borkowski: Więcej kobiet niż włosów na głowie

  ...porzucił dla niej swoją rodzinę. Gdy Jacek Borkowski (56 l.) przyjmował tę rolę w "Klanie" w 1997 roku, nie mógł przypuszczać, że za kilka lat serialowa fikcja w dużym stopniu zacznie przypominać historię...

 • Joan Collins: Dobry seks i wieczna młodość

  Joan Collins znana jest na całym świecie nie tylko jako znakomita aktorka, ale również autorka bestsellerowych pozycji książkowych, producentka, kobieta sukcesu i aktywna uczestniczka akcji charytatywnych. 87-letnia aktorka, legendarna Alexis z serialu "Dynastia", przyznaje, że tym, co zapewnia jej wieczną młodość, jest... dobry seks!

 • "Jestem taka piękna": Amy Schumer bez kompleksów

  ...informacji wzbudza ogromne zainteresowanie widzów na całym świecie. Dość powiedzieć, że oficjalny zwiastun komedii, w zaledwie tydzień, zanotował w sieci ponad 56 milionów obejrzeń! "To(...) i najpopularniejsza kobieta amerykańskiego show-biznesu. W latach 2013-2016 była główną gwiazdą, twórczynią, scenarzystką i producentką telewizyjnego show Comedy Central "Inside Amy Schumer". W swoim...

 • Nie żyje aktorka Hanna Polk

  W wieku 56 lat zmarła aktorka Hanna Polk - poinformowała na Facebooku jej siostra. Była pierwszą żoną aktora Piotra Polka.

 • Nie żyje Hanna Polk. Gdzie i kiedy została pochowana?

  Hanna Polk zmarła nagle 4 grudnia w wieku 56 lat. O jej śmierci poinformowała na swym profilu na Facebooku jej siostra. Dopiero 17 grudnia, prawie po dwóch tygodniach, odbył się pogrzeb aktorki.

 • Giacomo Casanova w dwóch odsłonach

  .... Gdy popęd już nie zaślepia rozumu, lepiej widać, jakie zdumiewające rzeczy ludzie ze sobą wyprawiają w łóżku. Kręcąc film 37 lat temu, a więc w czasach przed viagrą, Fellini miał 56 lat. Czy starczym(...) kochankę, aby ich podglądać przez otwór w oku jednej z dwóch ryb wymalowanych na ścianie. Ryby wspak, jedna nad drugą, stanowią symbol chrześcijaństwa. Młoda i piękna kobieta jest przebrana za zakonnicę...

Dyskusje na temat: kobieta 56