• Informacje na temat:

  kobieta 57 lat

Artykuły na temat: kobieta 57 lat
 • Nie żyje Maurane. Belgijska gwiazda miała 57 lat

  Belgijska piosenkarka Maurane zmarła w wieku 57 lat. Śmierć nastąpiła krótko po ogłoszeniu powrotu na scenę po dwuletniej przerwie w karierze. W Belgii informacja o jej zgonie zajmuje we wtorek pierwsze miejsce na portalach informacyjnych.

 • Zwycięzcy 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  ..."Najbrzydszy samochód świata", "Dum spiro spero", "Przy stadionie" i "Kiedy Bóg śpi" – to najlepsze filmy konkursów 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Werdykty jury ogłosiło w sobotę, 3 czerwca, w kinie Kijów.Centrum.

 • Pete Burns nie żyje. Były wokalista grupy Dead or Alive miał 57 lat

  W niedzielę (23 października) niespodziewanie zmarł Pete Burns, były frontman popularnej w latach 80. brytyjskiej grupy Dead or Alive.

 • Jennifer Hudson kończy 30 lat

  Zdobywczyni Oscara i Złotego Globu za rolę w "Dreamgirls", amerykańska aktorka i piosenkarka Jennifer Hudson obchodzi urodziny. Gwiazda kończy 30 lat.

 • Oblicza świata na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Spośród setek tytułów, które napłynęły do Krakowa z całego świata selekcjonerzy, na czele z Krzysztofem Gieratem, dyrektorem Festiwalu, wyłonili najlepsze filmy, które będą rywalizować o statuetkę Złotego Rogu w międzynarodowym konkursie dokumentalnym 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Wśród nich są trzy polskie produkcje.

 • Małgorzata Zajączkowska: Samotna z wyboru

  Na podstawie jej życiorysu można by nakręcić naprawdę ciekawy film. Kobieta niezwykle interesująca, która żyje dniem dzisiejszym.

 • Ewa Kasprzyk nie traci wigoru

  Znakomita aktorka i odważna, młoda duchem, wolna od kompleksów kobieta. Ewa Kasprzyk ma dobrą passę! Oby trwała jak najdłużej...

 • Flea (Red Hot Chili Peppers): Ćpuny i złodzieje. Fragment książki "Acid for the Children"

  Narkotykowe jazdy, autostopowe przygody i noclegi z bezdomnymi - Flea, basista grupy Red Hot Chili Peppers, w młodzieńczych latach nie opływał w luksusy gwiazdy rocka.

 • Hugh Grant: Wieczny chłopiec po ślubie

  Kobiety kochały go za jego "brytyjskość" i zniewalający urok, a on zmieniał je jak rękawiczki. W końcu jednak 57-letni Hugh Grant dojrzał do ślubu. Jego wybranką jest 39-letnia Szwedka Anna Eberstein.

 • Romans Moniki Bellucci?

  Czy związek Moniki Bellucci z 57-letnim azerskim magnatem Telmanem Ismailowem był przyczyną jej separacji z mężem, francuskim aktorem Vincentem Casselem? Biznesmen i aktorka znają się od 4 lat.

Dyskusje na temat: kobieta 57 lat
 • Re: 35 lat od debiutu. Jak zmieniała się Ewa Skibińska?

  Obejrzałam zdjęcia. Ta kobieta ma świetne ciało, zwłaszcza, że ma 57 lat, ale po co oszpeca się nastrzykiwaniem górnej wargi? Bo to modne? Niech już skończy się ta moda na powiększone usta. Kto kobietom wmówił, że to jest piękne? To zaburza harmonię twarzy i w ogóle jest fuj.

 • Re: "Mam talent" w “Na Wspólnej"!

  Andrzej Duda i Zbigniew Ziobro byli w 2012 roku zwolennikami ustawy o zakazie zapłodnienia pozaustrojowego. Art. 57 tej ustawy mówił: "kto tworzy embrion ludzki poza organizmem kobiety, podlega karze ograniczenia lub pozbawienia wolności do lat dwóch". I takie prawo - pod rękę z Ziobrą – będzie tworzył Andrzej Duda. Kobieta i lekarz przeprowadzający in vitro podlegaliby karze 2 lat więzienia