• Informacje na temat:

  kobieta dekady

Artykuły na temat: kobieta dekady
 • 51-letni Sołtysik o kobietach po pięćdziesiątce: Stare!

  ...stwierdził, że kobiety po przekroczeniu piątej dekady życia uznawane są za... stare. Natychmiast zareagowała współprowadząca Anna Kalczyńska, ganiąc kolegę za niestosowne określenie. Cóż, dla 51-letniego dziennikarza, który dzieli życie z 28-letnią Patusią, kobieta po 50. faktycznie może być "stara".

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • Melissa McCarthy najlepszą aktorką komediową dekady!

  ...jest tytuł najlepszej aktorki komediowej dekady, jaki przyznał jej portal filmowy IMDb (Internet Movie Database). 42-letnią aktorkę redakcja pochwaliła za odwagę w doborze kolejnych ról, przekraczanie(...) w zestawieniu najzabawniejszych aktorek dekady takie gwiazdy, jak: Meryl Streep (trzykrotna laureatka Oscara, doceniona przez IMDb za role w komediach "Mamma Mia!" i "To skomplikowane"), Emma Stone...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Najlepiej ubrana kobieta dekady

  Wszystko, co zakłada na siebie Kate Moss , po chwili kopiują miłośniczki mody na całym świecie. Jej status trendsetterki potwierdził amerykański "Vogue" pisząc, że "nikt nie miał większego wpływu na to, co noszą kobiety" i nadając modelce tytuł Najlepiej ubranej kobiety dekady.

 • Przebieranki Soni Bohosiewicz

  Akcja nowej komedii Jerzego Stuhra "Obywatel" rozciągnięta jest na kilka dekad. Niektóre filmowe postaci przechodziły więc znaczące metamorfozy. Dla aktorów - Jerzego i Macieja Stuhrów, a także Sonii Bohosiewicz oznaczało to eksperymenty z charakteryzacją.

 • "Barwy szczęścia": Czas kobiet - rozmowa z Modestem Rucińskim

  ...weryfikacji. Minęły dwie dekady, a ja tego w ogóle nie czuję. Tymczasem za chwilę stuknie mi czterdziestka! Połowa mojego dotychczasowego życia upłynęła na scenie. Sądząc z grafiku, jest pan w ciągłym biegu...

 • "Mad Max: Na drodze gniewu" : Apokalipsa, teraz!

  Chociaż George Miller nie wymyślił w trylogii o szalonym Maksie postapokaliptycznego kina, to stworzył jego najbardziej wyrazistą, ikoniczną wersję: wizję ziem jałowych, pośród których samotnicy i dzikusi walczą o przeżycie. Wracając po trzech dekadach do kultowej serii, reżyser pchnął gatunek w stronę skrajnego rozbuchania. "Mad Max: Na drodze gniewu" wygląda jak najdłuższy i najlepszy heavymetalowy teledysk w historii.

 • Małgorzata Rozenek tak zareagowała na wieść, że były mąż ma nową kobietę

  Miłosne wybory aktora Jacka Rozenka, który w czerwcu br. związał się z niejaką Roksaną, młodszą od niego o ponad dwie dekady blond pięknością, mają wpływ nie tylko na jego życie, ale także na życie jego synów: Stanisława (11 l.) i Tadeusza (7 l.), których ma z pierwszą żoną Małgorzatą Rozenek-Majdan.  Gwiazdor "Barw szczęścia" nie zamierza ich bowiem izolować od nowej partnerki - przeciwnie...

 • "Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

Zdjęcia na temat: kobieta dekady
Wideo na temat: kobieta dekady
 • 51-letni Sołtysik o kobietach po pięćdziesiątce: Stare!

  stwierdził, że kobiety po przekroczeniu piątej dekady życia uznawane są za... stare. Natychmiast zareagowała współprowadząca Anna Kalczyńska, ganiąc koleg za niestosowne określenie. Cóż, dla 51-letniego dziennikarza, który dzieli życie z 28-letnią Patusią, kobieta po 50. faktycznie może być stara.

 • Reni Jusis kończy z muzyką?

  Reni Jusis wybrana została przez jeden z magazynów kobietą dekady. Jak przyjęła wyróżnienie, jakie ma plany? Posłuchajcie... (Źródło: Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: kobieta dekady
 • Re: Polscy aktorzy kojarzeni z jedną rolą

  dzięki niemu, nie znam drugiego prawdziwego aktora, który nie jest naturszczykiem i byłby w stanie tak realistycznie grać bezrobotnego pijusa przesz dwie dekady. W sumie Ferdek jest tak świetnie grany, jak Janusz Tracz z Plebanii przez pana Dariusza Kowalskiego, może jest to dziwne porównanie, ale ta słaba telenowela której docelowym widzem jest "kobieta z wykształceniem podstawowym, zamieszkująca