• Informacje na temat:

  kobieta doskonała wzór

Artykuły na temat: kobieta doskonała wzór
 • Księżna Kate wzorem dla milionów kobiet?

  ...z pokolenia na pokolenie. Rozwiązanie tych problemów będzie dosyć trudne, ale dotychczas książę William demonstrował pewną rękę. Jego żoną jest kobieta, która przeszła długi okres testów prasowych i jest...

 • Ewa Telega: Kobieta-dynamit

  Nie jest aktorką, która skupia się tylko na zawodzie. Jest też typem społecznika i lubi pomagać innym.

 • Małgorzata Rozenek: Kobieta powinna dbać o dom!

  Małgorzata Kostrzewska-Rozenek-Majdan nie czuje się ekspertką od szczęśliwych związków, ale ma doskonały wzór w swoich rodzicach. Wie, że kobieta powinna dbać o dom!

 • Klejnoty korony

  Marika & Spokoarmia "Momenty", Karrot Kommando

 • Marta Manowska ujawnia swoje sekrety. Jaka jest naprawdę?

  Marta Manowska (32 l.), prowadząca „Rolnik szuka żony”, zwykle niewiele o sobie mówi. Dlatego mało kto wie, że to kobieta, która jest bardzo wierząca. W wywiadzie dla „Dobrego Tygodnia” pokazała swoją nieznaną twarz. Okazuje się, że pragnie wielkiej miłości i wciąż na nią czeka. Wzorem dla niej są ukochani dziadkowie, których małżeństwo trwa już ponad pięćdziesiąt lat.

 • Weekend przed telewizorem

  Weekendową ramówkę najpopularniejszych stacji telewizyjnych zdominowały w tym tygodniu programy rozrywkowe, ale na brak emocji nie powinni narzekać miłośnicy "męskiego kina". Aby zobaczyć swych ulubieńców, będą jednak musieli poczekać do późnych godzin wieczornych.

 • Andrzej Łapicki: Niezapomniany mistrz teatru i kina

  Odszedł ostatni z wielkich, niedościgniony wzór dla innych artystów - tak o śmierci Andrzeja Łapickiego (†88 l.) cztery lata temu informowały wszystkie gazety w kraju.

 • Buzek kontra Grochowska i Rosati

  Krzysztof Zanussi, który jest w trakcie zdjęć do nowego filmu "Obce ciało", wyjaśnił, że tym razem opowie m.in. o "mentalności i moralności korporacyjnej". Czarny charakter w tej historii zagra Agnieszka Grochowska. W obsadzie jest też Agata Buzek i Weronika Rosati.

 • "Druga szansa": Nowi aktorzy debiutują na planie

  Aleksandra Popławska, Agnieszka Żulewska, Karolina Gorczyca, Kamila Baar-Kochańska, Jacek Poniedziałek oraz Marcin Bosak – „Druga Szansa” rozpoczyna kolejny sezon nie tylko z wciągającą fabułą, ale także z doskonałymi nazwiskami, które pojawią się na planie produkcji. Wiosna przyniesie spore zmiany w życiu serialowej Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) – nowa, ekscytująca praca sprawi, że główna bohaterka znajdzie się w samym centrum poważnego problemu, który choć dotyka wielu kobiet,...

 • "Sara": "Bodyguard" po polsku

  15 lat temu na ekrany polskich kin trafił film "Sara" Macieja Ślesickiego. Dziś pamiętamy ten obraz ze względu na aktorski debiut 16-letniej Agnieszki Włodarczyk, powrót do kina Marka Perepeczko oraz iskierkę filmowego postmodernizmu w jawnych nawiązaniach reżysera do klasyki kina amerykańskiego.

Dyskusje na temat: kobieta doskonała wzór
 • Re: "Mad Men": Kobiecy wzór do naśladowania

  Jako koneser kobiecego piękna napiszę bez ogródek , że jest to kobieta doskonała Delikatne rysy twarzy piękne oczy i włosy a jej kształty burzą krew w żyłach i mącą zmysły.Perfekcyjna