• Informacje na temat:

  kobieta janowskiego

Artykuły na temat: kobieta janowskiego
 • Ostatnie pożegnanie Aliny Janowskiej

  ...popularność. Zdobywane w plebiscytach "Ekspresu Wieczornego" Maski Złota i Srebrne były wyrazem podziękowania i wierności widzów - powiedział. - Trzymam w ręku zdjęcie Aliny Janowskiej. Urocza kobieta...

 • Robert Janowski: Najbardziej żałuje rozwodu

  ...przyjaciel. I dodaje: - Robert pragnął, by jego kobieta była wzorem dla jego dziewczynek. Wydawało się, że to może się udać... Teraz wszystko wróciło do normy. Bo Kaśka zawsze była przykładną mamą...

 • Polskie kino jest kobietą?

  Trzy najmłodsze filmy tegorocznego festiwalu w Gdyni nakręciły kobiety: Kasia Adamik (1972), Małgorzata Szumowska (1973) i Magdalena Piekorz (1974). Tylko Szumowska ("33 sceny z życia") ma jednak szansę na Złote Lwy.

 • "Jaka to melodia?" na Wielkanoc

  Niezwykli goście odwiedzą program "Jaka to melodia?" w Święta Wielkanocne. U Roberta Janowskiego pojawią się m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Michał Żebrowski, Sebastian Karpiel-Bułecka i Bilguun Ariunbataar.

 • Powstanie Warszawskie: Aktorzy też walczyli

  ...nieodżałowana kobieta pracująca - Irena Kwiatkowska , która w czasie niemieckiej okupacji była żołnierzem Armii Krajowej. - Byłam, wydaje mi się, dosyć dzielną dziewczyną, a poza tym miałam poczucie...

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Nie żyje Jerzy Gruza. Autor "Czterdziestolatka" miał 87 lat

  Nie żyje Jerzy Gruza, autor kultowych produkcji "Czterdziestolatek", "Wojna domowa", "Dzięcioł" czy "Pierścień i róża". Twórca zmarł 16 lutego w Warszawie. Miał 87 lat.

 • Pierwszy polski "System"

  Ruszyły zdjęcia do pierwszego filmu, będącego efektem pracy działającego od 2005 roku Laboratorium Scenariuszowego. "System" Izabeli Szyłko powstaje pod artystyczną opieką Macieja Dejczera ( "Bandyta" ).

 • Śmierć Roberta Brylewskiego. Jest akt oskarżenia

  .... Myślał tak, mimo że kobieta od kilku lat mieszkała już pod innym adresem. Mężczyzna dobijał się do drzwi. Gospodarz, Robert Brylewski, wyszedł na korytarz, żeby wyjaśnić sytuację. Wtedy(...) się autobiografia "Kryzys w Babilonie" (w formie wywiadu przeprowadzonego przez Rafała Księżyka). Brylewski zagrał jednego z głównych bohaterów w filmie "Polskie gówno" Grzegorza Janowskiego.

 • Bartłomiej Topa: Niedoszły weterynarz

  Bartłomiej Topa to niedoszły weterynarz. Aktor uczęszczał - jak mówi, "z przekory" - do technikum weterynaryjnego w Nowym Targu. Jednak po zdaniu matury nie zdecydował się na studia w tym kierunku.

Zdjęcia na temat: kobieta janowskiego