• Informacje na temat:

  kobieta klepsydra

Artykuły na temat: kobieta klepsydra
 • Jej piersi... inspirują kobiety

  ...proc. Źródło to zasugerowało, że na tę tendencję mogła wpłynąć zmysłowa i pełna sylwetka Hendricks. "Można to uznać za jeden z argumentów. Christina Hendricks to wspaniała kobieta, a figura klepsydry(...) kobieta o krągłych kształtach staje się wzorem do naśladowania, od razu robi się z tego sensację. Nie powinno to być tak niezwykłe" - apelowała pani minister. Chęć naśladowania Hendricks wydaje się...

 • Trinny i Susannah doradzały Polkom

  ..., Francji czy Stanów Zjednoczonych. Istnieją uniwersalne fazy bycia kobietą. Gdy kobieta przechodzi ze szkoły na uczelnię, a potem do pierwszej pracy - to pierwszy moment, kiedy potrzebuje rewizji swojej(...) - Kręgiel, Kielich, Klepsydra, Rożek, Wiolonczela, Jabłko, Kolumna, Dzwon, Wazon, Cegła, Lizak, Gruszka. Unaoczniły również swoją tezę, że do każdej figury można dobrać takie ubranie, które uwypukli...

 • Jan Nowicki: Osiemdziesięciolatek

  Jan Nowicki, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca ponad stu ról filmowych, tytułowy Wielki Szu w filmie Sylwestra Chęcińskiego i Kettling w "Panu Wołodyjowskim" Jerzego Hoffmana kończy we wtorek, 5 listopada, 80 lat! Z tej okazji przypominamy jego najwspanialsze ekranowe wcielenia.

 • Janiak: Nie jestem gejem!

  .... Zaskoczony Janiak tłumaczył: "Mam żonę i dziecko, przyprowadzić?". Nie zakłóciło to jednak spotkania, podczas którego stylistki zaprezentowały na prawdziwych kobietach sklasyfikowane przez siebie typy sylwetek: kręgiel, kielich, klepsydra, rożek, wiolonczela, jabłko, kolumna, dzwon, wazon, cegła, lizak i gruszka. Udowodniły, że każda z nas może wyglądać olśniewająco, jeśli tylko umiejętnie ukryje...

 • Premiera książki Jana Nowickiego

  .... W 2012 roku artysta opisał swoje wieloletnie doświadczenia z kobietami na kartach książki "Mężczyzna i one", która do dziś cieszy się dużym zainteresowaniem czytelników. Ciekawi Cię, co...

 • "Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia" od 12 lipca

  Już w najbliższy piątek, 12 lipca, rozpoczyna się cykl plenerowych pokazów arcydzieł polskiej kinematografii "Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia". W kilku wybranych miastach widzowie obejrzą m.in. takie filmy, jak "Panny z wilka", "Przypadek" czy "Nóż w wodzie". Organizatorem tych wydarzeń jest Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 • "Białe walce" Jana Nowickiego

  Jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, Jan Nowicki, obchodził we wtorek, 5 listopada, 74. urodziny. Jakie ma życzenia w tym wyjątkowym dniu?

 • Marilyn Monroe i Arthur Miller: Dla niego chciała rzucić Hollywood

  Oboje byli sławni i mieli status gwiazd. W niej podziwiano urodę i seksapil, jego ceniono za intelekt i literacki talent. Związek Marilyn Monroe i Arthura Millera pełen był wielkiej namiętności oraz burz.

 • Koncert charytatywny dla Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej

  11. Koncert charytatywny "Jestem, bo jesteś", organizowany wspólnie przez fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko" wraz z Filharmonią Krakowską odbędzie się w niedzielę, 10 lutego. W tym roku dochód z koncertu i aukcji będzie przeznaczony na leczenie wybitnej aktorki Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej.

 • Jan Nowicki kończy 65 lat

  Jan Nowicki, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca ponad stu ról filmowych, tytułowy Wielki Szu w filmie Sylwestra Chęcińskiego i Kettling w "Panu Wołodyjowskim" Jerzego Hoffmana , a także felietonista i wielki kibic piłki nożnej, w piątek, 5 listopada, kończy 65 lat.