• Informacje na temat:

  kobieta na krańcu świata

Artykuły na temat: kobieta na krańcu świata
 • "Kobieta na krańcu świata": Prawie jak kobieta

  Japonia to najszybciej starzejąca się populacja na świecie. Japończycy są bardzo zapracowani i mają mało czasu na życie prywatne. Czy dlatego decydują się na związki ze sztucznymi kobietami, które nie mają żadnych wymagań? Jak można "zaprojektować" sobie idealną wybrankę życia? Już w najbliższym odcinku "Kobiety na krańcu świata" szokująca opowieść o epidemii samotności w Kraju Kwitnącej Wiśni.

 • "Kobieta na krańcu świata": Serce matki

  Już ponad pięć tysięcy osób wyjechało z Europy, by walczyć po stronie tzw. Państwa Islamskiego. Dlaczego coraz więcej ludzi staje się częścią niebezpiecznego świata terrorystów? Bohaterkami najbliższego odcinka "Kobiety na krańcu świata" będą matki dżihadystów.

 • "Kobieta na krańcu świata": Podróż w czasie

  ..., a w konserwatywnych środowiskach - nie mogą nawet obcinać włosów. Czwarty odcinek "Kobiety na krańcu świata" przeniesie widzów w czasie... Zaledwie 30 kilometrów od Santa Cruz, jednego z największych i najbardziej...

 • Ponownie "na krańcu świata"

  W jesiennej ramówce telewizji TVN znalazła się druga edycja programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska zaprezentuje polskim widzom kolejne niezwykłe mieszkanki naszego globu.

 • Martyna Wojciechowska: Kobieta na krańcu świata

  Ruszają zdjęcia do szóstego sezonu programu "Kobiety na krańcu świata". Martyna Wojciechowska zdradza, że ta seria będzie dla niej bardzo osobista, bo chce zrealizować swoje podróżnicze marzenia. Planuje sięgnąć po trudne tematy. - Staję się już powoli starą kobietą i zupełnie inaczej patrzę na ludzkie wybory - twierdzi podróżniczka.

 • "Boska Florence": Kobieta na krańcu nuty

  Nazywana była najgorszą śpiewaczką świata. I owszem - bawiła tłumy. I tak - śpiewem. I to jej niebywały talent... komediowy spowodował, że jej koncerty były wyprzedawane. Publiczność przychodziła podziwiać Florence Foster Jenkins i to, jak bardzo mija się z każdą kolejną nutą.

 • Ponownie na krańcu świata

  ..."Kurier TV": Wraz z ekipą realizuje pani właśnie zdjęcia do trzeciej części programu "Kobieta na krańcu świata". Może pani zdradzić, gdzie tym razem pojechaliście? Martyna Wojciechowska : Ta edycja(...) rekordy świata! Akcja innego odcinka toczyć się będzie w Australii, gdzie pewna pani zajmuje się najsłodszymi stworzeniami na świecie - misiami koala. Zawsze będzie tak miło i sympatycznie? - Nie...

 • Martyna Wojciechowska: Czuję, że wpływam na życie kobiet w Polsce

  Martyna Wojciechowska przekonuje, że kraniec świata może mieć wiele znaczeń, dlatego podejmuje każde trudne wyzwanie i pokazuje historie, obok których nie można przejść obojętnie. Jej program ma już dziesięć lat, a to oznacza ponad osiemdziesiąt odcinków, siedemdziesiąt odwiedzonych krajów i pół tysiąca dni w drodze. W jubileuszowym sezonie programu "Kobieta na krańcu świata" prowadząca zaprosi...

 • Martyna Wojciechowska: Kobieta na antenie 56 krajów

  Odniosła międzynarodowy sukces. Prawa do emisji jej programu "Kobieta na krańcu świata" wykupiło aż 56 krajów.

 • Krańce świata oczami Wojciechowskiej

  Martyna Wojciechowska po raz kolejny wyruszyła na krańce świata, by zobaczyć, zasmakować i opisać nowe miejsca i ludzi, których spotkała na swojej drodze. W styczniu ukażą się relacje podróżniczki z wypraw na Borneo i do Etiopii.

Zdjęcia na temat: kobieta na krańcu świata
Wideo na temat: kobieta na krańcu świata
 • "Kobieta na krańcu świata": Prawie jak kobieta?

  Japonia to najszybciej starzejąca się populacja na świecie. Japończycy są bardzo zapracowani i mają mało czasu na życie prywatne. Czy dlatego decydują się na związki ze sztucznymi kobietami, które nie mają żadnych wymagań? Jak można "zaprojektować" sobie idealną wybrankę życia? Już w najbliższym odcinku "Kobiety na krańcu świata" szokująca opowieść o epidemii samotności w Kraju Kwitnącej Wiśni.

 • "Kobieta na krańcu świata": Podróż w czasie

  Mennonici to jedna z najbardziej zamkniętych społeczności na świecie. Świadomie odrzucają elektryczność i technologię. Żyją z dala od cywilizacji, skupiając się jedynie na religii, roli i hodowli zwierząt. W najnowszym odcinku "Kobiety na krańcu świata" Martyna Wojciechowska zabierze widzów prosto do Boliwii, gdzie poznają jej nową bohaterkę - Anę!

Dyskusje na temat: kobieta na krańcu świata
 • Re: Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  nawet Kobieta na krańcu świata zkiepściła się to fakt - też to kiedyś oglądałem.... Serio nic w TVN nie ma ... czasem przełączam programy i nie pamiętam kiedy zostałem na dłużej, żeby obejrzeć cokolwiek ... lata jakieś mijają

 • Re: Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  Jedyne co KIEDYŚ było fajne to Kobieta na Krańcu świata, ale teraz niestety Martyna już idzie na łatwiznę i tylko jest to dodatek do reklamy szamponu i promocji sieci komórkowej.

 • Re: "BrzydUla2": Bajka o Kopciuszku dekadę później... Mamy nowe zdjęcia!

  Farmer Wants a Wife na licencji Fremantle. Więc to też kopia. TVN też sprzedaje: Kobieta na krańcu świata – polski program dokumentalny prowadzony przez Martynę Wojciechowską i emitowany na antenie TVN. Kobietę na krańcu świata zakupiły i wyświetlają m.in. stacje telewizyjne z Francji, Hiszpanii, Szwecji, Czech i Hongkongu. Wkrótce program pojawi się również na Łotwie. Pozdrawiam.