• Informacje na temat:

  kobieta piaska

Artykuły na temat: kobieta piaska
 • Charlotte Rampling: Pod piaskiem

  ...nastoletniej Julie, córki właściciela domu. Między kobietami szybko dochodzi do pojedynku osobowości, a później także wzajemnej fascynacji. "Basen" zyskał bardzo dobre oceny, a krytycy często...

 • Piasek: Kontrowersyjny polityk?

  Andrzej "Piasek" Piaseczny od jakiegoś czasu nie ukrywa swych ambicji politycznych. Wokalista ujawnił ostatnio nieco więcej szczegółów swojego ewentualnego programu wyborczego, w którym znalazłaby się m.in. legalizacja małżeństw homoseksualnych i marihuany.

 • Amerykański patos i piaski Armenii

  ...elementy. "Here" zasługuje na uwagę ze względu na szczególną "tematyzację" tego procesu. Służąca z reguły jako zwykły kontrapunkt dla bohatera kobieta, w amerykańskim filmie stanowi rewers bohatera. W jego...

 • "Ranczo": Kobieta do władzy!

  Łatwiej wygrać wybory, niż zmienić stare porządki w Wilkowyjach. Przed Lucy (Ilona Ostrowska) trudne chwile. Czy gmina skorzysta z unijnej pomocy? Zagraniczne kontakty, nowi bohaterowie i kariery bywalców ławeczki w długo oczekiwanej nowej serii "Rancza".

 • Kobieta, która żyje w cieniu męża

  Komedia Francois Ozona "Żona doskonała", z gwiazdami francuskiej kinematografii Catherine Deneuve i Gerardem Depardieu w rolach głównych, 1 kwietnia trafi na ekrany polskich kin.

 • Ad.M.a: Nadal wielu słuchaczy ma problem z kobietami

  ..."Nadal wielu słuchaczy ma problem z kobietami. Widzą tylko 'cycki'. Jak Quebonafide czy Żabson latają bez koszulek, to nikt im jakoś nie przypina etykietek" - opowiada w wywiadzie dla Interii raperka Ad.M.a, jedna z najciekawszych artystek na polskiej scenie hiphopowej.

 • "Eskorta" : To nie jest kraj dla "wadliwych" kobiet

  W klasycznym westernie kobieta sprawowała głównie funkcję zdobyczy. To o nią tłukli się mężczyźni. Ci honorowi pragnęli zdobyć wybrankę prawością i wytrwaniem, niehonorowi - brać je raptem. Jakby nie było - kobieta rozpalała męskie zmysły. To w niej był seks gorący jak piasek pustyni. Czy cnotka, czy latawica nigdy nie pozostawiała mężczyzn obojętnych. A co gdyby tę regułę odwrócić i w świat...

 • 12 maja w Kopenhadze, podczas Festiwalu Piosenki Euowizji, Andrzej "Piasek" Piaseczny zaśpiewa utwór "2 Long", napisany przez Roberta Chojnackiego, saksofonistę i członka grupy De Mono. Obaj pracowali już kiedyś ze sobą, lecz po sukcesie płyty "Sax & Sex" rozstali się w niezbyt przyjemnych okolicznościach. Chojnacki ujawnił teraz, że od jakiegoś czasu pracuje nad nowym projektem, którego głównym elementem ma być sześć dziewczyn.

 • Aleksandra Przesław: Aktorka na koniu

  Ma 24 lata, jeździ konno, strzela z łuku i robi wszystko, żebyśmy polubili jej Adelajdę. – Ta kobieta miała w sobie dużo siły i determinacji, a te cechy są mi bliskie. Dlatego jako dziecko podziwiałam księżną Sissi – o roli w serialu "Korona królów" mówi aktorka Aleksandra Przesław.

 • "The Voice of Poland": Jelena Matula skradła serce Szpaka (relacja, zdjęcia)

  Piąty i szósty odcinek "The Voice of Poland" należał do kobiet. Serca trenerów podbiły m.in. Agnieszka Seweryn, Marta Butryn, Agata Hylińska i Jelena Matula. Kto jeszcze przeszedł dalej, a kto natomiast musiał pożegnać się z programem już po przesłuchaniach w ciemno? Sprawdźcie poniżej!

Wideo na temat: kobieta piaska
 • „Lifting”: Joanna Moro o serialu

  „Lifting” to satyryczne przedstawienie wiecznego dążenia do wyidealizowanego piękna. Wszystkie postaci są wyliftingowane, wszystkie są perfekcyjne, z drugiej strony czegoś im brakuje. Tak jak w życiu – podkreśla Joanna Moro. Aktorka wciela się w rolę pielęgniarki Margarety, której wygląd ma być dla klientów kliniki chirurgii plastycznej dowodem na to, że skalpel może uczynić cuda. Moro wierzy, że internetowy serial trafi również poza granice Polski. Pierwsza seria „Liftingu” w reżyserii Bo...

Dyskusje na temat: kobieta piaska
 • Re: "Beverly Hills 90210": Ian Ziering - pora na zmianę

  kobiety , ciekawe , zastanawia mnie jedno czy biedaka poślubi kobieta jakaś tam bez nazwy bo to internet , biedna kobieta i bogaty facet , TO JUŻ WIDZIAŁEM , na własne oczy ślepia,. Wiecie co(...) Piaska dziś znów przeszłą obok mnie , to wszystko co napisałem to z waz Polek się śmieje ,. szydzę,.