• Informacje na temat:

  kobieta potrzebuje

Artykuły na temat: kobieta potrzebuje
 • Paweł Deląg u boku pięknej Ukrainki. Kim jest ta kobieta?

  ...i Zoję.  Pawłowi do tej pory nie udało się stworzyć trwałego związku. Choć u jego boku pojawiało się wiele pań, nie założył rodziny. - Jestem typem człowieka, który potrzebuje bardzo dużo wolności...

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Wanda Warska potrzebuje pieniędzy na rehabilitację. Córka wyznaje: Jesteśmy na dnie

  ...nieco zdrowie pieśniarki. Potrzebne są jednak kolejne sumy! "Dusza zagospodarowywuje ciało, ciało w ciężkiej chorobie, po udarze, potrzebuje rehabilitacji. Rehabilitacja zatem jest zadaniem duchowym(...) VAT O córce Kurylewiczów zrobiło się głośno na początku tego roku, gdy kobieta zaczęła ścigać artystów za wykonywanie utworów jej rodziców bez opłacania licencji. Dostało się m.in. Dominikowi Wani...

 • Ewelina Flinta powraca: Potrzebowałam czasu

  Po długiej nieobecności w mediach Ewelina Flinta planuje wrócić z nową płytą. "Potrzebowałam odpocząć i nabrać dystansu" - tłumaczy PAP Life wokalistka.

 • Karol Strasburger: Miłość nie potrzebuje "papierka"

  ...lepiej jeździć na nartach. Czujemy się ze sobą dobrze i bezpiecznie. Kiedy rok temu pytałam pana o ślubne plany, zaprzeczył pan. Jak jest dziś? - Miłość nie potrzebuje "papierka". Ale jeśli zdecydujemy się sformalizować nasz związek, nie będziemy o tym opowiadać publicznie. Nie lubimy rozgłosu, unikamy promowania siebie jako pary - prawdziwa miłość nie potrzebuje poklasku. Rozmawiała Aleksandra...

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.

 • Potrzebujesz większej łodzi

  W kolejnym sezonie doktor Hank Lawson zdecyduje się chwilowo wrócić do Hamptons, by zająć się chorym muzykiem. Divya, świeżo upieczona mama, zorganizuje przyjęcie z okazji narodzin córeczki. Na spotkaniu niespodziewanie pojawi się tajemnicza kobieta.

 • Ilona Łepkowska o "Warsaw by Night": Kobiety kochają mocniej

  "To film o kobietach, które kochają mocniej" - mówi Ilona Łepkowska, która jest koproducentką filmu "Warsaw by Night". Obraz w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz, w którym główne role grają Iza Kuna, Joanna Kulig, Agata Kulesza, Roma Gąsiorowska i Marta Mazurek, zadebiutuje na ekranach polskich kin 6 lutego 2015 roku.

 • W kolejnym sezonie doktor Hank Lawson zdecyduje się chwilowo wrócić do Hamptons, by zająć się chorym muzykiem. Divya, świeżo upieczona mama, zorganizuje przyjęcie z okazji narodzin córeczki. Na spotkaniu niespodziewanie pojawi się tajemnicza kobieta.

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

Zdjęcia na temat: kobieta potrzebuje
Wideo na temat: kobieta potrzebuje
 • Adam Adamonis będzie pomagać kobietom

  tańczyłem. I przez te zajęcia tak naprawdę widziałem siebie, moje blokady, moją pracę rozwojową i to wszystko dało mi tak duże doświadczenie, że potrzebuje się tym dzielić z innymi. Chcę pokazać, jak

 • "Zawsze warto": Sezon 2., odcinek 3.

  były mąż, może bardzo pomóc Adzie w wygraniu sprawy o odzyskanie praw do opieki nad synem. Majka odnosi coraz większe sukcesy w tańcu. Potrzebuje zdjęć do swojego portfolio. Dorota wraz z Adą organizują jej profesjonalną sesję zdjęciową w ogrodzie Marty. Matka Marty zaprasza ją, Rafała i Aśkę na rodzinną, pojednawczą kolację. Mimo oporów, kobieta przyjmuje zaproszenie, daje się przekonać tylko

 • "M jak miłość": Odcinek 1319.

  poznaje przypadkiem Ninę Janiszewską, prawniczkę, która proponuje jej pracę. Okazuje się, że kobieta reprezentuje bogatego klienta, który potrzebuje medycznej opieki.

Dyskusje na temat: kobieta potrzebuje