• Informacje na temat:

  kobieta z penisem

Artykuły na temat: kobieta z penisem
 • Nergal znów przed sądem. Proces o penisa z doczepionym krucyfiksem

  Przed Sądem Rejonowym w Gdańsku rozpoczął się we wtorek (30 czerwca) proces muzyka Adama "Nergala" Darskiego, oskarżonego m.in. o to, że w 2016 r. umieścił w internecie film, w którym śpiewa piosenkę z okazji Dnia Kobiet, machając figurką penisa z doczepionym krucyfiksem.

 • Strach przed penisem

  Amerykanów "lęk przed penisem" Apatow oswaja w najnowszej komedii "Forgetting Sarah Marshall", w której zobaczymy Jasona Segela i Kristin Bell. W jaki sposób? Każąc Jasonowi Segelowi rozebrać się do naga przed kamerą. Zeszłoroczna komedia"Supersamiec", także wyprodukowana przez Apatowa, zawierała montaż rysunkowych fallusów; w nowym dziele producenckim reżysera "Wpadki" - "Walk Hard: The Dewey...

 • Helen Mirren i "kult penisa"

  Helen Mirren oskarżyła Hollywood o seksizm, twierdząc, że współczesny przemysł filmowy skierowany jest do "mężczyzn w wieku 18-25 lat i ich penisów".

 • Jack Nicholson ze sztucznym penisem

  Wielbiciele Jacka Nicholsona ( "Schmidt" , "Lepiej późno niż później" ) zobaczą swego ulubieńca ze sztucznym penisem w najnowszym filmie Martina Scorsese "The Departed". Pisaliśmy już o tym, że Nicholson zagra w tym filmie także scenę erotyczną z dwiema kobietami. Wszystko dlatego, że Nicholson wciela się w postać seksualnego zboczeńca Franka Costello.

 • "Nimfomanka": Shia LaBeouf musiał wysłać zdjęcia penisa

  ...na ulicy półprzytomną i pobitą. Zabiera Joe do mieszkania, gdzie opatruje jej rany i próbuje wyjaśnić co się stało. Kobieta opowiada mu złożoną z 8 rozdziałów historię swojego bujnego życia, bogatego...

 • Penis w rozmiarze IMAX? Ben Affleck nago!

  ...bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść...

 • Chubby Checker: Piosenkarz czy aplikacja do pomiaru penisa?

  Słynny rock'n'rollowy wokalista Chubby Checker zdenerwował się nie na żarty wykorzystaniem swojego pseudonimu w cyfrowej aplikacji służącej do... mierzenia długości penisa.

 • Paris Jackson o swojej orientacji seksualnej. "Myślałam, że będę z kobietą"

  Paris Jackson do dziś nie może uwierzyć, że spotyka się z Gabrielem Glennem, gdyż była przekonana, że ostatecznie znajdzie miłość u boku innej kobiety.

 • "The Voice Of Poland", czyli "to nie jest solidarność penisów"

  - To jest dla mnie fantastyczne doświadczenie - tak Kayah w rozmowie z INTERIA.PL ocenia udział w nowym show "The Voice Of Poland". A co inni jurorzy: Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny i Nergal, sądzą o tym programie?

 • "The Voice Of Poland", czyli "to nie jest solidarność penisów"

  - To jest dla mnie fantastyczne doświadczenie - tak Kayah w rozmowie z INTERIA.PL ocenia udział w nowym show "The Voice Of Poland". A co inni jurorzy: Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny i Nergal, sądzą o tym programie?

Wideo na temat: kobieta z penisem
 • Dresiarz opluł Rafalalę w tramwaju

  Rafalala - warszawski transwestyta nazywany "kobietą z penisem" - opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o problemach osób transseksualnych w Polsce oraz przejawach agresji, z którymi się spotkała. Ma 30 lat. Mówi o sobie: artystka, aktorka, scenarzystka, poetka, performerka, reżyserka, tekściarka, osoba transgenderowa. Od kilku lat związana jest z Michałem (zdecydowanie hetero), właścicielem

Dyskusje na temat: kobieta z penisem