• Informacje na temat:

  kobiety adamczyk

Artykuły na temat: kobiety adamczyk
 • Piotr Adamczyk w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii 2"

  Piotr Adamczyk zmienił się na potrzeby filmu Patryka Vegi "Kobiety mafii 2". Jak teraz wygląda aktor? Musicie to zobaczyć!

 • Piotr Adamczyk: Trudny aktor

  Jak przyznaje, reżyser Tomasz Konecki nazywa go żartobliwie "trudnym aktorem". - Zawsze proszę o jeszcze jednego dubla. Lubię próbować od nowa, inaczej i zawsze przekonuję Tomka, żeby pozwolił mi coś zrobić jeszcze raz, po swojemu. Potem na premierach wyliczam mu: "O, tu weszło moje rozwiązanie. O, i tu" - śmieje się Piotr Adamczyk.

 • Justyna Wasilewska, Jerzy Stuhr i Piotr Adamczyk z Nagrodami im. Aleksandra Zelwerowicza

  Kornel Mundruczo laureatem Nagrody im. Konrada Swinarskiego, Justyna Wasilewska, Jerzy Stuhr i Piotr Adamczyk z Nagrodami im. Aleksandra Zelwerowicza, a Adam Orzechowski uhonorowany nagrodą specjalną "Teatru" - w piątek w Instytucie Teatralnym w Warszawie wręczono laury czasopisma "Teatr".

 • ..."Lubi kobiety, okłamuje je komplementami. Taki playboy, postać jakby nie było negatywna. Choć mam nadzieję, że uda mi się zyskać sympatię widzów, dlatego że Marcin ma poczucie humoru" - tak o bohaterze komedii "Nie kłam kochanie!" mówi Piotr Adamczyk.

 • Adamczyk znowu zagra Karola

  Uroczy, dowcipny - mężczyzna, któremu nie oprze się żadna kobieta... Piotr Adamczyk zagra główną rolę w nowej wersji kultowej komedii "Och, Karol"!

 • Piotr Adamczyk prawie nagi

  Trwają zdjęcia do najnowszego filmu Andrzeja Saramonowicza i Tomasza Koneckiego "Lejdis". Na planie pojawili się nowi aktorzy Tomasz Kot i Piotr Adamczyk. Ten ostatni... od razu musiał się rozebrać. Prezentujemy kilka zdjęć z filmowego planu.

 • Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk: Znamy się mniej więcej od trzydziestu lat

  Już w najbliższy piątek, 10 listopada, kinowa premiera trzeciej części "Listów do M.". Trudno wyobrazić sobie tę wigilijną opowieść bez Agnieszki Dygant i Piotra Adamczyka. – Choć pogoda jest jaka jest, dzięki "Listom" oraz świętom będzie nam milej i weselej – mówi aktorka.

 • "Kobiety mafii 2": Ile osób widziało film?

  Najnowszy film Patryka Vegi z drugim najlepszym otwarciem roku. Ponad 370 tysięcy widzów obejrzało "Kobiety mafii 2" w ich premierowy weekend w polskich kinach.

 • Tak rządzą i kochają "Kobiety mafii 2"

  Tam, gdzie są piękne i niebezpieczne kobiety, tam muszą pojawić się nowe romanse, wielkie namiętności i szalone intrygi. Silne emocje zawładnęły też filmowym planem, a w jednej ze scen polała się nawet prawdziwa krew! Po krwawe szczegóły i jeszcze więcej adrenaliny zapraszamy za kulisy filmu. Mężczyźni, strzeżcie się! Nadchodzą "Kobiety mafii 2".

 • "Kobiety mafii 2" w rytmie rapu

  Prezentujemy prawdziwy fajerwerk wrażeń dla miłośników mocnego kina i drapieżnych bitów. Na Facebooku Patryka Vegi można już obejrzeć bezkompromisowy teledysk ze scenami z jego najnowszego filmu, "Kobiety mafii 2". "6 rano" to wspólne dzieło raperów Soboty i Kabe ze szczecińskiej wytwórni Sto Procent.

Zdjęcia na temat: kobiety adamczyk
Dyskusje na temat: kobiety adamczyk
 • Re: Czas działa na korzyść facetów! Oto aktorzy, którzy są na to dowodem...

  Adamczyk - nigdy mi się nie podobał , taki śliski Chyra -amant , kto to wymyślił bo chyba nie kobiety(normalne kobiety)

 • Re: "Na Wspólnej": Ilona Wrońska zdradza, kto ją zastąpi!

  Ona to nic! Najgorszy Adamczyk! Był papieżem a kobiety zmienia jak rękawiczki i z jedną to nawet się ożenił! Tfuuu! Sodoma i Gomora! Papież taka świątobliwa osoba!

 • Re: Czyżby Piotr Adamczyk, czyli Andrzej...

  Piotr wie co to kobieta z Klasą!!! Czesto jak sie patrzy w Polsce na kobiety to gołym okiem mozna odroznic kobiete z ambicjami od Lampuciary(np:dody) takie skromne kobiety jak ona maja w sobie tyle uroku ,ze ne musza pokazywac golej pupy!!

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip Bobek jest stworzony do roli Karola. Jest o wiele bardziej atrakcyjny niż Piotr Adamczyk, Borys Szyc czy Robert Więckiewicz. Filip posiada wszystkie walory, które powinien mieć Karol. Jest niesamowicie czarujący i powoduje, że kobiety tracą głowę, uwodzi głosem i przemiłym uśmiechem, zniewala spojrzeniem i nie sposób się jemu oprzeć. Nie wyobrażam sobie kogoś innego w tej roli. Och Filip !

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip to jedyny i słuszny wybór , młody, czarujący , przystojny i działa na kobiety , to wprost idealne cechy do roli Karolka . Adamczyk zbyt dojrzały, za poważny , Wienckiewicz pasuje bardziej na gangstera niż kochasia, Szyca jakoś w ogóle nie mogę wyobrazić sobie w tej roli, zresztą Ci trzej panowie, plus Karolak i Kot graja chyba w każdym nowej produkcji, najwyższy czas na jakieś zmiany .

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Nie wiem jakie panie ma czarować Karol, ale musi go grac ktoś z tym czymś w oczach. Pan Adamczyk miał figliki i był czas kiedy mógł zaczarować wszystkie kobiety. Ale już w "Nie kłam kochanie" jego(...), który mógłby tak bardzo pociągać kobiety. Pan Bobek potrafi swoją grą wycisnąć niejedna łezkę, zarówno wzruszenie jak i śmiechu.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  i narkotyk w jednym. Kochany i pożądany przez kobiety w róznym wieku. Cóż więcej dodać? Wybór jest prosty. Owszem Piotr Adamczyk ,Borys Szyc czy Robert Więckiewicz są dobrymi aktorami ale nie widzę ich